Bateria wannowa DEANTE Werbena BCW 010M Chrom

CENA: od 240,83 PLN do 382,79 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 6

Kolekcja zawdzięcza swój kaskadowy, imitujący wodospad strumień podłużnemu otworowi, wieńczącemu wylewkę. Miękkość wody zapewnia z kolei plastikowy wkład pełniący funkcję aeratora. Wzorniczo Werbenę tworzą idealnie harmonijne, obłe kształty, wykończone lśniącym chromem. Przypominająca falę dźwignia i lekko zakrzywiona wylewka, osadzone na okrągłym korpusie, wprowadzają do pomieszczenia spokój.

Produkt w rankingach sprzedaży:

Jeśli przeanalizujemy sprzedaż w ostatnim okresie w kanałach e-commerce to okazuje się, że produkt Bateria wannowa DEANTE Werbena BCW 010M Chrom cieszył się sporą popularnością i znajduje się na 43 miejscu w kategorii Baterie do wanien biorąc bod uwagę wolumen sprzedaży. Jego średnia cena wynosi 306,00 zł, cena ta jest więc niższa niż średnia w kategorii. W ostatnim czasie zauważalny jest wzrost sprzedaży analizowanego produktu.

Na lepszej pozycji w tej kategorii znajduje się Bateria wannowo - prysznicowa ścienna KFA Korund 4004-010-00 . Średnia cena tego produktu w sklepach to 448,39 zł i jest ona wyższa o 1,63% od średniej ceny w kategorii Baterie do wanien .

Jeśli przeanalizujemy wszystkie Baterie do wanien to okazuje się, że aktualnie najchętniej kupowanym produktem jest Bateria wannowa stojąca Laveo Appia BLP 015D .

Bateria wannowa DEANTE Werbena BCW 010M Chrom w rankingu sprzedaży urządzeń marki Deante w ogóle aktualnie znajduje się na 92 miejscu.

Nieco popularniejszym produktem Deante jest Deante Lima Bateria kuchenna stojąca, BBMF62M . Aktualnie najlepszym produktem marki Deante jest Zestaw natryskowy 1-punktowy Deante Round NOR 041K .

Deante jest stosunkowo popularny w kategorii w kategorii Baterie do wanien , Baterie do wanien Deante znajdują się na 6 miejscu. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Deante w tej kategorii jest Bateria wannowa DEANTE Anemon BCZ W130 .

Większym zainteresowaniem cieszą się Baterie do wanien Mexen.

Urządzenia Deante w kategorii Baterie do wanien są średnio tańsze niż Baterie do wanien w ogóle.

Aktualnie Deante jest na pierwszym miejscu w następujących kategoriach:

Producent Deante > Baterie do wanien Deante

Wynik 1 - 6 z 6

Sortuj według: