Elektryczna deskorolka smartboard BLAUPUNKT EHB506

CENA: od 847,00 PLN do 979,02 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 4

Deska elektryczna EHB506 to idealne rozwiązanie dla osób aktywnych, będących w ciągłym ruchu i lubiących przemieszczać się szybko z miejsca na miejsce. To także doskonały gadżet dla młodzieży poszukującej nowinek technicznych i lubiącej dobrą zabawę na świeżym powietrzu. Korzyści: Transport bez zmęczenia Świecące kółka oraz wbudowany głośnik z funkcją Bluetooth sprawią, że każdy wielbiciel sportu, będzie zauważony podczaswykonywanych ewolucji i zazna prawdziwej frajdy Użytkownik, po połączeniu z aplikacją w telefonie,może śledzić i porównać swoje wyniki z wynikami znajomych Zasięg na jednym ładowaniu do 20km Torba w zestawie

Produkt w rankingach sprzedaży:

Jeśli przeanalizujemy sprzedaż w ostatnim okresie w kanałach e-commerce to okazuje się, że produkt Elektryczna deskorolka smartboard BLAUPUNKT EHB506 cieszył się sporą popularnością i znajduje się na 9 miejscu w kategorii Deskorolki biorąc bod uwagę wolumen sprzedaży. Jego średnia cena wynosi 896,99 zł, cena ta jest więc wyższa niż średnia w kategorii. W ostatnim czasie zauważalny jest wzrost sprzedaży analizowanego produktu.

Na lepszej pozycji w tej kategorii znajduje się Deskorola elektryczna Kawasaki KX-PRO10,0A 10" . Aktualnie Deskorola elektryczna Kawasaki KX-PRO10,0A 10" jest do nabycia w sklepach w cenie około 999,00 zł, przy czym warto zauważyć, że cena ta jest o 34,77% wyższa niż inne podobne produkty.

W rozpatrywanym okresie na pierwszym miejscu w rankingu sprzedaży w kategorii Deskorolki znajduje się Goclever City Board Cruiser 10" .

Urządzenie to aktualnie nie należy także do popularnych urządzeń producenta Blaupunkt.

Nieco popularniejszym produktem Blaupunkt jest Telefon BLAUPUNKT FM 02 . Aktualnie najlepszym produktem marki Blaupunkt jest BLAUPUNKT CR5WH .

Blaupunkt nie należy do najpopularniejszych marek w kategorii Deskorolki, Deskorolki Blaupunkt znajdują się dopiero na 21 miejscu. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Blaupunkt w tej kategorii jest Deskorolka elektryczna EHB608 .

Większym zainteresowaniem cieszą się Deskorolki Spokey.

Urządzenia Blaupunkt w kategorii Deskorolki są średnio droższe niż Deskorolki w ogóle.

Aktualnie Blaupunkt jest na pierwszym miejscu w następujących kategoriach:

Producent Blaupunkt > Deskorolki Blaupunkt

Fragment opisu producenta:

Skąd się wzięła nazwa, a zarazem symbol firmy? Otóż w latach dwudziestych XX wieku firma funkcjonowała pod nazwą Ideal

Zobacz więcej o producencie Blaupunkt

Podobne produkty: Elektryczna deskorolka smartboard BLAUPUNKT ehb206 Smartboard S-Line sb201k Toster Blaupunkt ttss701 Wiertarko-wkrętarka Blaupunkt cd3000 1 x 1,5 Ah Blaupunkt bt25lamp Radioodtwarzacz BLAUPUNKT bb18 Czajnik BLAUPUNKT eks502gd dmuchawa do liści Blaupunkt bv4000 bv4000 Dmuchawa akumulatorowa do lisci Blaupunkt bp5504 BTO Radioodtwarzacz BLAUPUNKT bb31led Radioodtwarzacz Blaupunkt bb08bt glosnik bluetooth Blaupunkt bt11alu Głośnik Blaupunkt psk 1652 Radioodtwarzacz BLAUPUNKT bb30bt Elektryczna deskorolka SKYMASTER wheels 7 lite Deskorolka Spokey 83255 Deskorolka Waveboard EXTENT 839436 Spokey

Wynik 1 - 4 z 4

Sortuj według: