Zamrażarka wolnostojąca Bosch GSV24VWEV

CENA: od 1902,99 PLN do 2299,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 5

Zamrażarka szufladowa Bosch GSV24VWEV Zamrażarka z elektroniczną regulacją temperatury: pozwala dokładne i łatwo ustawić temperaturę; wydajna klasa energetyczna E.     NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY: Klasa efektywności energetycznej E Zużycie energii na rok: 195 kWh/rok Klasa emisji hałasu: D Pojemność całkowita: 173 l Kolor: biały Zdolność zamrażania: 22 kg w ciągu 24 h Zdolność przech. w przypadku awarii: 24 h Rozmrażanie ręczne Ilość przezroczystych szuflad na mrożonki: 5 Wymiary urządzenia: W 146.0 cm x S 60.0 cm x G 65.0 cm Drzwi zamocowane prawostronnie z możliwością zmiany strony       FreshSense: idealne warunki przechowywania Dzięki optymalnym warunkom przechowywania żywność zachowuje idealną konsystencję — na przykład lody nie będą już zbyt twarde ani zbyt miękkie. Stała temperatura wewnątrz chłodziarki ma decydujące znaczenie dla zachowania świeżości i smaku produktów. Czujniki FreshSense stale monitorują lub regulują temperaturę na zewnątrz oraz wewnątrz chłodziarki i zamrażarki. W rezultacie temperatura wewnątrz chłodziarki jest utrzymywana na stałym poziomie, niezależnie od temperatury zewnętrznej.   Zabezpieczenie zamrożonych produktów przed ich rozmrożeniem Wkładanie nowych produktów do zamrażarki podnosi temperaturę w jej wnętrzu, co może spowodować rozmrożenie i utratę smaku znajdującej się w niej żywności. Funkcja Supermrożenie zapewnia szybkie zamrożenie dokładanych produktów i zapobiega rozmrażaniu pozostałej zawartości zamrażarki. Urządzenia z funkcją automatycznego zamrażania przełącza się automatycznie na normalny tryb pracy po osiągnięciu optymalnej temperatury, zapobiegając w ten sposób stratom energii. W rezultacie, zamrożona żywność zachowuje swój smak, nawet gdy dokładane są nowe produkty.   Alarm Sygnał alarmowy, gdy drzwi nie są zamknięte lub wystąpi inny błąd.  

GSV24VWEV Bosch w rankingach sprzedaży:

Zamrażarka wolnostojąca Bosch GSV24VWEV znajduje się na 60 miejscu wśród wszystkich Zamrażarki i na 1 miejscu wśród Zamrażarki Bosch. Jego średnia cena wynosi 1 922,00 zł, cena ta jest więc wyższa niż średnia w kategorii.

W kategorii Zamrażarki aktualnie lepiej sprzedaje się Zamrażarka GORENJE FN6192PX . Średnia cena tego produktu w sklepach to 2 128,99 zł i jest ona wyższa o 72,79% od średniej ceny w kategorii Zamrażarki.

W rozpatrywanym okresie na pierwszym miejscu w rankingu sprzedaży w kategorii Zamrażarki znajduje się Zamrażarka Beko CF200W .

Urządzenie to aktualnie nie należy także do popularnych urządzeń producenta Bosch.

Nieco popularniejszym produktem Bosch jest Pralka Bosch WAU28R0EPL Serie 6 . Aktualnie najlepszym produktem marki Bosch jest Młynek BOSCH TSM6A013B .

Bosch nie należy do najpopularniejszych marek w kategorii Zamrażarki, Zamrażarki Bosch znajdują się dopiero na 17 miejscu. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Bosch w tej kategorii jest Zamrażarka BOSCH GSN51AWDV .

Większym zainteresowaniem cieszą się Zamrażarki Liebherr. Na przykład Zamrażarka Liebherr GP 1476 Premium .

Urządzenia Bosch w kategorii Zamrażarki są średnio droższe niż Zamrażarki w ogóle.

Aktualnie Bosch jest na pierwszym miejscu w następujących kategoriach:

Producent Bosch > Zamrażarki Bosch

Ustawienie wolnostojące > Zamrażarki wolnostojące

Rodzaj zamrażarki szufladowa > Zamrażarki szufladowa

Fragment opisu producenta:

Za dział AGD od 1967 roku odpowiedzialne jest przedsiębiorstwo BSH Bosch Siemens (udział Boscha 50 %)

Zobacz więcej o producencie Bosch

Podobne produkty: Zamrażarka wolnostojąca Bosch gsn54awdv Zamrażarka MIDEA hs 409fn Zamrażarka MIDEA hs 509fn Zamrażarka Beko rfsa210k30wn Przystawka BOSCH muz9fw1 Compact toaster Bosch tat3p424 Nasadka BOSCH muz5nv3 Czajnik BOSCH twk5p480 plyta indukcyjna Bosch pvq611fc5e zamrazarka szufladowa Gorenje fn4171cw Zamrażarka do zabudowy Bosch giv11afe0

polecane sklepy

OCENA:

BOSCH GSV24VWEV GSV24VWEV BOSCH

Aktualizacja: 4/12/2021

Brak ocen

Wynik 1 - 5 z 5

Sortuj według:

OCENA:

BOSCH GSV24VWEV GSV24VWEV BOSCH

Aktualizacja: 4/12/2021

Brak ocen

BOSCH GSV24VWEV GSV24VWEV BOSCH

Aktualizacja: 4/12/2021

Brak ocen