Lodówka sidebyside Amica FY5119.3DFBX

Lodówka sidebyside Amica FY5119.3DFBX

CENA: od 2720,00 PLN do 3099,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 8

EAN: 5906006916749

KRAJ: Polska

Lodówka sidebyside Amica FY5119.3DFBX

NanoFresh
Produkty przechowywane w lodówce będą dłużej świeże za sprawą specjalnego filtra węglowego. Filtr oczyszcza powietrze w lodówce i redukuje związki przyspieszające rozkład żywności. Dodatkowo węgiel zawarty w filtrze pochłania nieprzyjemne zapachy. Wszystko to sprawia, że powietrze, które jest na nowo wdmuchiwane do wnętrza chłodziarki, jest czyste, a nieprzyjemne zapachy wyeliminowane.

Total NoFrost
Lubisz rozmrażać lodówkę? Jeśli nie, już nigdy nie będziesz musiał tego robić! Technologia Total NoFrost zapewnia stałą kontrolę poziomu wilgotności zarówno w chłodziarce jak i zamrażarce, co oznacza brak szronu w środku. A brak szronu to brak potrzeby rozmrażania! Ale NoFrost to też większa higiena i dłuższa świeżość Twoich produktów, bo stała temperatura w całej lodówce ogranicza do minimum ryzyko rozwoju bakterii. Nie musisz nic robić, a wygodnie oszczędzasz!

IceMaker
Goście na miejscu, drinki prawie przygotowane, a Tobie… brakuje lodu? Masz go w zasięgu ręki! Wykorzystaj IceMaker – wystarczy, że użyjesz pokrętła, a kostki lodu same wypadną z foremek do praktycznego pojemnika. Szybko i łatwo możesz przenieść go w dowolne miejsce, by móc wykorzystać kostki lodu w każdej chwili. Wygodnie? Jeszcze jak! A do tego czysto, bo prosta konstrukcja systemu ułatwia utrzymanie porządku w urządzeniu. Pełna gotowość na upalne dni!

Kompresor inwerterowy
Lodówka pracuje za głośno? I pewnie zużywa za dużo energii? Na pewno nie jest to lodówka Amica z Kompresorem inwerterowym! Jej specjalna konstrukcja sprawia, że urządzenie pobiera o wiele mniej prądu, a poziom hałasu jest ograniczony do minimum. Ciszej, taniej, ekologiczniej!

Cicha praca
Dźwięki głośnej pracy lodówki potrafią być irytujące – zwłaszcza wieczorem albo gdy kuchnia połączona jest z salonem. Ale to już żaden problem! Lodówki Amica z funkcją Cichej pracy skonstruowane są tak, by jak najbardziej ograniczyć poziom hałasu generowanego przez mechaniczne elementy. Takie rozwiązanie zapewnia codzienny komfort wszystkim domownikom. Mniej decybeli, więcej rodzinnego spokoju.

SensorControl
Lubisz sprzęty, które są nie tylko eleganckie, ale przede wszystkim funkcjonalne? Właśnie dla Ciebie Amica wyposażyła swoje lodówki w Sterowanie sensorowe! Intuicyjny i łatwy w obsłudze panel sterujący z czujnikami dotyku ułatwia precyzyjne sterowanie temperaturą. Łatwo możesz nastawić niezależną temperaturę dla chłodziarki i zamrażarki, a także wygodnie korzystać z innych dodatkowych funkcji. Styl i ergonomia, idealne połączenie!

Klasa energetyczna E
Nie lubisz wysokich rachunków za prąd? Wybierz mądrze klasę energetyczną! Pamiętaj, że lodówka pracuje przez cały rok – 24 godziny na dobę – a każda sekunda jej pracy to potencjalne oszczędności dla Ciebie. Lodówka z klasą E zużywa o 20% energii mniej niż urządzenie z klasą F! Pamiętaj, że ograniczając pobór prądu, troszczysz się też o środowisko. Ekonomia i ekologia w jednym!

Funkcja Eco
Nie chcesz przepłacać za zużywaną energię? Wykorzystaj Funkcję Eco! Ta automatycznie ustawi temperaturę w chłodziarce na 4°C, a w zamrażarce na -18°C – to optymalne warunki dla chłodzenia i zamrażania przy jednoczesnym mniejszym zużyciu energii. Oszczędzasz, a przy okazji troszczysz się o środowisko.

Funkcja Wakacje
Wyjeżdżasz na dłużej, a lodówka dalej pracuje na pełnych obrotach i niepotrzebnie zużywa energię? Już nie! Funkcja Wakacje w lodówkach Amica pozwoli Ci na przełączenie chłodziarki w tryb oszczędny właśnie wtedy, gdy planujesz dłuższą nieobecność w domu. Utrzyma się w niej odpowiednio niska temperatura, dlatego unikniesz brzydkich zapachów, które mogą powstawać po wyłączeniu lodówki na dłuższy czas. Zużycie energii będzie też zauważalnie niższe niż przy normalnym trybie chłodzenia. Włączenie Funkcji Wakacje nie wpływa na komorę zamrażarki, dlatego Twoje zapasy przechowywane w niższych temperaturach pozostaną bezpieczne. Na wakacjach… oszczędzasz!

Funkcja Super chłodzenie
Przyjęcie? Spodziewasz się gości? Gdy potrzebujesz schłodzić więcej produktów naraz, skorzystaj z Funkcji Super chłodzenie! Dzięki niej szybko schłodzisz dużą liczbę produktów jednocześnie. Dlaczego to takie ważne? Bo im krócej trwa ten proces, tym dłużej produkty zachowują świeżość i wartości odżywcze. A dzięki optymalnemu wykorzystaniu energii mniejsze są też... jej koszty. Wygodniej, zdrowiej i oszczędniej!

Funkcja Super zamrażanie
Przygotowujesz więcej jedzenia i chcesz zamrozić je na później? Funkcja Super zamrażanie pozwoli Ci przygotować urządzenie na szybkie zamrożenie dużej liczby produktów równocześnie. Dlaczego to takie ważne? Bo im krócej trwa ten proces, tym produkty dłużej zachowują świeżość i wartości odżywcze. A dzięki optymalnemu wykorzystaniu energii zamrażane są też… jej koszty. Wygodniej, zdrowiej i oszczędniej!

Pojemnik na owoce i warzywa
Na samym dole chłodziarki znajduje się pojemnik na owoce i warzywa ze specjalną pokrywą, która gwarantuje, że zapach z pozostałej części lodówki nie będzie wpływał na zapach owoców przechowywanych w tym pojemniku.

Modyfikowane położenie półek
Półki w tej lodówce możesz wyciągać i układać na kilku różnych wysokościach, dobre rozwiązanie gdy potrzebujesz więcej przestrzeni na wysokie garnki lub słoiki nie tracąc przy tym liczby półek.

Alarm niedomkniętych drzwi
Otwierasz lodówkę, wyjmujesz coś pysznego, zamykasz drzwi i… po godzinie widzisz, że drzwi są jednak otwarte! Ile energii się zmarnowało? Ile produktów się popsuło? Za dużo… Z Alarmem niedomkniętych drzwi w lodówkach Amica takie historie już się nie przytrafią! Gdy drzwi są otwarte dłużej niż 90 sekund, uruchamia się sygnał świetlny i/lub dźwiękowy, który wyłącza się dopiero po zamknięciu lodówki. Dla Ciebie to nie tylko wygoda – to też oszczędność. Unikasz popsucia się przechowywanych w lodówce produktów, oszronienia urządzenia i konieczności rozmrażania.

Zalety oświetlenie LED w lodówce
We wnętrzu zamiast jednej żarówki zostosowano kilka punktów światła LED, dzięki czemu wnętrze chłodziarki podczas otwierania drzwi jest dokładniej oświetlone. Oczywiście zastosowanie technologii LED powoduje mniejsze zużycie prądu podczas oświetlania bo nie jest bez znaczenia bo lodówka i tak zużywa najwięcej prądu w statystycznym gospodarstwie domowym.

Automatyczne odszranianie
Tej lodówki nie trzeba odmrażać (choć warto to zrobić raz na jakiś czas na przykład na pół roku). Ta lodówka wyposażona jest w system zapobiegający oszranianiu, lód się topi i spływa do pojemnika na dole lodówki.

Lodówka z wytrzymałymi szklanymi półkami
Lodówka Amica wyposażona jest w bardzo wytrzymałe szklane półki ze szkła hartowanego. Można na nich stawiać np. spory garnek wypełniony zupą bez obaw czy półka to wytrzyma.

Ergonomiczne półki w drzwiach
Po wewnętrznej stronie drzwi w tej chłodziarce znajdują się ergonomiczne półki z modyfikowaną wysokością w których bez problemu umieścisz nawet wyskie butelki.

Podstawka na jajka
Na jednej z półek w drzwiach lodówki oczywiście znajduje się podstawka na jajka, w której umieścisz wszystkie jaja z typowej 10 sztukowej wytłaczanki.

 • Pojemność całkowita: 562 l
 • Klasa zamrażarki: */***
 • Funkcja Wakacje (Funkcja Wakacje pozwoli Ci na przełączenie chłodziarki w tryb oszczędny, gdy planujesz dłuższą nieobecność w domu.)
 • Czas przechowywania w razie braku zasilania: 10 godz.
 • FlexiShelf:: 4+1 szt. (Teraz gdy coś się nie chce zmieścić, po prostu zaaranżuj przestrzeń w lodówce po swojemu! Przestawiaj i wyjmuj półki tak, jak tylko potrzebujesz!)
 • Pojemność zmarażarki netto: 203 l
 • Uchwyt: zintegrowany
 • Klasa hałasu: C
 • Zdolność zamrażania: 7,8 kg/24h
 • Wymiary:: 177,0x91,2x70,4 cm
 • Funkcja Super zamrażanie (Dzięki Funkcji Super zamrażanie szybko zamrozisz dużą liczbę produktów jednocześnie - im krócej trwa ten proces, tym dłużej produkty zachowują świeżość i wartości odżywcze.)
 • Sterowanie: SensorControl (Intuicyjny i łatwy w obsłudze panel sterujący z czujnikami dotyku ułatwia precyzyjne, niezależnie dla chłodziarki i zamrażarki sterowanie temperaturą a także korzystanie z innych dodatkowych funkcji.)
 • NanoFresh (Filtr węglowy oczyszcza powietrze z nieprzyjemnych zapachów oraz drobnoustrojów.)
 • Liczba drzwi zewnętrznych:: 2
 • Kompresor inwerterowy (Kompresor inwerterowy zmniejsza poziom hałasu i zużycie energii, co z kolei pozwala na osiągnięcie lepszej klasy energetycznej.)
 • Pojemność chłodziarki netto: 359 l
 • Kolor: Czarny inox
 • Automatyczne odszranianie (Technologia pozwalająca na samoczynne rozmrażanie chłodziarki bez konieczności jej opróżniania. Szron topi się i spływa do zbiornika skąd następnie odparowuje.)
 • Rolki jezdne (przód/tył): -/+
 • Wysokość:: 177 cm
 • Funkcja Eco (Funkcja Eco automatycznie ustawi temperaturę w chłodziarce na 4°C, a w zamrażarce na -18°C – to optymalne warunki dla chłodzenia i zamrażania przy jednoczesnym mniejszym zużyciu energii.)
 • Klasa energetyczna:: E (Wybierz mądrze klasę energetyczną! Lodówka z klasą E zużywa o 20% energii mniej niż urządzenie z klasą F.)
 • Funkcja Super chłodzenie (Dzięki Funkcji Super chłodzenie szybko schłodzisz dużą liczbę produktów jednocześnie - im krócej trwa ten proces, tym dłużej produkty zachowują świeżość i wartości odżywcze.)
 • Klasa klimatyczna: SN-ST
 • Szerokość:: 91,2 cm
 • Alarm niedomkniętych drzwi (Zabezpieczenie przed popsuciem się przechowywanych w lodówce produktów, oszronieniem urządzenia i koniecznością rozmrażania. Alarm uruchomi się gdy drzwi są otwarte dłużej niż 90 sekund.)
 • Głębokość:: 70,4 cm
 • Szuflady zamrażarki:: 1 szt.
 • SafetyGlass (Półki wykonane są z hartowanego szkła, co nie tylko zwiększa ich twardość i zmniejsza kruchość, ale zapewnia bezpieczeństwo nawet przy większym ciężarze.)
 • Poziom hałasu: 39 dB
 • Czynnik chłodniczy:: R 600 a
 • Roczny pobór energii: 323 kWh
 • Oświetlenie LED (Wykorzystując technologię LED, dbasz o środowisko i stan swojego portfela, bo zużywasz mniej energii.)
 • IceMaker (Pełna gotowość na upalne dni! Wykorzystaj IceMaker – wystarczy, że użyjesz pokrętła, a kostki lodu same wypadną z foremek do praktycznego pojemnika. Szybko i łatwo możesz przenieść go w dowolne miejsce.)
 • DoorShelf:: 4 szt. (Zestaw balkoników idealnych do bezpiecznego przechowywania małych produktów, słoików czy butelek. Teraz zawsze będziesz wiedzieć, gdzie co jest – i będziesz mieć do tego wygodny dostęp.)
 • Cicha praca (Lodówki z funkcją Cichej pracy skonstruowane są tak, by jak najbardziej ograniczyć poziom hałasu generowanego przez mechaniczne elementy. Takie rozwiązanie zapewnia codzienny komfort wszystkim domownikom.)
 • Podstawka na jajka (Zabezpiecza jajka przed uszkodzeniem. Gwarantuje wygodę i bezpieczeństwo użytkowania.)
 • Pojemnik na warzywa i owoce:: 3 szt. (W lodówce przenikają się zapachy wielu potraw. Ale jeśli do ich przechowywania wykorzystasz dedykowany Pojemnik na warzywa i owoce, już zawsze będą mieć taki zapach, jak powinny!)
 • Total NoFrost (Technologia Total NoFrost zapewnia stałą kontrolę poziomu wilgotności zarówno w chłodziarce jak i zamrażarce, co oznacza brak szronu w środku i brak potrzeby rozmrażania!)
 • EAN: 5906006916749

Producent Amica > Lodówki Amica

Ustawienie wolnostojące > Lodówki wolnostojące

Typ lodówki side-by-side > Lodówki side-by-side

Fragment opisu producenta:

Po II wojnie światowej w fabryce wykonywano remonty maszyn rolniczych i pojazdów samochodowych, produkowano również wyroby żeliwne, blaszane i maszyny rolnicze

Zobacz więcej o producencie Amica

Wynik 1 - 8 z 8

Sortuj według: