Pralka Bosch WIW28540EU

CENA: od 3249,00 PLN do 3249,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 1

Każdy chce oszczędzać energię podczas prania. Ale czasem ważniejsze jest, aby szybko je skończyć. Szczególnie, gdy mamy mało czasu. Dzięki VarioPerfect można skorzystać z obu opcji – bez obniżania wydajności. Wystarczy wybrać w menu funkcję SpeedPerfect lub EcoPerfect, aby większość programów mogła działać szybciej lub oszczędniej. To pomoże skrócić czas prania nawet o 65%, a zużycie energii nawet o 50%. Ale bez względu na to, jaka zapadnie decyzja, efekt prania będzie zawsze taki sam: w 100% doskonały.

Produkt w rankingach sprzedaży:

Pralka Bosch WIW28540EU to produkt stosunkowo mało popularny, nie znajduje się w czołówkach rankingów sprzedaży w kategorii Pralki ładowane od frontu. Jego średnia cena wynosi 3 139,54 zł, cena ta jest więc wyższa niż średnia w kategorii.

Urządzenie to aktualnie nie należy także do popularnych urządzeń producenta Bosch.

Nieco popularniejszym produktem Bosch jest Zmywarka BOSCH SMS25KI01E . Aktualnie najlepszym produktem marki Bosch jest Młynek BOSCH TSM6A013B .

Bosch znajduje się na podium na 1 miejscu w kategorii Pralki ładowane od frontu. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Bosch w tej kategorii jest Pralka BOSCH WAN2826FPL .

Urządzenia Bosch w kategorii Pralki ładowane od frontu są średnio droższe niż Pralki ładowane od frontu w ogóle.

Aktualnie Bosch jest na pierwszym miejscu także w następujących kategoriach:

Producent Bosch > Pralki ładowane od frontu Bosch

Ustawienie do zabudowy > Pralki ładowane od frontu do zabudowy

Fragment opisu producenta: Przedsiębiorstwo zawsze słynęło z inwestycji w nowatorskie projekty, które gwarantowały mu przyszłość Zobacz więcej o producencie Bosch

Wynik 1 - 1 z 1

Sortuj według: