Wkład filtrujący Brita Maxtra 4szt

CENA: od 55,99 PLN do 79,99 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 13

EAN: 4006387104207 4006387104092

KRAJ: Niemcy

nowa ulepszona formuła zawierająca przewagę mikroperełek węgla aktywnego wytwarzanego z łupin orzechów kokosowych zatrzymują w milionach porów chlor oraz inne substancje pogarszające zapach, zapewniają świeżą, czystszą i bardziej przejrzystą wodę, sprawiają, że woda jest smaczniejsza, a kawa i herbata zyskuje głęboki aromat, redukują występowanie śladowych zanieczyszczeń, takich jak wybrane herbicydy, pestycydy i substancje farmaceutyczne (o ile występują w wodzie kranowej). perełki wymiennika jonowego, skutecznie zmiękczają wodę, pomagają chronić urządzenia kuchenne przed osadzającym się kamieniem, redukują metale takie jak miedź i ołów. wymiana wkładu zalecana co 4 tygodnie lub 100 l wody. rekomendowany do wody miękkiej i średnio twardej. twoje źródło nawodnienia. świetna baza do zimnych i gorących napojów. filtr posiada atest higieniczny pzh, dlatego jest całkowicie bezpieczny w użytkowaniu.

MAXTRA Brita w rankingach sprzedaży:

Ten produkt w aktualnym rankingu pojawił się na 3 miejscu w kategorii Filtry do wody a biorąc pod uwagę tylko produkty Brita znajduje się na miejscu 3. Jego średnia cena wynosi 62,83 zł, cena ta jest więc niższa niż średnia w kategorii.

Na lepszej pozycji w tej kategorii znajduje się Wkład filtrujący Brita Maxtra 6szt . Wkład filtrujący Brita Maxtra 6szt można znaleźć na półkach sklepowych w cenie 91,88 zł. Aktualnie średnia cena produktów w kategorii Filtry do wody to 86,63 zł, więc analizowany produkt jest droższy od średniej o 6,06%.

W ostatnim czasie w kategorii Filtry do wody największym zainteresowaniem kupujących cieszy się Wkład filtrujący Brita Maxtra .

Wkład filtrujący Brita Maxtra 4szt w rankingu sprzedaży urządzeń marki Brita w ogóle aktualnie znajduje się na 3 miejscu.

Nieco popularniejszym produktem Brita jest Wkład filtrujący Brita Maxtra 6szt . Aktualnie najlepszym produktem marki Brita jest Wkład filtrujący Brita Maxtra .

Brita znajduje się na podium na 2 miejscu w kategorii Filtry do wody. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Brita w tej kategorii jest Wkład filtrujący Brita Maxtra 3szt .

Większym zainteresowaniem cieszą się Filtry do wody Dafi.

Urządzenia Brita w kategorii Filtry do wody są średnio tańsze niż Filtry do wody w ogóle.

Aktualnie Brita jest na pierwszym miejscu w następujących kategoriach:

Producent Brita > Filtry do wody Brita

Podobne produkty: wklad filtrujacy Brita maxtra 32szt dzbanek filtrujacy BRITA style xl wklad filtrujacy Brita maxtra 10szt wklad filtrujacy Brita maxtra 12szt Bateria filtrująca Brita wd 3020 Bateria filtrująca Brita wd 3030 Dyski filtrujące Brita fill go wklad filtrujacy Brita maxtra 6szt Bateria filtrująca Brita wd 3040 dzbanek filtrujacy Dafi atria 2,4l dzbanek filtrujacy Dafi crystal 2l Kawa Ziarnista Lavazza crema e aroma 4x 1kg Komplet 4 noży Bergner bg 8940 mm Motorola TLKR T80 Extreme 4szt Wkład do mopa Vileda ultramax

Wynik 1 - 9 z 9

Sortuj według:

Brak ocen

Brita Pure Performance 3+1 szt. Pure Performance 3+1 szt. Brita

Aktualizacja: 7/12/2021

Brita Hard Water Expert 3+1 szt. Hard Water Expert 3+1 szt. Brita
Brita Maxtra Plus 3+1 pak Maxtra Plus 3+1 pak Brita

OCENA:

Wkład filtrujący BRITA Maxtra Plus Pure Performance (4 szt.)

Aktualizacja: 8/12/2021

Wkład filtrujący BRITA Maxtra Plus Hard Water Expert (4 szt.)

OCENA:

Brita Pure Performance 3+1 szt.

Aktualizacja: 7/12/2021

Brita Hard Water Expert 3+1 szt.