Chłodziarka do wina Electrolux ERW1573AOA

CENA: od 4599,00 PLN do 4599,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 1

Chłodziarka do wina. Pojemność: 52 butelki. Możliwość montażu panelu dekoracyjnego. Drzwi szklane odporne na promieniowanie UV. Elektroniczne sterowanie temperaturą ze wskaźnikami cyfrowymi. Półki chłodziarki: 5 pełnej szerokości, drewniane. Gwarancja: 24 miesiące

Produkt w rankingach sprzedaży:

Chłodziarka do wina Electrolux ERW1573AOA to produkt stosunkowo mało popularny, nie znajduje się w czołówkach rankingów sprzedaży w kategorii Lodówki. Jego średnia cena wynosi 4 699,00 zł, cena ta jest więc wyższa niż średnia w kategorii.

Urządzenie to aktualnie nie należy także do popularnych urządzeń producenta Electrolux.

Nieco popularniejszym produktem Electrolux jest Chłodziarko-zamrażarka Electrolux LTB1AF28W0 . Aktualnie najlepszym produktem marki Electrolux jest Filtr ELECTROLUX EFH13W .

Electrolux nie należy do najpopularniejszych marek w kategorii Lodówki, Lodówki Electrolux znajdują się dopiero na 11 miejscu. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Electrolux w tej kategorii jest Chłodziarka Electrolux ERN3213AOW .

Większym zainteresowaniem cieszą się Lodówki Philco. Na przykład Lodówka PHILCO PCS 2861 .

Urządzenia Electrolux w kategorii Lodówki są średnio tańsze niż Lodówki w ogóle.

Aktualnie Electrolux jest na pierwszym miejscu w następujących kategoriach:

Producent Electrolux > Lodówki Electrolux

Ustawienie wolnostojące > Lodówki wolnostojące

Typ lodówki jednodrzwiowe > Lodówki jednodrzwiowe

Fragment opisu producenta:


Firma Electrolux powstała w 1912 roku w wyniku połączenia się dwóch innych przedsiębiorstw: Elektromekaniska AB (działającej od 1910 roku) z Lux AB (powstałą w 1901 roku)

Zobacz więcej o producencie Electrolux

Podobne produkty: chlodziarka do wina Electrolux erw0273aoa Chłodziarka do zabudowy Siemens ki24lnsf0 chlodziarka do wina caso germany winecomfort 660 Smart chlodziarka do wina caso germany winecomfort touch a one chlodziarka do wina MIDEA hs 86wen chlodziarka do wina MIDEA hs 78wen chlodziarka do wina WHIRLPOOL adn231 chlodziarka do wina LG SIGNATURE lsr200w Chłodziarka tse1423n Beko

Wynik 1 - 1 z 1

Sortuj według: