Lodówka Amica UM130.3

Lodówka Amica UM130.3

CENA: od 908,99 PLN do 1199,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 8

EAN: 5906006701840

KRAJ: Polska

Lodówka Amica UM130.3

Klasa energetyczna: A+
Nie lubisz wysokich rachunków za prąd? Wybierz mądrze klasę energetyczną! Pamiętaj, że lodówka pracuje przez cały rok – 24 godziny na dobę – a każda sekunda jej pracy to potencjalne oszczędności dla Ciebie. Ograniczając pobór prądu, troszczysz się też o środowisko. Ekonomia i ekologia w jednym!

FixSystem
Gdy wybierasz kuchenną zabudowę, chcesz, by wszystko było jak najlepiej dopasowane. A tu… coś się nie domyka? Wybierz lodówkę do zabudowy wyposażoną w FixSystem, by nigdy nie mieć takich zmartwień! Specjalny zawias i wykorzystane materiały najwyższej jakości sprawiają, że cały ciężar drzwi ma optymalne oparcie. Drzwi będą więc zawsze idealnie się domykać. Kuchnia dopasowana na miarę Twoich potrzeb!

Uniwersalne drzwi: L / P
Lodówka idealnie pasowałaby do Waszej kuchni, tylko drzwi otwierają się w niewłaściwym kierunku? Żaden problem! W lodówkach z funkcją BothSides door otwory montażowe znajdują się po obu stronach – dlatego drzwi będą otwierać się w tę stronę, w którą chcesz! A jeśli będziesz zmieniać ustawienie w kuchni lub się przeprowadzać? To uniwersalne rozwiązanie – możesz wygodnie przełożyć drzwi na drugą stronę w każdym czasie. Ty montujesz, Ty decydujesz!

DoorShelf
Problem ze znalezieniem ulubionej konfitury w lodówce? Drobne produkty porozrzucane na różnych półkach nie sprzyjają wygodzie użytkowania? Dlatego lodówki Amica wyposażone są w DoorShelf – zestaw balkoników idealnych do bezpiecznego przechowywania mniejszych gabarytowo artykułów, słoików czy butelek. Teraz zawsze będziesz wiedzieć, gdzie co jest – i będziesz mieć do tego stały i wygodny dostęp. Porządek i komfort, ot co!

Cicha praca
Dźwięki głośnej pracy lodówki potrafią być irytujące – zwłaszcza wieczorem albo gdy kuchnia połączona jest z salonem. Ale to już żaden problem! Lodówki Amica z funkcją Cichej pracy skonstruowane są tak, by jak najbardziej ograniczyć poziom hałasu generowanego przez mechaniczne elementy. Takie rozwiązanie zapewnia codzienny komfort wszystkim domownikom. Mniej decybeli, więcej rodzinnego spokoju.

Safety Glass
Nie wiesz, czy półki w lodówce wytrzymają większy ciężar? Spokojna głowa! We wnętrzu lodówek Amica wykorzystujemy technologię SafetyGlass – półki wykonane są z hartowanego szkła, co nie tylko zwiększa ich twardość i zmniejsza kruchość, ale zapewnia bezpieczeństwo. Bo nawet jeśli półka się zbije, nie rozpadnie się na drobne kawałki. Bezpiecznie nawet przy większym ciężarze!
*Zdjęcie ma charakter poglądowy i może nie przedstawiać dokładnego modelu produktu.

Pojemnik na warzywa i owoce
Przechowujesz różne artykuły na jednej półce? Nic dziwnego, że owoce czy warzywa mogą wtedy pachnieć inaczej. To dlatego, że w lodówce przenikają się zapachy wielu potraw. Ale jeśli do ich przechowywania wykorzystasz dedykowany Pojemnik na warzywa i owoce, już zawsze będą mieć taki zapach, jak powinny! Nie tylko optymalizujesz przestrzeń w swojej lodówce – teraz możesz zjeść pyszne i pachnące jabłko czy brzoskwinię zawsze wtedy, kiedy masz na to ochotę.

Oświetlenie LED
Troska o naturę i elegancja w jednym? Takie są lodówki Amica! Z diodami LED zamontowanymi w chłodziarce zobaczysz wszystko w lepszym świetle! Wykorzystując technologię LED, dbasz o środowisko i stan swojego portfela, bo zużywasz mniej energii. A jeśli doceniasz dobry design, elegancja białego światła spodoba Ci się szczególnie… Ekologicznie, ekonomicznie i ze stylem!

Automatyczne odszranianie
Koniec z traceniem czasu i energii na rozmrażanie lodówki! Automatyczne odszranianie chłodziarek Amica sprawia, że szron topi się i spływa do zbiornika w komorze kompresora, skąd następnie odparowuje. A skoro nie ma szronu, nie musisz już niczego rozmrażać dzięki temu masz więcej czasu dla siebie i bliskich.

MechanicalControl
Prościej być nie może – gdy chcesz ustawić temperaturę w chłodziarce i zamrażarce, po prostu przekręcasz wewnętrzne pokrętło. Stopniowa regulacja mocy chłodzenia jest wyjątkowo łatwa i intuicyjna, bo nie musisz się przejmować nastawianiem temperatury co do stopnia – wybierasz jeden z predefiniowanych poziomów. A dzięki umieszczeniu pokrętła wewnątrz lodówki na jej froncie brak zbędnych elementów.

Komora niskich temperatur
Masz do dyspozycji mniej miejsca lub po prostu nie potrzebujesz osobnej zamrażarki? Idealnie! Wybierz niższą chłodziarkę wyposażoną w Komorę niskich temperatur! Umieszczona na szczycie urządzenia komora da Ci możliwość zamrożenia najpotrzebniejszych produktów w każdej chwili. To wygoda, oszczędność i… optymalne wykorzystanie przestrzeni.

Podstawka na jajka
Otwierasz drzwi… a z lodówki wypadają jajka i lądują na ziemi? Nie, jeśli Twoja lodówka wyposażona jest w specjalną Podstawkę na jajka! Oddzielone od innych produktów są doskonale zabezpieczone przed uszkodzeniem. I zawsze na swoim miejscu! Koniec z nerwami przy każdym otwarciu lodówki!

 • Oświetlenie LED (Wykorzystując technologię LED, dbasz o środowisko i stan swojego portfela, bo zużywasz mniej energii.)
 • Wymiary:: 81,8x59,6x55 cm
 • Roczny pobór energii: 173 kWh
 • Automatyczne odszranianie (Technologia pozwalająca na samoczynne rozmrażanie chłodziarki bez konieczności jej opróżniania. Szron topi się i spływa do zbiornika skąd następnie odparowuje.)
 • Sterowanie: MechanicalControl (Pokrętło regulacji temperatury na którym znajdują się cyfry służące do dobrania odpowiednich nastawów temperatury w chłodziarce i zamrażarce.)
 • Zdolność zamrażania: 2 kg/24h
 • Klasa zamrażarki: */**
 • SafetyGlass:: 1+1 szt. (Półki wykonane są z hartowanego szkła, co nie tylko zwiększa ich twardość i zmniejsza kruchość, ale zapewnia bezpieczeństwo nawet przy większym ciężarze.)
 • Pojemnik na warzywa i owoce:: 2 szt. (W lodówce przenikają się zapachy wielu potraw. Ale jeśli do ich przechowywania wykorzystasz dedykowany Pojemnik na warzywa i owoce, już zawsze będą mieć taki zapach, jak powinny!)
 • FixSystem (Przykręcona do drzwi zabudowa porusza się razem z nimi, dlatego otwieranie drzwi jest płynne, a domykanie łatwiejsze.)
 • Cicha praca (Lodówki z funkcją Cichej pracy skonstruowane są tak, by jak najbardziej ograniczyć poziom hałasu generowanego przez mechaniczne elementy. Takie rozwiązanie zapewnia codzienny komfort wszystkim domownikom.)
 • Szerokość:: 59,6 cm
 • Komora niskich temperatur (Masz do dyspozycji mniej miejsca? Wybierz chłodziarkę wyposażoną w Komorę niskich temperatur, która daje możliwość zamrożenia najpotrzebniejszych produktów.)
 • Pojemność całkowita brutto: 112 l
 • Klasa klimatyczna: N-ST
 • Liczba drzwi zewnętrznych:: 1
 • Pojemność zamrażarki netto: 16 l
 • Głębokość:: 55 cm
 • Wysokość:: 81,8 cm
 • Poziom hałasu: 41 dB
 • Pojemność chłodziarki netto: 95 l
 • Pojemność całkowita netto: 111 l
 • Podstawka na jajka (Zabezpiecza jajka przed uszkodzeniem. Gwarantuje wygodę i bezpieczeństwo użytkowania.)
 • Czynnik chłodniczy:: R 600 a
 • DoorShelf:: 2 szt. (Zestaw balkoników idealnych do bezpiecznego przechowywania małych produktów, słoików czy butelek. Teraz zawsze będziesz wiedzieć, gdzie co jest – i będziesz mieć do tego wygodny dostęp.)
 • Czas przechowywania w razie braku zasilania: 11 godz.
 • Klasa energetyczna:: A+ (Klasa A+ to klasa urządzeń, które zużywają stosunkowo mało energii elektrycznej , są zatem najbardziej opłacalne dla użytkownika.)
 • Uniwersalne drzwi: L / P (W lodówkach z funkcją Uniwersalne drzwi L/P otwory montażowe znajdują się po obu stronach – dlatego drzwi będą otwierać się w tę stronę, w którą chcesz!)

UM1303 Amica w rankingach sprzedaży:

Jeśli przeanalizujemy sprzedaż w ostatnim okresie w kanałach e-commerce to okazuje się, że produkt Lodówka Amica UM130.3 cieszył się sporą popularnością i znajduje się na 22 miejscu w kategorii Lodówki biorąc bod uwagę wolumen sprzedaży. Jego średnia cena wynosi 923,21 zł, cena ta jest więc niższa niż średnia w kategorii. W ostatnim czasie zauważalny jest wzrost sprzedaży analizowanego produktu.

Na lepszej pozycji w tej kategorii znajduje się Lodówka Amica FK200.4 . Produkt ten jest tańszy o 56,21% od innych w kategorii Lodówki a jego aktualna uśredniona cena wynosi 878,10 zł.

W ostatnim czasie w kategorii Lodówki największym zainteresowaniem kupujących cieszy się Lodówka Beko RCSA300K30SN .

Lodówka Amica UM130.3 w rankingu sprzedaży urządzeń marki Amica w ogóle aktualnie znajduje się na 99 miejscu.

Nieco popularniejszym produktem Amica jest Chłodziarka AMICA FM050.4 . Aktualnie najlepszym produktem marki Amica jest Odkurzacz Amica Ora VM1032 .

Amica znajduje się na podium na 1 miejscu w kategorii Lodówki. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Amica w tej kategorii jest Lodówka AMICA FK2995.2FTX .

Urządzenia Amica w kategorii Lodówki są średnio tańsze niż Lodówki w ogóle.

Aktualnie Amica jest na pierwszym miejscu w następujących kategoriach:

Producent Amica > Lodówki Amica

Ustawienie do zabudowy > Lodówki do zabudowy

Typ lodówki jednodrzwiowe > Lodówki jednodrzwiowe

Fragment opisu producenta:

Z biegiem lat wronieckie fabryki stawały się coraz popularne, eksportowano je głównie do ZSRR, a później także do NRD i NRF

Zobacz więcej o producencie Amica

Podobne produkty: Lodówka Amica fd226.3 Lodówka Amica fm136.3 Lodówka Amica fd206.3 Lodówka Amica ekgc 16326 Lodówka AMICA bk3185.4dfcaa Lodówka AMICA fk3356.4gbdfzaa Lodówka AMICA fk2995.2ft Lodówka AMICA fk328.4f Lodówka Amica fk338.6 GBDZAA Lodówka Amica ks15615b Lodówka Amica fm106.4 Lodówka Amica fk238.4f Lodówka AMICA fk268.3aas Lodówka Amica kgc 15432 si Lodówka AMICA fk3356t.4dfx Lodówka Amica fk2695.4fthaa Lodówka Amica fd226.4 Lodówka Amica fk1815.4u Lodówka Amica fd2325.3aa Lodówka Amica kgc15634s Lodówka Electrolux ern 2201 FOW Lodówka Indesit tfaa 10 Lodówka Gorenje rbiu 6091 aw Lodówka Amica FK318 3S

polecane sklepy

Wynik 1 - 8 z 8

Sortuj według:

OCENA:

AMICA UM130.3 UM 130 3 AMICA

Aktualizacja: 8/12/2021

Brak ocen

AMICA UM130.3 UM 130 3 AMICA

Aktualizacja: 8/12/2021

Brak ocen