Piekarnik ELECTROLUX EOB 3311 AOX

CENA: od 899,00 PLN do 1104,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 5

Electrolux EOB3311AOXPiekarnik wielofunkcyjny umożliwiający profesjonalną kontrolę nad procesem pieczenia.Dowiedz się natychmiast, że potrawa jest już gotowaNajlepszym sposobem na sprawdzenie, czy pieczona potrawa osiągnęła już właściwą temperaturę, jest użycie termosondy – tak robią profesjonaliści. Niezależnie od tego, jakie wybierzesz ustawienie – „lekko”, „średnio” czy „dobrze wypieczone” – czujnik temperatury powiadomi Cię, gdy potrawa będzie już gotowa. Trudno o łatwiejszą kontrolę nad pieczeniem!Prosta kontrola dzięki chowanym przyciskom i funkcji odliczaniaPiecz prościej dzięki tym intuicyjnym elementom sterującym. Naciskaj przyciski lub używaj chowanych pokręteł, aby wybierać temperaturę, aktywować tryb pieczenia lub włączać funkcję odliczania – według wskazań wyświetlacza LED. Po wyłączeniu piekarnika na wyświetlaczu widoczna jest godzina.Wykorzystaj każdy centymetr przestrzeni – wszystko upiecze się równomiernieW przypadku tego piekarnika nie ma znaczenia, gdzie umieścisz potrawę. Dzięki dużemu wentylatorowi z nowym systemem obiegu powietrza potrawy są doskonale upieczone niezależnie od miejsca w piekarniku. To znacznie uprasza sprawę, zwłaszcza jeśli chcesz wykorzystać każdy centymetr przestrzeni.Obejmij prowadzenie — zużycie energii o 20% niższe niż w klasie AZamknij ciepło wewnątrz piekarnika, aby piec efektywniej i zostać liderem oszczędności! Ten piekarnik zużywa o 20% mniej energii niż urządzenia klasy A. Jest tak, ponieważ jego wnęka jest bardzo dobrze izolowana, co zapobiega uciekaniu ciepła. W rezultacie piekarnik może utrzymywać pożądaną temperaturę pieczenia, zużywając znacznie mniej energii.Doglądaj swoich potraw bez obaw, że coś będzie Ci świecić prosto w oczy!Ten piekarnik zapewnia doskonałą widoczność pieczonych potraw. Jest to możliwe dzięki pomysłowo umieszczonemu oświetleniu. Znajduje się ono z przodu komory i świeci w kierunku tylnej części piekarnika. Dzięki temu doskonale oświetla potrawy – bez efektu cienia i oślepiania użytkownika.Sposób na łatwe i szybkie wkładanie blach do piekarnika – w dodatku jedną rękąTe pomysłowo zaprojektowane ruszty piekarnika umożliwiają włożenie lub wyjęcie blachy jednym szybkim ruchem. Jest to szczególnie przydatne, gdy chce się ją szybko włożyć z powrotem do piekarnika, nie trzymając zbyt długo otwartych drzwi. Zwłaszcza gdy robi się to jedną ręką, w drugiej trzymając potrawę!

Produkt w rankingach sprzedaży:

Piekarnik ELECTROLUX EOB 3311 AOX to produkt stosunkowo mało popularny, nie znajduje się w czołówkach rankingów sprzedaży w kategorii Piekarniki. Jego średnia cena wynosi 907,05 zł, cena ta jest więc niższa niż średnia w kategorii.

Urządzenie to aktualnie nie należy także do popularnych urządzeń producenta Electrolux.

Nieco popularniejszym produktem Electrolux jest Oczyszczacz powietrza Electrolux Pure A9 PA91-404GY . Aktualnie najlepszym produktem marki Electrolux jest Filtr ELECTROLUX EFH13W .

Electrolux jest stosunkowo popularny w kategorii w kategorii Piekarniki, Piekarniki Electrolux znajdują się na 5 miejscu. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Electrolux w tej kategorii jest Piekarnik ELECTROLUX EZF5C50V .

Większym zainteresowaniem cieszą się Piekarniki Samsung. Na przykład Piekarnik SAMSUNG NV70H5787CB .

Urządzenia Electrolux w kategorii Piekarniki są średnio droższe niż Piekarniki w ogóle.

Aktualnie Electrolux najlepiej radzi sobie w kategoriach:

Producent Electrolux > Piekarniki Electrolux

Ustawienie do zabudowy > Piekarniki do zabudowy

Kolor srebrny i czarny > Piekarniki srebrny i czarny

Fragment opisu producenta:
Obecnie Grupa Electrolux prowadzi sprzedaż urządzeń pod takimi markami jak: Electrolux, AEG-Electrolux, Zanussi, Eureka, Faure i Frigidaire Zobacz więcej o producencie Electrolux

polecane sklepy

Wynik 1 - 4 z 4

Sortuj według:

OCENA:

Electrolux Piekarnik EOB3311AOX Electrolux

Aktualizacja: 30/9/2020

Piekarnik Electrolux EOB3311AOX (Elektryczny, srebrno-czarny) Electrolux