Odkurzacz pionowy Electrolux EERC70IW ErgoRapido

CENA: od 457,00 PLN do 457,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 1

EERC70IW Electrolux w rankingach sprzedaży:

Odkurzacz pionowy Electrolux EERC70IW ErgoRapido to produkt stosunkowo mało popularny, nie znajduje się w czołówkach rankingów sprzedaży w kategorii Odkurzacze zwykłe. Jego średnia cena wynosi 385,09 zł, cena ta jest więc niższa niż średnia w kategorii.

Urządzenie to aktualnie nie należy także do popularnych urządzeń producenta Electrolux.

Nieco popularniejszym produktem Electrolux jest Pralka Electrolux EWT11274ELW . Aktualnie najlepszym produktem marki Electrolux jest Filtr ELECTROLUX EFH13W .

Electrolux znajduje się na podium na 3 miejscu w kategorii Odkurzacze zwykłe. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Electrolux w tej kategorii jest Odkurzacz ELECTROLUX Ergorapido ZB13ER .

Większym zainteresowaniem cieszą się Odkurzacze zwykłe Philips. Na przykład Odkurzacz PHILIPS FC8241/09 .

Urządzenia Electrolux w kategorii Odkurzacze zwykłe są średnio droższe niż Odkurzacze zwykłe w ogóle.

Aktualnie Electrolux jest na pierwszym miejscu w następujących kategoriach:

Producent Electrolux > Odkurzacze zwykłe Electrolux

Fragment opisu producenta:

W Polsce producent posiada aż cztery fabryki: fabrykę zmywarek w Żarowie, fabrykę pralek w Oławie, fabrykę suszarek w Siewierzu (był to pierwszy zakład produkcyjny Electroluxa w Polsce) oraz fabrykę kuchenek w Świdnicy

Zobacz więcej o producencie Electrolux

Podobne produkty: Odkurzacz Electrolux EASE C4 ec41 4t Odkurzacz bezprzewodowy Ergorapido Electrolux eer7green Odkurzacz New Ultra Silencer Electrolux eus8green Odkurzacz New Ultra Silencer Electrolux eus8alrgy Odkurzacz Pure D8 Electrolux pd82 alrg Odkurzacz Pure D8 Electrolux pd82 4st Odkurzacz Pure D8 Electrolux pd82 anima Odkurzacz Eldom os3000b SWING

Wynik 1 - 1 z 1

Sortuj według: