Bateria umywalkowa DEANTE Werbena BCW 021K Chrom

CENA: od 343,00 PLN do 419,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 3

- Montaż: Stojąca - Typ: Jednouchwytowa - Rodzaj: Zwykła - Wyposażenie: z korkiem - Rodzaj wylewki: stała - Kolor: chrom

Produkt w rankingach sprzedaży:

Bateria umywalkowa DEANTE Werbena BCW 021K Chrom znajduje się na 79 miejscu wśród wszystkich Baterie do umywalek i na 25 miejscu wśród Baterie do umywalek Deante. Jego średnia cena wynosi 343,00 zł, cena ta jest więc wyższa niż średnia w kategorii.

W kategorii Baterie do umywalek aktualnie lepiej sprzedaje się Bateria umywalkowa stojąca Avis BGV 020M Deante . Produkt ten jest tańszy o 45,60% od innych w kategorii Baterie do umywalek a jego aktualna uśredniona cena wynosi 165,00 zł.

Jeśli przeanalizujemy wszystkie Baterie do umywalek to okazuje się, że aktualnie najchętniej kupowanym produktem jest Bateria umywalkowa OMNIRES Parma PM7410 Chrom .

Urządzenie to aktualnie nie należy także do popularnych urządzeń producenta Deante.

Nieco popularniejszym produktem Deante jest Bateria umywalkowa stojąca Avis BGV 020M Deante . Aktualnie najlepszym produktem marki Deante jest Zestaw natryskowy 1-punktowy Deante Round NOR 041K .

Deante nie należy do najpopularniejszych marek w kategorii Baterie do umywalek, Baterie do umywalek Deante znajdują się dopiero na 7 miejscu. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Deante w tej kategorii jest Bateria umywalkowa stojąca Alpinia Deante (BGA 021M) .

Większym zainteresowaniem cieszą się Baterie do umywalek Ferro.

Urządzenia Deante w kategorii Baterie do umywalek są średnio tańsze niż Baterie do umywalek w ogóle.

Aktualnie Deante jest na pierwszym miejscu w następujących kategoriach:

Typ montażu Vertical > Baterie do umywalek Vertical

Producent Deante > Baterie do umywalek Deante

Wynik 1 - 3 z 3

Sortuj według: