Pralko-suszarka Hotpoint Ariston AQD1070D 49 EU/B

CENA: od 1599,00 PLN do 2040,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 7

AQD1070D49EUB Pralko-suszarkaHigh Definition Woolmark Platinum Care Woolmark Platinum Care to najwyższe wyróżnienie przyznawane przez firmę The Woolmark Company markom, które spełniają najwyższe standardy jakości pozwalające na pranie w pralce również tych wełnianych tkanin, na których metce jest napis 'Prać ręcznie'. Dzięki odpowiednim, opatentowanym parametrom prania włókna nie ocierają się o siebie i najdelikatniejsze tkaniny pozostaną w idealnym stanie nawet po ponad 20 cyklach prania. Baby Cycle Program Baby Cycle w zaledwie 40°C zadba o idealną higienę ubranek małego dziecka, aby były zawsze nieskazitelnie czyste. Cykl ten dzięki wykorzystaniu większej ilości wody zapewnia optymalne działanie środka piorącego i innych środków dodawanych do prania oraz sprawi, ze na ubraniach nie pozostanie nawet ślad detergentu. W trosce o delikatną skórę i tkaniny. Opcja Łatwe prasowanie Opcja Łatwe Prasowanie zmniejsza do minimum powstawanie zagnieceń na ubraniach, ułatwiając tym samych ich prasowanie. Program Jedwab/Firanki Program Jedwab/Firanki stworzyliśmy, aby zapewnić możliwość prania w pralce wyjątkowo delikatnych tkanin jak jedwab i wiskoza lub ulubionej bielizny bez ryzyka zniszczenia jej. Delikatne obroty bębna i większe zużycie wody zapobiegają powstawaniu zagnieceń i zapewniają nieskazitelne rezultaty prania za każdym razem. Co więcej, dodatkowe płukanie na koniec cyklu sprawi, ze na tkaninach nie pozostanie nawet ślad środka piorącego. Automatyczne poziomy suszenia Dzięki systemowi specjalnych czujników pralko-suszarka kontroluje poziom wilgoci ubrań i automatycznie się zatrzymuje, gdy tkaniny osiągną żądany poziom wysuszenia. 'Prasowanie' to najdelikatniejszy poziom, pozostawia tkaniny najbardziej wilgotne. Idealny do ubrań, które trzeba wyprasować. Przy zastosowaniu poziomu 'Wieszanie tkaniny są bardziej wilgotne niż po zastosowaniu poziomu 'Szafa'. Stworzony do ubrań, które chcesz powiesić.'Szafa' to poziom, który pozostawia tkaniny idealnie wysuszone i gotowe do schowania w szafie lub w szufladach. Do ubrań, które chcesz założyć zaraz po ich wysuszeniu, zastosuj poziom 'Do założenia'. To najintensywniejszy poziom, który usuwa z tkanin nawet najmniejszy ślad wilgoci.

Produkt w rankingach sprzedaży:

Ten produkt w aktualnym rankingu pojawił się na 10 miejscu w kategorii Pralko - suszarki a biorąc pod uwagę tylko produkty Ariston znajduje się na miejscu 2. Jego średnia cena wynosi 1 649,66 zł, cena ta jest więc niższa niż średnia w kategorii.

Na lepszej pozycji w tej kategorii znajduje się Pralko-suszarka BEKO HTV8732XAW . Średnia cena tego produktu w sklepach to 1 726,84 zł i jest ona niższa o 21,80% od średniej ceny w kategorii Pralko - suszarki.

W rozpatrywanym okresie na pierwszym miejscu w rankingu sprzedaży w kategorii Pralko - suszarki znajduje się Pralko-suszarka Indesit IWDE 7105 B EU .

Pralko-suszarka Hotpoint Ariston AQD1070D 49 EU/B w rankingu sprzedaży urządzeń marki Ariston w ogóle aktualnie znajduje się na 5 miejscu.

Nieco popularniejszym produktem Ariston jest Pralko-suszarka HOTPOINT RDPD 107617JKDEU . Aktualnie najlepszym produktem marki Ariston jest Chłodziarko-zamrażarka Hotpoint-Ariston E4D AA SB C .

Ariston jest stosunkowo popularny w kategorii w kategorii Pralko - suszarki, Pralko - suszarki Ariston znajdują się na 4 miejscu. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Ariston w tej kategorii jest Pralko-suszarka HOTPOINT AQD1171D 697ID EU/B .

Większym zainteresowaniem cieszą się Pralko - suszarki Beko. Na przykład Pralko-suszarka BEKO HITV8733B0 .

Urządzenia Ariston w kategorii Pralko - suszarki są średnio tańsze niż Pralko - suszarki w ogóle.

Aktualnie Ariston jest na pierwszym miejscu w następujących kategoriach:

Producent Ariston > Pralko - suszarki Ariston

Ustawienie wolnostojące > Pralko - suszarki wolnostojące

polecane sklepy

Wynik 1 - 7 z 7

Sortuj według: