Garmin Edge 520 Plus HR Bundle

CENA: od 0,00 PLN do 0,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: Nie znaleziono ofert

Produkt w rankingach sprzedaży:

Ten produkt w aktualnym rankingu pojawił się na 40 miejscu w kategorii Liczniki rowerowe a biorąc pod uwagę tylko produkty Garmin znajduje się na miejscu 9. Jego średnia cena wynosi 1 589,00 zł, cena ta jest więc wyższa niż średnia w kategorii.

Na lepszej pozycji w tej kategorii znajduje się Licznik rowerowy Cateye STRADA CADENCE CC-RD200 . Licznik rowerowy Cateye STRADA CADENCE CC-RD200 można znaleźć na półkach sklepowych w cenie 175,00 zł. Aktualnie średnia cena produktów w kategorii Liczniki rowerowe to 510,56 zł, więc analizowany produkt jest tańszy od średniej o 65,72%.

W ostatnim czasie w kategorii Liczniki rowerowe największym zainteresowaniem kupujących cieszy się Licznik rowerowy Sigma BC1200 .

Urządzenie to aktualnie nie należy także do popularnych urządzeń producenta Garmin.

Nieco popularniejszym produktem Garmin jest Echosonda wędkarska GARMIN Striker 4dv . Aktualnie najlepszym produktem marki Garmin jest Garmin Vivoactive 3 .

Garmin znajduje się na podium na 2 miejscu w kategorii Liczniki rowerowe. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Garmin w tej kategorii jest Garmin Edge 830 Bundle .

Większym zainteresowaniem cieszą się Liczniki rowerowe Sigma. Na przykład SIGMA SPORT BC 16.16 .

Urządzenia Garmin w kategorii Liczniki rowerowe są średnio droższe niż Liczniki rowerowe w ogóle.

Aktualnie Garmin jest na pierwszym miejscu w następujących kategoriach:

Producent Garmin > Liczniki rowerowe Garmin

Podobne produkty: Garmin edge 830 Bundle Garmin edge 520 plus Garmin edge 130 HR Bundle Garmin edge 530 mtb Echosonda Garmin striker plus 7sv Echosonda Garmin echomap plus 92sv Smartband Garmin vivosmart hr + GARMIN vivofit hr Bezprzewodowa kamera cofania Garmin bc 35

Wynik 1 - 0 z 0

Sortuj według: