Kabel kevlar AUKEY CB-AKL1 Lightning MFI 1.2m

Kabel kevlar AUKEY CB-AKL1 Lightning MFI 1.2m

CENA: od 0,00 PLN do 0,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: Nie znaleziono ofert

Produkt w rankingach sprzedaży:

Ten produkt w aktualnym rankingu pojawił się na 28 miejscu w kategorii Kable PC do telefonów GSM a biorąc pod uwagę tylko produkty Aukey znajduje się na miejscu 19. Jego średnia cena wynosi 78,00 zł, cena ta jest więc wyższa niż średnia w kategorii.

W kategorii Kable PC do telefonów GSM aktualnie lepiej sprzedaje się Kabel Aukey CB-MD2 ultra szybki QC microUSB 2m . Średnia cena tego produktu w sklepach to 28,07 zł i jest ona niższa o 12,34% od średniej ceny w kategorii Kable PC do telefonów GSM.

W ostatnim czasie w kategorii Kable PC do telefonów GSM największym zainteresowaniem kupujących cieszy się Nylonowy kabel AUKEY CB-AC1 Quick Charge USB-C .

Kabel kevlar AUKEY CB-AKL1 Lightning MFI 1.2m w rankingu sprzedaży urządzeń marki Aukey w ogóle aktualnie znajduje się na 37 miejscu.

Nieco popularniejszym produktem Aukey jest Kabel Aukey CB-MD2 ultra szybki QC microUSB 2m . Aktualnie najlepszym produktem marki Aukey jest Nylonowy kabel AUKEY CB-AC1 Quick Charge USB-C .

Aukey nie należy do najpopularniejszych marek w kategorii Kable PC do telefonów GSM, Kable PC do telefonów GSM Aukey znajdują się dopiero na 11 miejscu. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Aukey w tej kategorii jest Zestaw kabli Aukey CB-D10 Quick Charge micro USB (3-pack) .

Większym zainteresowaniem cieszą się Kable PC do telefonów GSM Sony.

Urządzenia Aukey w kategorii Kable PC do telefonów GSM są średnio droższe niż Kable PC do telefonów GSM w ogóle.

Podobne produkty: AUKEY pb xd26 power bank 26800mAh 6A quick charge 3.0 Kabel USB Sencor sco 532 015 Kabel USB Sencor sco 512 015

Polecamy nowe produkty z kategorii

Wynik 1 - 0 z 0

Sortuj według: