Nawigacja Blaupunkt TravelPilot 100

Nawigacja Blaupunkt TravelPilot 100 Duże zdjęcie

CENA: od 0,00 PLN do 0,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: Nie znaleziono ofert

Mobilna nawigacja z bezrefleksyjnym 3,5' monitorem dotykowym o wysokim kontraście. Mapa 20 krajów Europy Wschodniej z Polską w urządzeniu.

Gwarancja: F024M Kod Producenta: TP100 EEU System operacyjny: WINDOWS CE Wyświetlacz pr zekątna: 3,5 cale Wyświetlacz rozdzielczość: 320 x 240; TFT Wbudowana pamięć: 1024 MB Pamięć RAM: 64 MB Gniazdo kart pamięci: Tak Obsługiw ane typy kart pamięci: SD/SDHC/MMC; maksymalna pojemność karty pamięci (GB): 8; minimalna 256MB Rodzaj odbiornika GPS: Centrality Rodzaj zasilania: Wewnętrzna bateria li towo-jonowa 800 mA/h Mapa Polski: Tak Mapa EEU (europa wschodnia): Tak Mapa CEU (europa cen tralna): Tak Mapa WEU (europa zachodnia): Nie Mapa USA i Kanady: Nie Wersja mapy: Oprogramo wanie bazujące na doskonałym iGO8 w wersji z widokami budynków 3D i asystentem pasa ruchu. Zasięg mapy: Mapy 20 państw Europy Odbiornik komunikatów TMC: Nie Nada jnik FM (MP3 transmiter): Nie Bluetooth (zestaw głośnomówiący): Nie Pilot zdalnego sterowania: Nie Ładowarka samochodowa: Tak Uchwyt na szybę: Tak Stacja d okująca: Nie Waga: 175 g Wymiary (szer. x wys. x grub.): 99 x 99 x 16,9 mm Wyposaże nie: Instrukcja obsługi, Kabel do ładowania z gniazda zapalniczki, Uchwyt do samochodu. Informacje o aktualizacji map: Możliwość aktualizacji przez portal.

Produkt w rankingach sprzedaży:

Nawigacja Blaupunkt TravelPilot 100 to produkt stosunkowo mało popularny, nie znajduje się w czołówkach rankingów sprzedaży w kategorii Nawigacja samochodowa.

Urządzenie to aktualnie nie należy także do popularnych urządzeń producenta Blaupunkt.

Blaupunkt nie należy do najpopularniejszych marek w kategorii Nawigacja samochodowa, Nawigacja samochodowa Blaupunkt znajdują się dopiero na 22 miejscu.

Większym zainteresowaniem cieszą się Nawigacja samochodowa Pioneer.

Urządzenia Blaupunkt w kategorii Nawigacja samochodowa są średnio tańsze niż Nawigacja samochodowa w ogóle. Nawigacja samochodowa Blaupunkt stają się coraz popularniejsze na przestrzeni ostatnich 3 miesięcy.

Aktualnie Blaupunkt jest na pierwszym miejscu w następujących kategoriach:

Producent Blaupunkt > Nawigacja samochodowa Blaupunkt

Fragment opisu producenta: Urządzenie sterujące radiem umieszczane na kolumnie kierownicy już wtedy było opatentowanym wynalazkiem, który w dzisiejszych czasach zarezerwowany jest dla najlepszych urządzeń car audio na rynku Zobacz więcej o producencie Blaupunkt

Wynik 1 - 0 z 0

Sortuj według: