Odkurzacz AMICA Surazo VM1058

CENA: od 199,00 PLN do 327,31 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 7

Odkurzacz workowy SURAZO VM1058 Filtr wylotowy: EPA 12 Wśród Was są alergicy lub małe dzieci? Odkurzanie nareszcie nie będzie wiązać się z tumanami pyłków, roztoczy i kurzu w powietrzu! Specjalny filtr we wnętrzu odkurzacza oczyszcza wydmuchiwane powietrze z zanieczyszczeń – nawet tych powstających wskutek pracy samego silnika. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą mieć w domu naprawdę czysto! Czyste mieszkanie, czyste powietrze! Miękkie ciche koła Odkurzanie twardych podłóg i parkietów to ryzyko zarysowań i hałas Chyba że Twój odkurzacz jest wyposażony w miękkie, ciche kółka! Dzięki ogumieniu kół Twoje podłogi są bezpieczniejsze – nawet delikatne parkiety nie ulegają zarysowaniom! Chroniony jest też sam odkurzacz, który w mniejszym stopniu narażony jest na wstrząsy. Odkurzasz bezpieczniej, użytkujesz dłużej! Regulacja mocy Zbyt małe ssanie lub zbyt duży pobór mocy wobec Twoich potrzeb? Łatwo dostosuj moc ssania odkurzacza do rodzaju czyszczonej powierzchni! Prosta regulacja za pomocą suwaka lub pokrętła umieszczonego na odkurzaczu pozwoli Ci nie tylko sprawniej i skuteczniej odkurzać różnego rodzaju przestrzenie, ale też oszczędzić na rachunkach za energię! Sygnalizacja pełnego worka „Muszę już wymienić worek czy mogę jeszcze odkurzać?” – dzięki funkcji sygnalizacji pełnego worka takie wątpliwości to już przeszłość! Nie musisz się już zastanawiać, kiedy wymienić lub opróżnić worek – gdy będzie pełen, poinformuje Cię o tym czerwony, mechaniczny wskaźnik na pokrywie odkurzacza. Bo odkurzanie ma być wygodne! Zabezpieczenie przed odkurzaniem bez worka Silnik pracuje, ale odkurzacz nie wciąga powietrza? Dzięki mechanicznej blokadzie, która uniemożliwia zamknięcie pokrywy bez prawidłowo zamocowanego worka, taka sytuacja już się nie zdarzy! A silnik zawsze będzie zabezpieczony przed uszkodzeniem spowodowanym dostaniem się do środka zanieczyszczeń. Bezpieczeństwo eksploatacji zapewni Ci dłuższe użytkowanie sprzętu!

Produkt w rankingach sprzedaży:

Jeśli przeanalizujemy sprzedaż w ostatnim okresie w kanałach e-commerce to okazuje się, że produkt Odkurzacz AMICA Surazo VM1058 cieszył się sporą popularnością i znajduje się na 14 miejscu w kategorii Odkurzacze zwykłe biorąc bod uwagę wolumen sprzedaży. Jego średnia cena wynosi 209,58 zł, cena ta jest więc niższa niż średnia w kategorii. Warte odnotowanie jest także, że Odkurzacz AMICA Surazo VM1058 systematycznie zmniejsza swoją pozycję w zestawieniach sprzedaży w kategorii Odkurzacze zwykłe.

W kategorii Odkurzacze zwykłe aktualnie lepiej sprzedaje się Odkurzacz Bosch BBH3ZOO25 . Odkurzacz Bosch BBH3ZOO25 można znaleźć na półkach sklepowych w cenie 757,22 zł. Aktualnie średnia cena produktów w kategorii Odkurzacze zwykłe to 519,66 zł, więc analizowany produkt jest droższy od średniej o 45,71%.

W ostatnim czasie w kategorii Odkurzacze zwykłe największym zainteresowaniem kupujących cieszy się Odkurzacz Amica Ora VM1032 .

Odkurzacz AMICA Surazo VM1058 w rankingu sprzedaży urządzeń marki Amica w ogóle aktualnie znajduje się na 23 miejscu.

Nieco popularniejszym produktem Amica jest Kuchenka mikrofalowa AMICA AMGF20E1GB . Aktualnie najlepszym produktem marki Amica jest Odkurzacz Amica Ora VM1032 .

Amica znajduje się na podium na 1 miejscu w kategorii Odkurzacze zwykłe. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Amica w tej kategorii jest Odkurzacz Amica Ora VM1035 .

Urządzenia Amica w kategorii Odkurzacze zwykłe są średnio tańsze niż Odkurzacze zwykłe w ogóle.

Aktualnie Amica jest na pierwszym miejscu także w następujących kategoriach:

Producent Amica > Odkurzacze zwykłe Amica

Fragment opisu producenta:

Z biegiem lat wronieckie fabryki stawały się coraz popularne, eksportowano je głównie do ZSRR, a później także do NRD i NRF

Zobacz więcej o producencie Amica

Podobne produkty: Odkurzacz Amica Surazo vm1056 Odkurzacz Amica Yugo vm1047 Odkurzacz Amica Yugo vm1046 Odkurzacz Amica Fen Turbo vm2061 Odkurzacz Amica Viento vi2022 Odkurzacz Amica Bagio Eco vm3044 bezworkowy Odkurzacz Amica Bagio Eco vm3045 bezworkowy Odkurzacz bezworkowy AMICA Bagio Eco vm 3042 Odkurzacz Bissell PRO HEAT- 36988 Odkurzacz Bissell CrossWave pet pro 2225

Polecamy nowe produkty z kategorii

polecane sklepy

Wynik 1 - 7 z 7

Sortuj według: