Pralka GORENJE WE60S3/PL

CENA: od 1002,00 PLN do 1279,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 2

Bęben WaveActive Delikatny w traktowaniu każdego rodzaju odzieżyUnikalny wzór bębna w kształcie fali w połączeniu ze specjalnymi falistymi żebrami 3D zmiękcza włókna, zapewniając najłagodniejszy proces prania ubrań dla idealnie czystych efektów i minimalnych zagnieceń.AutoWash Zawsze odpowiedni programNie możesz zdecydować, który program wybrać? Po prostu wybierz AutoWash, a Twoja pralka wybierze najlepszy cykl prania dla Twoich ubrań. Możesz się zrelaksować, ubrania będą nieskazitelnie czyste, bez względu na materiał z jakiego są wykonane.Prosty interfejs Trzy kroki i gotoweŁatwy w użyciu interfejs z centralnie umieszczonym pokrętłem wyboru umożliwia rozpoczęcie prania w 3 prostych krokach; włącz pralkę, wybierz program i naciśnij start! Bez podmenu do wybierania dodatkowych funkcji i ustawień, ale masz swobodę w dostosowaniu ustawień dużego interfejsu dotykowego, dzięki czemu możesz być pewny, że Twoje ubrania będą prane tak, jak lubisz.AllergyCare Dodatkowa ochrona dla wrażliwej skóryProgram AntyAlergiczny wykorzystuje wyższą temperaturę i dodatkowe płukanie, aby skutecznie wyeliminować ślady detergentu na tkaninie. Alergeny, które mogą powodować podrażnienia, są usuwane, a delikatna skóra pozostaje chroniona.StableTech Nigdy więcej wibracjiZwiększona stabilność i znacznie zredukowane wibracje dzięki bocznym i dolnym panelom StableTech powodującym znaczne obniżenie poziom hałasu nawet przy najwyższych prędkościach wirowania.SterilTub Zawsze przyjemnie pachnąca praniemSterilTub jest specjalnym programem do czyszczenia wnętrza pralki. Pranie w niższych temperaturach może prowadzić do powstania idealnych warunków dla rozwoju bakterii, które z kolei mogą powodować nieprzyjemny zapach. Program gwarantuje usuniecie pozostałości środków piorących oraz bakterii w wysokiej temperaturze. Rekomendujemy użycie programu raz w miesiącu aby utrzymać pralkę w czystości. Wnętrze pralki będzie czyste i pozbawione bakterii.Gładkie Drzwi Wlwgancki wygląd i łatwu załadunekDuże drzwi, wykonane z jednego kawałka tworzywa bez żadnych śrub, zapewniają stabilność, zapobiegają denerwującym piskom lub skrzypieniu. Drzwi otwierają się do pełneych 180 stopni, więc opróżnianie i ładowanie bębna jest tak proste, jak to tylko możliwe.Tryby prania Idealnie dopasowane do Twoich potrzeb praniaNasza technologia gwarantuje, że każdy rodzaj tkaniny jest prany w najlepszy możliwy sposób, dzięki optymalnej kombinacji temperatury, ilości wody, czasu prania i prędkości wirowania. Te ustawienia można dodatkowo dostosować za pomocą różnych trybów prania, dzięki czemu można znaleźć odpowiednią kombinację do aktualnych potrzebChildLock Bezpieczeństwo dla ciekawskich dzieciPodczas prania drzwi pozostają zamknięte, uniemożliwiając nawet najbardziej dociekliwemu dziecku ich otwarcie. Aby uzyskać dodatkową ochronę, panel kontrolny można zablokować, naciskając specjalną kombinację klawiszy, co uniemożliwia przypadkową zmianę ustawień.Delikatny dzwięk Nigdy więcej denerwujących dźwi...

Produkt w rankingach sprzedaży:

Jeśli przeanalizujemy sprzedaż w ostatnim okresie w kanałach e-commerce to okazuje się, że produkt Pralka GORENJE WE60S3/PL cieszył się sporą popularnością i znajduje się na 57 miejscu w kategorii Pralki ładowane od frontu biorąc bod uwagę wolumen sprzedaży. Jego średnia cena wynosi 952,33 zł, cena ta jest więc niższa niż średnia w kategorii.

W kategorii Pralki ładowane od frontu aktualnie lepiej sprzedaje się Pralka Amica DAW 7123 LCB . Aktualnie Pralka GORENJE WE60S3/PL jest do nabycia w sklepach w cenie około 1 150,55 zł, przy czym warto zauważyć, że cena ta jest o 10,52% wyższa niż inne podobne produkty.

Jeśli przeanalizujemy wszystkie Pralki ładowane od frontu to okazuje się, że aktualnie najchętniej kupowanym produktem jest Pralka Amica TAW6103LSW .

Pralka GORENJE WE60S3/PL w rankingu sprzedaży urządzeń marki Gorenje w ogóle aktualnie znajduje się na 42 miejscu.

Nieco popularniejszym produktem Gorenje jest Zmywarka GORENJE GVSP165J . Aktualnie najlepszym produktem marki Gorenje jest Czajnik GORENJE K17 FEII .

Gorenje nie należy do najpopularniejszych marek w kategorii Pralki ładowane od frontu, Pralki ładowane od frontu Gorenje znajdują się dopiero na 11 miejscu. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Gorenje w tej kategorii jest Pralka GORENJE WS168LNST .

Większym zainteresowaniem cieszą się Pralki ładowane od frontu Sharp. Na przykład Pralka SHARP ES-HFM6102W3-PL .

Urządzenia Gorenje w kategorii Pralki ładowane od frontu są średnio tańsze niż Pralki ładowane od frontu w ogóle.

Aktualnie Gorenje jest na pierwszym miejscu w następujących kategoriach:

polecane sklepy

OCENA:

Gorenje Pralka WE60S3/PL Gorenje

Aktualizacja: 19/10/2020

Wynik 1 - 2 z 2

Sortuj według:

OCENA:

Gorenje Pralka WE60S3/PL Gorenje

Aktualizacja: 19/10/2020

Brak ocen

Gorenje Pralka WE60S3/PL Gorenje

Aktualizacja: 19/10/2020