Irygator Panasonic Panasonic DentaCare Stacja irygacyjna EW 1211

itemprop= Duże zdjęcie

CENA: od 170,99 PLN do 274,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 12

Urządzenie Panasonic EW1211 zapewniające irygację (płukanie) jamy ustnej stanowi kompaktowe uzupełnienie potrzeb związanych z pielęgnacją jamy ustnej.

Wynik 1 - 11 z 11

Sortuj według:

Brak ocen

Irygator do zębów Panasonic EW 1211 extra cena DYSTRYBUCJA PL

Aktualizacja: 14/12/2019

PANASONIC EW 1211 - Bezprzewodowy irygator dentystyczny + 2 końcówki GRATIS!

Największe zalety DentaCare pozwala na czyszczenie trudno dostępnych miejsc, niemożliwych do wyczyszczenia tradycyjną szczoteczką. Poprzez irygację DentaCare usuwa z przestrzeni międzyzębowych resztki pokarmu, utrzymując higienę uzębienia; idealnie masując dziąsła powoduje lepsze ich ukrwienie. Dodatkowe funkcje stała irygacja jamy ustnej pojemność zbiornika: 130 ml napowietrzanie strumienia wody wymienne końcówki irygacyjne trzy tryby pracy bezprzewodowa ładowarka dwa lata gwarancji z usługą DOOR TO DOOR

PANASONIC DentaCare EW 1211 Bezprzewodowy irygator Irygator Panasonic DentaCare EW 1211 jest przenośnym urządzeniem na wodę do higieny jamy ustnej. Jest ładowany indukcyjnie co ułatwia użytkowanie w każdych warunkach. DentaCare pomoże w dokładniejszym doczyszczeniu miejsc trudno dostępnych w Twojej jamie ustnej, do których nie dociera tradycyjna szczoteczka. Problem z niedoczyszczeniem przestrzeni międzyzębowych , aparatów ortodontycznych , mostów lub implantów nie będzie już Twoim problemem! Urządzenie zostało tak skonstruowane, aby podawać wodę zmieszaną z powietrzem . Jest to doskonały sposób na usuwanie bakterii, które tworzą płytkę nazębną. Używając irygatora Panasonic DentaCare usuniesz wodą pod ciśnieniem z przestrzeni międzyzębowych wszelkie resztki pokarmowe, wymasujesz dziąsła powodując ich lepsze ukrwienie. Poczujesz jak czyste stają się Twoje zęby! Funkcje i możliwości irygatora Panasonic DentaCare EW 1211: * Urządzenie przeznaczone do pielęgnacji jamy ustnej jest wyposażone we wspólną pompę wody i powietrza. * Posiada zbiornik wody 130 ml , wbudowany w uchwyt, wystarczający na ok. 35 sekund pracy w pierwszym trybie. * Model przenośny, ładowany indukcyjnie. * Kształt irygatora jest ergonomiczny , wygodny do użytku domowego jak i w podróży. * Posiada system do zamontowania ładowarki na ścianie. * Możliwość ustawienia 3 różnych trybów strumienia wody . * Trwały i bezpieczny dla środowiska akumulator NiMH ( niklowo-metalowo-wodorowy). * Dwie wymienne końcówki irygacyjne. OPIS TRYBÓW PRACY: JET -TRYB STRUMIENIA-NORMALNY -do usunięcia resztek jedzenia z przestrzeni międzyzębowych AIR IN NORMAL-TRYB NORMALNEGO STRUMIENIA WODY Z POWIETRZEM -zarówno do usunięcia resztek jedzenia z przestrzeni międzyzębowychi masażu dziąseł AIR IN SOFT-TRYB ŁAGODNEGO STRUMIENIA WODY Z POWIETRZEM - do delikatnego masowania wrażliwych dziąseł Szczególnie polecany dla: * kompleksowej higieny jamy ustnej w każdych warunkach * doczyszczenia zębów u osób noszących aparaty ortodontyczne, posiadających implanty, korony lub mostki * osoby, która na irygator nie może przeznaczyć zbyt wiele miejsca w łazience * osób, które podczas podróży nie mogą obyć się bez irygatora W ZESTAWIE ZNAJDUJĄ SIĘ: * irygator * 2 końcówki PANASONIC EW0950 do irygatora z różnego koloru pierścieniami do odróżnienia * ładowarka indukcyjna * śrubki do zamocowania ładowarki na ścianie * polska instrukcja obsługi irygatora * 2 letnia gwarancja Do irygacji najlepiej używać samej wody. Nie zaleca się stosowania płynów do płukania jamy ustnej. Do czyszczenia urządzenia należy używać gorącej wody lub neutralnych środków czyszczących. Nie powinno się stosować do czyszczenia irygatora żrących środków czyszczących, np. środków do usuwania kamienia, ponieważ mogą one uszkodzić urządzenie.

Producent Panasonic 

Kolor niebieski