Kabel do szybkiego ładowania AUKEY CB-CD6 Quick Charge USB-C

Kabel do szybkiego ładowania AUKEY CB-CD6 Quick Charge USB-C

CENA: od 0,00 PLN do 0,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: Nie znaleziono ofert

Produkt w rankingach sprzedaży:

Jeśli lubicie wiedzieć co kupują inni, to przyda Wam się informacja, że w ostatnim miesiącu wśród wszystkich produktów z kategorii Kable PC do telefonów GSM produkt Kabel do szybkiego ładowania AUKEY CB-CD6 Quick Charge USB-C znajdował się na 32 miejscu w rankingach sprzedaży kanałów online. Jego średnia cena wynosi 45,29 zł, cena ta jest więc wyższa niż średnia w kategorii.

W kategorii Kable PC do telefonów GSM aktualnie lepiej sprzedaje się Adapter Nokia CA-44 . Średnia cena tego produktu w sklepach to 8,99 zł i jest ona niższa o 71,92% od średniej ceny w kategorii Kable PC do telefonów GSM.

W ostatnim czasie w kategorii Kable PC do telefonów GSM największym zainteresowaniem kupujących cieszy się Nylonowy kabel AUKEY CB-AC1 Quick Charge USB-C .

Kabel do szybkiego ładowania AUKEY CB-CD6 Quick Charge USB-C w rankingu sprzedaży urządzeń marki Aukey w ogóle aktualnie znajduje się na 40 miejscu.

Nieco popularniejszym produktem Aukey jest AUKEY PA-U50 Ładowarka sieciowa 24W 2xUSB . Aktualnie najlepszym produktem marki Aukey jest Nylonowy kabel AUKEY CB-AC1 Quick Charge USB-C .

Aukey nie należy do najpopularniejszych marek w kategorii Kable PC do telefonów GSM, Kable PC do telefonów GSM Aukey znajdują się dopiero na 11 miejscu. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Aukey w tej kategorii jest Nylonowy kabel AUKEY CB-AM1 Quick Charge micro USB .

Większym zainteresowaniem cieszą się Kable PC do telefonów GSM Sony.

Urządzenia Aukey w kategorii Kable PC do telefonów GSM są średnio droższe niż Kable PC do telefonów GSM w ogóle.

Podobne produkty: AUKEY cb a1 adapter przejsciowka usb 3.0 USB-C Kevlarowy kabel AUKEY cb akc1 USB-C quick charge 1.2m Kabel AUKEY cb bal1 quick charge Lightning Kabel AUKEY cb cl1 USB-C Ligtning AUKEY cb a2 adapter micro usb USB-C AUKEY pb xd26 power bank 26800mAh 6A quick charge 3.0 AUKEY pb xd13 power bank 20000mAh quick charge 3.0 Kabel USB Sencor sco 512 015

Polecamy nowe produkty z kategorii

Wynik 1 - 0 z 0

Sortuj według: