Zmywarka wolnostojąca Bosch SMS8YCI01E

Zmywarka wolnostojąca Bosch SMS8YCI01E

CENA: od 4199,00 PLN do 5249,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 8

EAN: 4242005173778

KRAJ: Niemcy

Zmywarka wolnostojąca Bosch SMS8YCI01E

Precyzyjna ochrona szkła
Tak, nie tylko metale korodują, ta przypadłość zdarza się wielu materiałom, nawet betonowi oraz szkle. Korodowana powierzchnia szkła matowieje i traci swą przejrzystość. W tej zmywarce zastosowano system utrzymujący twardość wody na optymalnym poziomie bo to właśnie ten parametr wody używanej do zmywania odpowiada za korozję szkła.

Mniejsze zużycie prądu i wody dzięki ActiveWater
Ta zmywarka została zaprojektowana pod kątem optymalizacji wykorzystania wody. Woda trafiająca do zmywarki jest wykorzystywana kilkukrotnie dzięki wielostopniowej filtracji. Dodatkowo jest ona tak rozprowadzana przez śmigła zmywarki aby dotrzeć do każdego naczynia poprawnie umieszczonego w zmywarce. Zadbano także o optymalny system podgrzewania wody aby zminimalizować pobór energii elektrycznej z jednej strony oraz osiągnąć temperaturę wynikającą z ustawionego programu.

Zmywanie ciche
Ta zmywarka jest bardzo cicha. Odgłosy z wnętrza są doskonale wytłumione oraz dodatkowo zastosowany silnik w pompie jest bezszczotkowy, przez co jest znacznie cichszy oraz mniej zawodny. Silnik w tej zmywarce nazywa się EcoSilence Drive.

Nasza gwarancja jakości: 10-letnia gwarancja na zabezpieczenie wnętrza zmywarki przed przerdzewieniem.
Producenci sprzętu AGD coraz częściej dają 10 lat gwarancji na wybrany element danego urządzenia. Od jakiegoś czasu na prawie każdej nowej lodówce jest naklejka „10 lat gwarancji na kompresor”. Firma Bosch w przypadku zmywarek proponuje z kolei 10 lat gwarancji na to, że jej wnętrze nie zacznie rdzewieć. Ta gwarancja nie jest przyznawana automatycznie w chwili zakupu, aby ją otrzymać trzeba zmywarkę zarejestrować w firmie Bosch.

Asystent Dozowania zapewnia optymalne rezultaty poprzez wydajne rozpuszczanie tabletki czyszczącej.
Ta zmywarka wyposażona jest w specjalny system gwarantujący najkorzystniejszy sposób rozpuszczania tabletki z detergentem. Zwykle tabletka spada na dawno zmywarki po otwarciu pojemnika gdzie ciśnienie wody ją rozpuszcza i rozprowadza po wnętrzu. W tej zmywarce tabletka spada do pojemnika w górnym koszu co powoduje lepsze rozprowadzanie jej składników.

Funkcja Strefa Intensywna: wydajne czyszczenie garnków i patelni za dotknięciem jednego przycisku.
Funkcja ta dzieli sposób mycia naczyń umieszczonych w górnym i dolnym koszu. Gdy ją uruchomimy to naczynie, które umieścimy w koszu dolnym będą myte intensywniej (z większym ciśnieniem wody) niż te umieszczone w koszu dolnym. Dzięki temu brudna, zatłuszczona patelnia umieszczona na dole zostanie umyta intensywniej niż mniej zabrudzone kile kiszki umieszczone w górnym koszu. To powoduje optymalizację zużycia wody, bo nie ma potrzeby w tym przypadku zużywać jej tyle samo na naczynia w koszu górnym i koszu dolnym

Programy automatyczne
Sprzęty AGD coraz częściej próbują nas wyręczać w doborach programów i ustawieniach i próbują robić to same. Zmywarki Bosch np. próbują dostosować zużycie wody i prądu do stopnia zabrudzenia załadowanych naczyń.

Sensor załadunku.
Ta zmywarka potrafi dobierać ilość wody przeznaczonej do zmywania w zależności od tego ile naczyń w niej umieszczono. Nie trzeba ustawiać specjalnego programu, urządzenie zrobi to automatycznie. Jeśli umieścimy mniej naczyń, zmywarka pobierze mniej wody i tym samym mniej prądu na podgrzanie tej wody.

Perfekcyjne suszenie przy mniejszym zużyciu energii*
Ta zmywarka ma system PerfectDry z technologią Zeolith, którego zadaniem jest idealne suszenie naczyń po skończonym cyklu zmywania. To system dodatkowych filtrów i pochłaniania wilgoci z powietrza połączony z nawiewem 3D rozproszonym docierającym do wszystkich zakamarków zmywarki.*

Program Cichy 50°C
Coraz częściej nasze domy to open space, gdzie kuchnia nie jest oddzielona od salonu. Przydaje się wtedy ograniczenie wszelkich hałasów dochodzących z kuchni. Teraz także zmywarka z programem cichym zagwarantuje, że cykl zmywania naczyń odbędzie się bez zbędnych odgłosów dochodzących ze zmywarki.

Wyjątkowo dokładne mycie mocno zabrudzonych naczyń w górnym koszu
Zapomnij o resztkach wysuszonych płatkach zbożowych w miskach. Strefa Extra Clean Zone z trzema rotującymi dyszami wytwarza silny strumień  wody, przeznaczona jest dla naczyń wymagających długiego namaczania. Teraz trzy razy więcej wody omywa naczynia, dzięki czemu są dużo czyściejsze bez potrzeby zwiększania detergentu czy temperatury. Strefa  Extra Clean jest bez trudu aktywowana dla mocno zabrudzonych naczyń za pomocą jednego dotknięcia symbolu on & off.

Zmywarka z zabezpieczeniem przed wyciekiem wody.
Na czym polega zabezpieczenie przed zalaniem AquaStop? Otóż AquaStop to specjalny wąż, a w zasadzie wąż w wężu. W przypadku pęknięcia węża wewnętrznego doprowadzającego wodę, dostaje się ona do przestrzeni pomiędzy wężem wewnętrznym, a zewnętrznym powodując nasiąknięcie wodą i rozprężenie kostki z pianki, która następnie powoduje zamknięcie zaworu.

Pełna elastyczność załadunku i ochrona naczyń
Gdy chodzi o ułożenie naczyń kluczowa jest pełna swoboda załadunku i najwyższa ochrona. Kosze Max Flex Pro to idealne rozwiązanie na bezpieczne i łatwe załadowanie różnego rodzaju naczyń. Ruchome elementy ułatwiają bezpieczne ustabilizowanie większych naczyń w dolnym koszu. Górny kosz został wyposażony w specjalnie zaprojektowane półki na szkło i uchwyt służący bezpiecznemu ustabilizowaniu różnego rodzaju szklanek. Z kolei półki na filiżanki zyskały miękkie wykończenie chroniące delikatne kieliszki. Zoptymalizowany system wysuwu zapewnia płynną obsługę nawet pod pełnym obciążeniem. 3 poziom załadunku lub górna półka na akcesoria kuchenne zapewnia jeszcze większą elastyczność załadunku. Czerp przyjemność ze zmywania z pełną swobodą załadunku i z ochrony wszystkich naczyń!

Właściwa rekomendacja dla każdego zmywania.
Nasz aplikacja na telefon podpowie jaki wybrać program zmywania, trzeba tylko podać ilość i rodzaj załadowanych naczyń i ich stopień zabrudzenia

Zmywarka, która Cię powiadamia.
Czekanie aż zmywarka skończy swoje zadanie może stanowić stratę czasu i wywoływać zbędny stres. Szczególnie w przypadku bardzo zajętych osób. Home Connect uspokoi Cię i pomoże zagospodarować Ci swój czas w bardziej produktywny sposób. Jeśli zechcesz, automatyczne powiadomienia mogą być przesyłane ze zmywarki bezpośrednio na Twoje urządzenie mobilne, w wygodny sposób zapoznając Cię z bieżącym stanem pracy zmywarki, a także dostarczać inne przydatne informacje. Wielozadaniowość w domu i poza nim właśnie stała się prostsza.

Szuflada na sztućce Vario3 to większa elastyczność załadunku oraz lepsze wykorzystanie przestrzeni.
Najlepsze zmywarki ActiveWater mają w środku jeszcze więcej miejsca: szuflada Vario3 Pro zawiera wnęki na duże akcesoria, takie jak np. łyżki wazowe. Ponadto, po jej obu stronach znajduje się również miejsce na mniejsze naczynia - nawet filiżanki do espresso. Trzeci poziom eliminuje potrzebę montowania koszyka na sztućce w dolnym koszu. Zmywarki ActiveWater są bardzo pojemne, zapewniając miejsce nawet na 14 kompletów naczyń w przypadku zmywarek 60 cm i 10 kompletów w przypadku zmywarek 45 cm.

Regulacja wysokości górnego kosza aż do 5 cm na 3 poziomach, nawet przy pełnym załadunku.
System regulacji położenia górnego kosza, 3-stopniowy RackMatic, służy dopasowaniu wnętrza do aktualnych potrzeb. System pozwala ustawić kosz na 3 różnych wysokościach, a wybraną pozycję można łatwo zmienić, nawet gdy kosz jest pełen.

Zmywarka która liczy za Ciebie.
Brak tabletek do zmywarki to ostatnia rzecz o jakiej marzysz, kiedy musisz umyć naczynia. Licznik tabletek w aplikacji Home Connect śledzi ich zużycie i na podstawie Twojego ostatniego zakupu, informuje Cię poprzez automatyczne powiadomienie, kiedy zostanie ostatnich pięć tabletek. Nareszcie jest zmywarka, która sama troszczy się o siebie.

Wsparcie serwowane mądrzej.
Nieprawidłowe działanie Twoich urządzeń gospodarstwa domowego może być stresujące. Na pomoc spieszy zdalna diagnostyka. Wystarczy zadzwonić na infolinię Home Connect i umówić się na zdalną diagnostykę Twojego połączonego urządzenia przez Internet. Po uzyskaniu Twojej zgody, Obsługa Klienta marki Bosch może zdalnie sprawdzić Twoje urządzenie, zlokalizować problematyczny obszar i dostarczyć zrozumiałą poradę. W sytuacji, w której problem nie może zostać rozwiązany w ten sposób, technik serwisowy marki Bosch może zostać powiadomiony i zjawić się w Twoim domu aby usunąć awarię, wyposażony we wszystkie niezbędne części. Inteligentne wsparcie, inteligentne rozwiązania – za dotknięciem przycisku.

Funkcja Ulubione za jednym dotknięciem
Ułatwij sobie codzienne czynności wykorzystując pełnię możliwości swojej zmywarki podłączonej do sieci Wi-fi. Dzięki funkcji Ulubione zaprogramuj najczęściej używane programy i opcje jako ulubione kombinacje. Zaprogramowane ustawienia można włączyć za pomocą aplikacji Home Connect lub bezpośrednio na wyświetlaczu w jednym kroku. Możesz połączyć na przykład program Suszenie Extra z Eco 50° i uruchomić zmywarkę jednym dotknięciem. Gotowe naczynia dzięki spersonalizowanym ustawieniom za jednym dotknięciem!

Ochrona szkła
Jeśli jeszcze nie wiesz o tym , że szkło też może korodować to tak właśnie jest. W przypadku szklanego naczynie, które było idealnie przejrzyste a z czasem stało się matowe, to właśnie oznacza, że to naczynie skorodowało. Proces korozji szkła przyspiesza mycie miękką wodą w zmywarce. Ta zmywarka reguluje poziom twardości wody, aby ochronić szklane naczynia.

Funkcja Higiena Plus: najwyższy standard poziomu higieny.
Jeśli należysz do tych rodziców, którzy uważają, że wszystko co ma kontakt z twoim dzieckiem musi być sterylne. Jeśli nie wypuszczasz swojego dziecka do piaskownicy aby broń Boże nie dotknęło przypadkowo zostawionej zabawki, którą na pewno zdążyły obsikać wszystkie osiedlowe koty i psy to na pewno sprawi ci ogromną satysfakcję funkcja zmywarki, która płucze naczynia w temperaturze 70°C (pobierając przy tym gigantyczne ilości prądu). Ale uchowanie twojego dziecka przed bakteriami jest bezcenne.

 • System koszy MaxFlex Pro
 • Zużycie energii /wody² w programie 50°C: 0.74 kWh/9.5 l
 • 8 programów: Eco 50 °C, Auto 45-65 °C, Intensywny 70 °C, Przyśpieszony 60 °C, Przyśpieszony 45 °C, Szkło 40 °C, Cichy 50 °C, Ulubione
 • Czas trwania w programie Eco 50: 235 min
 • 6 składanych przegród w górnym koszu
 • 5 Funkcji dodatkowych: Home Connect - zdalny start, Suszenie Extra, Strefa Intensywna, Higiena Plus, VarioSpeed Plus
 • 2 półki na filiżanki w dolnym koszu
 • Strefa Extra Clean Zone
 • Program Machine Care - czyszczenie zmywarki
 • AquaStop: gwarancja Bosch w przypadku szkód powstałych na skutek wylania się wody - na cały cykl życia urządzenia.*
 • Panel PiezoTouchControl (metalic)
 • Szuflada Vario3 Pro - dodatkowy poziom załadunku
 • Zużycie energii: A+++-20%; 214 kWh
 • Lejek do nasypywania soli
 • 8 składanych przegród w dolnym koszu
 • Język na blendzie: Angielski
 • Kolorowe wykończenie antypoślizgowe w górnym koszu
 • Automatyka rozpoznawania detergentu
 • Specjalne uchwyty na kieliszki w dolnym koszu
 • AntiFingerprint - specjalna powłoka chroniąca front przed odciskami palców
 • Programowanie czasu startu: 1-24 h
 • Precyzyjna ochrona szkła, zawór regulujący twardość wody
 • Rolki Easy Slide do wysuwania górnego kosza
 • Rolki w dolnym koszu i na 3 poziomie załadunku
 • Możliwość podłączenia Home Connect przez Wi-Fi
 • 2 półki na filiżanki z miękkim silikonem w przedniej części górnego kosza
 • Innowacyjny 3-częściowy system filtrów
 • Klasa efektywności suszenia: A
 • Poziom hałasu: 43 dB (re 1 pW)
 • Wymiary urządzenia (WxSxG): 84.5 x 60 x 60 cm
 • AquaSensor, sensor załadunku
 • Klasa efektywności energetycznej: A+++ (na skali klasy efektywności energetycznej od A+++ do D)
 • Materiał, z którego wykonana jest komora zmywarki: stal szlachetna
 • Zegar czasu rzeczywistego
 • Regulowany kosz górny
 • Blokada kosza zapobiegająca wypadnięciu dolnego kosza
 • Zużycie energii/wody¹: 214 kWh/2660 l
 • EcoSuszenie i wymiennik ciepła
 • Głośność w programie Nocnym: 41 dB(A) re 1 pW


 • Długość węża odprowadzającego (cm): 190 cm
 • Zużycie energii, program 2 (kWh): 0.68-1.3
 • Zużycie energii (kWh): 0,74 kWh
 • Nazwa, program 1: Economy
 • Efektywność suszenia: A
 • Długość kabla przyłączeniowego (cm): 175 cm
 • Technika ochrony szkła:
 • Wskaźnik postępu: Sygnał akustyczny końca programu, Wlot wody
 • Zużycie wody, program 2 (l): 7-15.5
 • Temperatura, program 5 (°C): 45
 • Temperatura, program 7 (°C): 50
 • Wykaz programów: Auto 45-65°C, Delicate, Economy, Garnki, Program nocny, Short
 • Zużycie energii, program 2 (kWh): 0.68-1.3
 • System ochrony przed zalaniem: System zamknięty
 • Poziom hałasu (db(A) re 1 pW): 43
 • Temperatura, program 4 (°C): 60
 • Wykaz programów: Auto 45-65°C, Delicate, Economy, Garnki, Program nocny, Short
 • Zużycie energii, program 4 (kWh): 1.05
 • Czas pozostawania w trybie spoczynku (left-on-mode): 0 min
 • Zużycie energii, program 1 (kWh): 0.645
 • Sposób instalacji: Do zabudowy podblatowej
 • Wysokość urządzenia (mm): 845 mm
 • Podświetlanie bębna:
 • Możliwość połączenia z internetem: Wi-Fi
 • Wbudowane zabezpieczenie przeciwzwrotne:
 • Zużycie wody, program 5 (l): 10.5
 • Zużycie energii, program 6 (kWh): 0.75-0.8
 • Sposób suszenia: Zeolith
 • Czas trwania programu 8 (min.): 15
 • Czas trwania programu 3 (min.): 145-150
 • Zdejmowane przykrycie:
 • Wskaźnik czasu do końca programu:
 • Rodzaj wtyczki: Wtyczka Schuko/Gardy z uziemieniem
 • Zużycie energii, program 3 (kWh): 1.15-1.25
 • Zużycie energii w trybie spoczynku (left-on mode) (W) - NOWA DYREKTYWA (2010/30/WE): 0,50 W
 • Zużycie wody, program 8 (l): 4
 • Czas trwania programu 6 (min.): 100-105
 • Czas trwania programu 7 (min.): 240
 • Zużycie wody: 9,5 l
 • Zużycie energii, program 1 (kWh): 0.645
 • Home Connect:
 • Czas trwania programu 1 (min.): 235
 • Zużycie wody: 9,5 l
 • Czas automatycznego przejścia w stan czuwania/połączony: 2,0 min
 • Ilość dostępnych poziomów temperatur zmywania: 6
 • System zmiękczania wody:
 • Zużycie energii w trybie wyłączonym (W) - NOWA DYREKTYWA (2010/30/WE): 0,50 W
 • Czas trwania programu 2 (min.): 100-160
 • Zużycie energii, program 5 (kWh): 0.71
 • Maksymalna temperatura pobieranej wody (°C): 60 °C
 • Natężenie (A): 10 A
 • Temperatura, program 3 (°C): 70
 • Nazwa, program 2: Auto
 • Nazwa, program 3: Intensive
 • Regulacja wysokości cokołu: Nie
 • Program referencyjny: Eco
 • Zużycie energii (kWh): 0,74 kWh
 • Zużycie wody, program 4 (l): 11.5
 • Zdejmowane przykrycie:
 • Home Connect: iService - zdalna diagnostyka, Zdalna kontrola i diagnostyka
 • Funkcje dodatkowe: Ekstra suszenie, Higiena Plus, Machine Care, Remote Start, Strefa Intensywna
 • Długość węża doprowadzającego (cm): 165 cm
 • Temperatura, program 2 (°C): 45-65
 • Ukryty element grzewczy:
 • Zużycie energii, program 5 (kWh): 0.71
 • Czas trwania programu 5 (min.): 35
 • Temperatura, program 1 (°C): 50
 • Zużycie wody, program 7 (l): 10.5
 • Kolor / materiał panelu kontrolnego: Kolorowa stal nierdzewna, lakier.
 • Szerokość urządzenia (mm): 600 mm
 • Czas trwania programu 4 (min.): 89
 • Efektywność zmywania: A
 • Efektywność suszenia: A
 • Masa netto (kg): 56,013 kg
 • Temperatura, program 6 (°C): 40
 • Zużycie energii, program 6 (kWh): 0.75-0.8
 • Zużycie energii w stanie czuwania/sieć wł.: Proszę zapoznać się z instrukcją obsługi, aby dowiedzieć się jak wyłączyć moduł Wi-Fi.: 2,0 W
 • Wysokość zdejmowanego górnego blatu (mm): 30 mm
 • Zużycie wody, program 1 (l): 9.5
 • Zużycie wody, program 3 (l): 10.5-13.5
 • Moc przyłączeniowa (W): 2 400 W
 • Sposób instalacji: Do zabudowy podblatowej
 • Warianty paneli frontowych: Brak możliwośći instalacji paneli frontowych
 • Kolor / materiał obudowy: kolor srebrny / inox
 • Technika ochrony szkła:
 • Pojemność - liczba kompletów: 14
 • Wymiary urządzenia (mm): 845 x 600 x 600 mm
 • Zużycie wody, program 6 (l): 11.1-13.7
 • Szerokość urządzenia (mm): 600 mm
 • Technika ochrony szkła:
 • Trzeci poziom załadunku: VarioDrawer Pro
 • Zużycie energii, program 3 (kWh): 1.15-1.25
 • Zużycie energii, program 4 (kWh): 1.05
 • Długość węża odprowadzającego (cm): 190 cm
 • Wzornictwo: Wolnostojące
 • Klasa efektywności energetycznej: A+++
 • Długość kabla przyłączeniowego (cm): 175 cm
 • Wysokość urządzenia (mm): 845 mm
 • Materiał komory wewnętrznej: Stal szlachetna
 • Maksymalna temperatura pobieranej wody (°C): 60 °C
 • Efektywność zmywania: A

SMS8YCI01 Bosch w rankingach sprzedaży:

Zmywarka wolnostojąca Bosch SMS8YCI01E to produkt stosunkowo mało popularny, nie znajduje się w czołówkach rankingów sprzedaży w kategorii Zmywarki. Jego średnia cena wynosi 4 599,00 zł, cena ta jest więc wyższa niż średnia w kategorii.

Urządzenie to aktualnie nie należy także do popularnych urządzeń producenta Bosch.

Nieco popularniejszym produktem Bosch jest Młotowiertarka Bosch GBH 2-24DF . Aktualnie najlepszym produktem marki Bosch jest Młynek BOSCH TSM6A013B .

Bosch znajduje się na podium na 2 miejscu w kategorii Zmywarki. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Bosch w tej kategorii jest Zmywarka BOSCH SMV46LX00E .

Większym zainteresowaniem cieszą się Zmywarki Beko. Na przykład Zmywarka Beko DIN28430 .

Urządzenia Bosch w kategorii Zmywarki są średnio droższe niż Zmywarki w ogóle.

Aktualnie Bosch jest na pierwszym miejscu w następujących kategoriach:

Producent Bosch > Zmywarki Bosch

Seria Bosch Serie 8 > Zmywarki Bosch Serie 8

Ustawienie wolnostojące > Zmywarki wolnostojące

Szerokość zmywarki 60cm > Zmywarki 60cm

Fragment opisu producenta:

W Polsce firma posiada cztery fabryki, jedną w Mirkowie koło Wrocławia produkującą systemy hamulcowe oraz trzy fabryki sprzętu AGD (pralek, suszarek i zmywarek) w Łodzi

Zobacz więcej o producencie Bosch

Podobne produkty: Zmywarka wolnostojąca Bosch sms4hdi52e Zmywarka wolnostojąca Bosch sms2hti72e

polecane sklepy

Brak ocen

SMS8YCI01E Zmywarka BOSCH Zmywarki

Aktualizacja: 7/12/2021

OCENA:

Zmywarka BOSCH SMS8YCI01E

Aktualizacja: 8/12/2021

Wynik 1 - 8 z 8

Sortuj według:

OCENA:

Zmywarka BOSCH SMS8YCI01E

Aktualizacja: 8/12/2021

Brak ocen

SMS8YCI01E Zmywarka BOSCH Zmywarki

Aktualizacja: 7/12/2021