Babyliss Curl Secret C1100E

CENA: od 460,00 PLN do 460,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 1

Rewolucyjna lokówka Curl Secret. Teraz z funkcją jonizacji jeszcze bardziej lśniące włosy! Dzięki funkcji jonizacji otrzymasz jeszcze trwalsze loki, bardziej błyszczące i zdrowiej wyglądające włosy. Curl Secret to nowoczesna, inteligentna lokówka. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, opatentowanej technologii Auto Curl, urządzenie automatycznie wciąga kosmyk włosów, owija wokół ceramicznych elementów grzejnych i po kilku sekundach uwalnia w formie pięknie skręconego loka. O tym, że lok jest gotowy powiadomi sygnałem dźwiękowym. Z Curl Secret możesz dowolnie wpływać na wygląd loków, od efektu lekkich fal, sprężystych loków, po loki mocno skręcone. Dodatkowo dzięki jonizacji włosy nie puszą się i nie elektryzują. Curl Secret to nowoczesne i w pełni bezpieczne urządzenie. Jego ceramiczne elementy grzejne chronią włosy, jonizacja zapewnia im gładkość i piękny połysk. Innowacyjna technologia Auto Curl, dzięki której urządzenia automatycznie wciąga kosmyk włosów, owija wokół elementów grzejnych i uwalnia w formie skręconego loka Dźwiękowe powiadomienie o tym, że lok jest gotowy Możliwość dowolnego wpływania na wygląd loków Technologia jonizacji gwarantuje brak puszenia się i elektryzowania włosów Ceramiczne elementy grzejne chronią włosy przed uszkodzeniami Silnik bezszczotkowy 2 ustawienia temperatury działania – 210C i 230C 3 ustawienia czasu kręcenia loku (8, 10 i 12 sekund) Czyścik Automatyczne zatrzymanie Długi przewód zasilający na obrotowym przegubie Włącznik on/off Długość przewodu zasilającego: 2,5 metra

C1100E Babyliss w rankingach sprzedaży:

Babyliss Curl Secret C1100E to produkt stosunkowo mało popularny, nie znajduje się w czołówkach rankingów sprzedaży w kategorii Lokówki, karbownice, prostownice.

Urządzenie to aktualnie nie należy także do popularnych urządzeń producenta Babyliss.

Babyliss znajduje się na podium na 2 miejscu w kategorii Lokówki, karbownice, prostownice. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Babyliss w tej kategorii jest Prostownica BABYLISS ST395E .

Większym zainteresowaniem cieszą się Lokówki, karbownice, prostownice Remington. Na przykład Prostownica do włosów Remington S 6500 .

Urządzenia Babyliss w kategorii Lokówki, karbownice, prostownice są średnio droższe niż Lokówki, karbownice, prostownice w ogóle.

Aktualnie Babyliss najlepiej radzi sobie w kategoriach:

Podobne produkty: Babyliss Curl Secret c902pe Lokówka automatyczna BABYLISS Curl Secret c1050e Babyliss st388pe Prostownica BABYLISS st410e Babyliss st286pe Lokówka BaByliss urzadzenie do zaplatania warkoczy magic twist tw 1100 Lokówka BaByliss PRO bab2225tte Suszarko-lokówka BaByliss as570e marc dorcel secret clit Depilator IPL BABYLISS g972pe

Wynik 1 - 1 z 1

Sortuj według: