Pralka do zabudowy BOSCH WIW24340EU

CENA: od 2779,00 PLN do 3199,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 6

Nasz pralka z silnikiem EcoSilence: ciesz się niezwykle cichą pracę i doskonałą trwałością - EcoSilence Drive™: ekstremalnie energooszczędny i wyjątkowo cichy slinik bezszczotkowy. Jest też o wiele trwalszy niż zwykłe napędy - Klasa efektywności energetycznej A +++ -20%: o 20% lepsza wydajność, w porównaniu z górną wartością najlepszej klasy efektywności energetycznej. - AntiVibration™ Design - specjalne wytłoczenia na bocznych ścianach obudowy eliminują wibracje powstające przy wirowaniu - WaveDrum: nadzwyczaj delikatne i skuteczne pranie dzięki wyjątkowej strukturze bębna. - VarioPerfect™ Perfekcja w Twoim rytmie. Ta unikalna funkcja umożliwia oszczędność na dwa sposoby: pozwala zmniejszyć zużycie energii (do -30%) lub skrócić czas prania (do -55%). Opcje można zastosować do większości programów.

Produkt w rankingach sprzedaży:

Pralka do zabudowy BOSCH WIW24340EU to produkt stosunkowo mało popularny, nie znajduje się w czołówkach rankingów sprzedaży w kategorii Pralki. Jego średnia cena wynosi 2 793,63 zł, cena ta jest więc wyższa niż średnia w kategorii.

Urządzenie to aktualnie nie należy także do popularnych urządzeń producenta Bosch.

Nieco popularniejszym produktem Bosch jest Odkurzacz Bosch BGL2UB110 . Aktualnie najlepszym produktem marki Bosch jest Młynek BOSCH TSM6A013B .

Bosch znajduje się na podium na 2 miejscu w kategorii Pralki. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Bosch w tej kategorii jest Pralka BOSCH WAN2417KPL .

Większym zainteresowaniem cieszą się Pralki Beko. Na przykład Pralka Beko AWUE6511BWW3 .

Urządzenia Bosch w kategorii Pralki są średnio droższe niż Pralki w ogóle.

Aktualnie Bosch jest na pierwszym miejscu w następujących kategoriach:

Producent Bosch > Pralki Bosch

Ustawienie do zabudowy > Pralki do zabudowy

Fragment opisu producenta: Dzięki temu dziś jego firma to ogromny koncern skupiający fabryki na całym świecie, posiada blisko 300 spółek zależnych oraz 13 tysięcy zakładów serwisowych, zatrudnia łącznie ponad 270 tysięcy ludzi, a jego obroty sięgają 43 miliardów euro Zobacz więcej o producencie Bosch

polecane sklepy

Wynik 1 - 6 z 6

Sortuj według: