Pralko-suszarka CANDY CSWS 596D/5-S

CENA: od 1649,00 PLN do 1799,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 4

Bezpieczne użytkowanie:blokada przedwczesnego otwarcia drzwi;Bezpieczeństwo użytkowania:blokada przedwczesnego otwarcia drzwi;Dobór wody zgodny z wielkością załadunku:automatyczny;Dodatkowe opcje:certyfikat Woolmark, dobór parametrów prania - Fuzzy Logic, kontrola piany, NFC, Smart Touch;Gwarancja:24 miesiące;Klasa energetyczna:A;Klasa prania:A;Klasa wirowania:A;Barwa:biały;Opóźniony start:skokowe;Maksymalny załadunek - pranie:9 kg;Pojemność - pranie:9 kg;Maksymalny załadunek - suszenie:6 kg;Pojemność - suszenie:6 kg;Poziom hałasu - pranie:57 dB;Poziom hałasu - suszenie:61 dB;Szybkość wirowania:1500 obr/min;Dostępne programy prania:bawełna, białe, codzienny, delikatny, jedwab, łatwe prasowanie, mieszane, pranie wstępne, program dziecięcy, szybki 14 min, szybki 30 min, szybki 44 min, wełna;Programy prania :dziecięcy, pranie wstępne, szybki;Dostępne programy suszenia:bawełna, do prasowania, do szafy, mix, suche, wełna;Programy suszenia:wełna;Regulowanie szybkości wirowania:skokowa;Regulowana temperatura:tak;Wariantowanie - seria:Candy CSWS 5%6D/5-S;Głębokość:54 cm;Szerokość:60 cm;Wysokość:85 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, wąż dopływowy, wąż odpływowy;Ekran:tak;Zużycie energii na pranie:1,17 kWh;Zużycie energii na pranie z suszeniem:6,12 kWh

Produkt w rankingach sprzedaży:

Ten produkt w aktualnym rankingu pojawił się na 33 miejscu w kategorii Pralko - suszarki a biorąc pod uwagę tylko produkty Candy znajduje się na miejscu 4. Jego średnia cena wynosi 1 777,00 zł, cena ta jest więc niższa niż średnia w kategorii.

W kategorii Pralko - suszarki aktualnie lepiej sprzedaje się Pralko-suszarka AMICA AWDG7512CL . Średnia cena tego produktu w sklepach to 1 799,00 zł i jest ona niższa o 18,53% od średniej ceny w kategorii Pralko - suszarki.

Jeśli przeanalizujemy wszystkie Pralko - suszarki to okazuje się, że aktualnie najchętniej kupowanym produktem jest Pralko-suszarka Indesit IWDE 7105 B EU .

Pralko-suszarka CANDY CSWS 596D/5-S w rankingu sprzedaży urządzeń marki Candy w ogóle aktualnie znajduje się na 57 miejscu.

Nieco popularniejszym produktem Candy jest Okap CANDY CBG625/1N . Aktualnie najlepszym produktem marki Candy jest Candy CCTOS 502W .

Candy znajduje się na podium na 2 miejscu w kategorii Pralko - suszarki. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Candy w tej kategorii jest Pralko-suszarka CANDY CSWS 485TDR/5-S .

Większym zainteresowaniem cieszą się Pralko - suszarki Samsung. Na przykład Pralko-suszarka SAMSUNG WD70J5A10AW .

Urządzenia Candy w kategorii Pralko - suszarki są średnio tańsze niż Pralko - suszarki w ogóle.

Aktualnie Candy najlepiej radzi sobie w kategoriach:

Producent Candy > Pralko - suszarki Candy

Fragment opisu producenta: Candy Group jest włoską grupą przemysłową specjalizującą się w wytwarzaniu artykułów gospodarstwa domowego Zobacz więcej o producencie Candy

polecane sklepy

OCENA:

Pralka CANDY CSWS 596D/5-S Candy

Aktualizacja: 24/9/2020

Wynik 1 - 4 z 4

Sortuj według: