CENA: od 3490,00 PLN do 4649,00 PLN
OCENA: Brak ocen
OFERTY: 3
Jeśli lubicie wiedzieć co kupują inni, to przyda Wam się informacja, że w ostatnim miesiącu wśród wszystkich produktów z kategorii Obiektywy stałoogniskowe produkt Obiektyw Sigma 50mm F1.4 DG EX HSM znajdował się na 13 miejscu w rankingach sprzedaży kanałów online. Jego średnia cena wynosi 3 120,40 zł, cena ta jest więc wyższa niż średnia w kategorii. W ciągu ostatnich 3 miesięcy produkt systematycznie poprawia swoją pozycję w rankingach.
W kategorii Obiektywy stałoogniskowe aktualnie lepiej sprzedaje się Obiektyw pełnoklatkowy Sony SEL-50F18 . Średnia cena tego produktu w sklepach to 940,20 zł i jest ona niższa o 52,47% od średniej ceny w kategorii Obiektywy stałoogniskowe.
W rozpatrywanym okresie na pierwszym miejscu w rankingu sprzedaży w kategorii Obiektywy stałoogniskowe znajduje się Obiektyw Canon 50mm F1.8 .
Obiektyw Sigma 50mm F1.4 DG EX HSM w rankingu sprzedaży urządzeń marki Sigma w ogóle aktualnie znajduje się na 5 miejscu.
Nieco popularniejszym produktem Sigma jest Obiektyw Sigma 105mm F2.8 EX DG Macro . Aktualnie najlepszym produktem marki Sigma jest Obiektyw Sigma 35mm f/1.4 DG HSM .
Sigma znajduje się na podium na 1 miejscu w kategorii Obiektywy stałoogniskowe. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Sigma w tej kategorii jest Obiektyw Sigma 10mm AF f/2,8 EX DC Fisheye HSM .
Urządzenia Sigma w kategorii Obiektywy stałoogniskowe są średnio droższe niż Obiektywy stałoogniskowe w ogóle.
Aktualnie Sigma jest na pierwszym miejscu tylko w kategorii Obiektywy stałoogniskowe.
Producent Sigma > Obiektywy stałoogniskowe Sigma
Długość ogniskowej 50mm > Obiektywy stałoogniskowe 50mm
Przysłona F1.4 > Obiektywy stałoogniskowe F1.4
Firma była jedną z pierwszych, które wprowadziły na rynek uniwersalne obiektywy umożliwiające montaż w korpusach lustrzanek
Zobacz więcej o producencie Sigma
Brak ocen
Aktualizacja: 8/12/2025
3490,00 PLN
Brak ocen
Aktualizacja: 8/12/2025
3490,00 PLN