Garett G25 PLUS

CENA: od 349,00 PLN do 349,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 2

Akcelerometr:nie;Alarm:tak;Bluetooth:tak;Ekran dotykowy:tak;Funkcja szukania telefonu:tak;Funkcje użytkowe:budzik, kalendarz, kalkulator, licznik kroków, wibracje, zegar, odporność na kurz i zachlapania IP54 (szczegóły w warunkach gwarancji);Funkcje użytkowe:ekran dotykowy, powiadomienia;Gwarancja:24 miesiące;Informacje pogodowe:nie;Kolor:srebrny/szary;Kolor koperty:srebrny;Kolor paska:srebrny;Kształt ekranu:prostokątny;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth 3.0;Monitor snu:tak;Możliwość wymiany paska:tak;Możliwość zmiany motywu tarczy:tak;Odbiornik GPS:nie;Pamięć RAM:0;Pojemność akumulatora:380 mAh;Procesor:MTK6260A;Rodzaj:Smartwatch;Rozdzielczość wyświetlacza:240 x 240 pikseli;Stoper:tak;System operacyjny:producenta;Waga:70 g;Wariant:GARETT G25 PLUS;Wbudowana pamięć:0;Wejście kart SIM:tak - microSIM;Wejście karty pamięci:tak - microSD;Wielkość wyświetlacza:1,5 ";Wodoszczelny:tak;Wodoszczelny:tak (szczegóły w warunkach gwarancji);Współpracujący system operacyjny:Apple iOS, Google Android

Produkt w rankingach sprzedaży:

Garett G25 PLUS to produkt stosunkowo mało popularny, nie znajduje się w czołówkach rankingów sprzedaży w kategorii Smartwatch. Jego średnia cena wynosi 329,00 zł, cena ta jest więc niższa niż średnia w kategorii.

Garett G25 PLUS w rankingu sprzedaży urządzeń marki Garett w ogóle aktualnie znajduje się na 30 miejscu.

Nieco popularniejszym produktem Garett jest Smartwatch GARETT G10 . Aktualnie najlepszym produktem marki Garett jest Smartwatch GARETT Kids1 .

Garett jest stosunkowo popularny w kategorii w kategorii Smartwatch, Smartwatch Garett znajdują się na 4 miejscu. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Garett w tej kategorii jest Smartwatch GARETT Kids1 .

Większym zainteresowaniem cieszą się Smartwatch Xiaomi. Na przykład XIAOMI Huami Amazfit Bip S .

Urządzenia Garett w kategorii Smartwatch są średnio tańsze niż Smartwatch w ogóle.

Aktualnie Garett najlepiej radzi sobie w kategoriach:

Producent Garett > Smartwatch Garett

Podobne produkty: Wideorejestrator GARETT trip 6 Wideorejestrator GARETT trip 3 Wideorejestrator GARETT road 3

Wynik 1 - 2 z 2

Sortuj według: