Dzbanek filtrujący Eldom DF100N

CENA: od 39,99 PLN do 39,99 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 1

Dzbanek filtrujący o pojemności 2.5 l, pojemność zbiornika filtrującego 1 l, z mechanicznym wskaźnikiem wymiany wkładu oraz z pokrywą z uchylaną klapką wlewu wody ułatwiającą napełnianie dzbanka....

DF100N Eldom w rankingach sprzedaży:

Jeśli lubicie wiedzieć co kupują inni, to przyda Wam się informacja, że w ostatnim miesiącu wśród wszystkich produktów z kategorii Dzbanki filtrujące produkt Dzbanek filtrujący Eldom DF100N znajdował się na 17 miejscu w rankingach sprzedaży kanałów online. Jego średnia cena wynosi 40,00 zł, cena ta jest więc niższa niż średnia w kategorii.

Na lepszej pozycji w tej kategorii znajduje się Dzbanek filtrujący Dafi Aldo 3,7l . Jak wynika z monitoringu cen, szczególnie w kanałach internetowych, średnia cena w tej kategorii to 60,45 zł, więc Dzbanek filtrujący Dafi Aldo 3,7l jest tańszy od średniej o 90,65%.

W rozpatrywanym okresie na pierwszym miejscu w rankingu sprzedaży w kategorii Dzbanki filtrujące znajduje się Dzbanek filtrujący Dafi Crystal 2l .

Urządzenie to aktualnie nie należy także do popularnych urządzeń producenta Eldom.

Nieco popularniejszym produktem Eldom jest Lodówka turystyczna Eldom TL100N . Aktualnie najlepszym produktem marki Eldom jest Czajnik Eldom C 245 .

Eldom nie należy do najpopularniejszych marek w kategorii Dzbanki filtrujące, Dzbanki filtrujące Eldom znajdują się dopiero na 7 miejscu. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Eldom w tej kategorii jest Dzbanek filtrujący Eldom DF100N .

Większym zainteresowaniem cieszą się Dzbanki filtrujące Joseph Joseph.

Urządzenia Eldom w kategorii Dzbanki filtrujące są średnio tańsze niż Dzbanki filtrujące w ogóle.

Aktualnie Eldom jest na pierwszym miejscu w następujących kategoriach:

Podobne produkty: dzbanek filtrujacy Eldom df100

Wynik 1 - 1 z 1

Sortuj według: