Chłodziarko zamrażarka Amica FK2635.3T

Chłodziarko zamrażarka Amica FK2635.3T

CENA: od 0,00 PLN do 0,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: Nie znaleziono ofert

Chłodziarko zamrażarka Amica FK2635.3T

VitControl Plus
Świeże owoce i warzywa zawsze pod ręką? Nie musisz już codziennie chodzić do sklepu, kiedy masz pojemnik VitControl Plus! Specjalny suwak regulacji wilgotności pozwoli Ci zmniejszać wilgotność dla owoców i zwiększać dla warzyw, a dzięki dołączonej tacy FreshPad produkty nie przywieraja do dna szuflady. To wszystko sprawia, że owoce i warzywa będą świeże i apetyczne aż do 3 razy dłużej! Możesz robić zakupy rzadziej – oszczędzasz czas i pieniądze!

Klasa energetyczna: A+
Nie lubisz wysokich rachunków za prąd? Wybierz mądrze klasę energetyczną! Pamiętaj, że lodówka pracuje przez cały rok – 24 godziny na dobę – a każda sekunda jej pracy to potencjalne oszczędności dla Ciebie. Ograniczając pobór prądu, troszczysz się też o środowisko. Ekonomia i ekologia w jednym!

Pojemnik na warzywa i owoce
Przechowujesz różne artykuły na jednej półce? Nic dziwnego, że owoce czy warzywa mogą wtedy pachnieć inaczej. To dlatego, że w lodówce przenikają się zapachy wielu potraw. Ale jeśli do ich przechowywania wykorzystasz dedykowany Pojemnik na warzywa i owoce, już zawsze będą mieć taki zapach, jak powinny! Nie tylko optymalizujesz przestrzeń w swojej lodówce – teraz możesz zjeść pyszne i pachnące jabłko czy brzoskwinię zawsze wtedy, kiedy masz na to ochotę.

FlexiShelf
Taka pojemna ta lodówka… a Ty dalej masz problemy ze zmieszczeniem wszystkich produktów? Nie z wyposażeniem lodówki w FlexiShelf! Teraz gdy coś się nie chce zmieścić, po prostu zaaranżuj przestrzeń w lodówce po swojemu! Przestawiaj i wyjmuj półki tak, jak tylko potrzebujesz! Zyskaj więcej miejsca dzięki elastycznym elementom wyposażenia lodówki. Teraz wszystko się zmieści!

Cicha praca
Dźwięki głośnej pracy lodówki potrafią być irytujące – zwłaszcza wieczorem albo gdy kuchnia połączona jest z salonem. Ale to już żaden problem! Lodówki Amica z funkcją Cichej pracy skonstruowane są tak, by jak najbardziej ograniczyć poziom hałasu generowanego przez mechaniczne elementy. Takie rozwiązanie zapewnia codzienny komfort wszystkim domownikom. Mniej decybeli, więcej rodzinnego spokoju.

Uniwersalne drzwi: L / P
Lodówka idealnie pasowałaby do Waszej kuchni, tylko drzwi otwierają się w niewłaściwym kierunku? Żaden problem! W lodówkach z funkcją BothSides door otwory montażowe znajdują się po obu stronach – dlatego drzwi będą otwierać się w tę stronę, w którą chcesz! A jeśli będziesz zmieniać ustawienie w kuchni lub się przeprowadzać? To uniwersalne rozwiązanie – możesz wygodnie przełożyć drzwi na drugą stronę w każdym czasie. Ty montujesz, Ty decydujesz!

Automatyczne odszranianie
Koniec z traceniem czasu i energii na rozmrażanie lodówki! Automatyczne odszranianie chłodziarek Amica sprawia, że szron topi się i spływa do zbiornika w komorze kompresora, skąd następnie odparowuje. A skoro nie ma szronu, nie musisz już niczego rozmrażać dzięki temu masz więcej czasu dla siebie i bliskich.

Safety Glass
Nie wiesz, czy półki w lodówce wytrzymają większy ciężar? Spokojna głowa! We wnętrzu lodówek Amica wykorzystujemy technologię SafetyGlass – półki wykonane są z hartowanego szkła, co nie tylko zwiększa ich twardość i zmniejsza kruchość, ale zapewnia bezpieczeństwo. Bo nawet jeśli półka się zbije, nie rozpadnie się na drobne kawałki. Bezpiecznie nawet przy większym ciężarze!
*Zdjęcie ma charakter poglądowy i może nie przedstawiać dokładnego modelu produktu.

SlimSize
W mniejszych pomieszczeniach liczy się każdy kawałek przestrzeni. Dlatego swoją kuchnię zaaranżuj efektywnie! Wybierz lodówkę SlimSize żeby optymalnie dopasować sprzęt do powierzchni, którą dysponujesz. Mając mniejsze wymiary, lodówki SlimSize zachowują tę samą pojemność! Znajdź w kuchni miejsce na wszystko!

MechanicalControl
Prościej być nie może – gdy chcesz ustawić temperaturę w chłodziarce i zamrażarce, po prostu przekręcasz wewnętrzne pokrętło. Stopniowa regulacja mocy chłodzenia jest wyjątkowo łatwa i intuicyjna, bo nie musisz się przejmować nastawianiem temperatury co do stopnia – wybierasz jeden z predefiniowanych poziomów. A dzięki umieszczeniu pokrętła wewnątrz lodówki na jej froncie brak zbędnych elementów.

DoorShelf
Problem ze znalezieniem ulubionej konfitury w lodówce? Drobne produkty porozrzucane na różnych półkach nie sprzyjają wygodzie użytkowania? Dlatego lodówki Amica wyposażone są w DoorShelf – zestaw balkoników idealnych do bezpiecznego przechowywania mniejszych gabarytowo artykułów, słoików czy butelek. Teraz zawsze będziesz wiedzieć, gdzie co jest – i będziesz mieć do tego stały i wygodny dostęp. Porządek i komfort, ot co!

Podstawka na jajka
Otwierasz drzwi… a z lodówki wypadają jajka i lądują na ziemi? Nie, jeśli Twoja lodówka wyposażona jest w specjalną Podstawkę na jajka! Oddzielone od innych produktów są doskonale zabezpieczone przed uszkodzeniem. I zawsze na swoim miejscu! Koniec z nerwami przy każdym otwarciu lodówki!

  • SafetyGlass:: 3+1 szt. (Półki wykonane są z hartowanego szkła, co nie tylko zwiększa ich twardość i zmniejsza kruchość, ale zapewnia bezpieczeństwo nawet przy większym ciężarze.)
  • Pojemność całkowita brutto: 232 l
  • Sterowanie: MechanicalControl (Pokrętło regulacji temperatury na którym znajdują się cyfry służące do dobrania odpowiednich nastawów temperatury w chłodziarce i zamrażarce.)
  • DoorShelf:: 3 szt. (Zestaw balkoników idealnych do bezpiecznego przechowywania małych produktów, słoików czy butelek. Teraz zawsze będziesz wiedzieć, gdzie co jest – i będziesz mieć do tego wygodny dostęp.)
  • Szerokość:: 54,5 cm
  • Pojemność chłodziarki netto: 165 l
  • Kolor: Biały
  • Pojemnik na warzywa i owoce:: 1 szt. (W lodówce przenikają się zapachy wielu potraw. Ale jeśli do ich przechowywania wykorzystasz dedykowany Pojemnik na warzywa i owoce, już zawsze będą mieć taki zapach, jak powinny!)
  • Cicha praca (Lodówki z funkcją Cichej pracy skonstruowane są tak, by jak najbardziej ograniczyć poziom hałasu generowanego przez mechaniczne elementy. Takie rozwiązanie zapewnia codzienny komfort wszystkim domownikom.)
  • Uchwyt: zewnętrzny
  • Uniwersalne drzwi: L / P (W lodówkach z funkcją Uniwersalne drzwi L/P otwory montażowe znajdują się po obu stronach – dlatego drzwi będą otwierać się w tę stronę, w którą chcesz!)
  • Roczny pobór energii: 234 kWh
  • Klasa energetyczna:: A+ (Klasa A+ to klasa urządzeń, które zużywają stosunkowo mało energii elektrycznej , są zatem najbardziej opłacalne dla użytkownika.)
  • Wymiary:: 170,2x54,5x57,1 cm
  • Czas przechowywania w razie braku zasilania: 18 godz.
  • Szuflady zamrażarki:: 3 szt.
  • Głębokość:: 57,1 cm
  • Czynnik chłodniczy:: R 600 a
  • Automatyczne odszranianie (Technologia pozwalająca na samoczynne rozmrażanie chłodziarki bez konieczności jej opróżniania. Szron topi się i spływa do zbiornika skąd następnie odparowuje.)
  • Podstawka na jajka (Zabezpiecza jajka przed uszkodzeniem. Gwarantuje wygodę i bezpieczeństwo użytkowania.)
  • Poziom hałasu: 40 dB
  • Liczba drzwi zewnętrznych:: 2
  • Wysokość:: 170,2 cm
  • Klasa klimatyczna: ST
  • SlimSize (Wybierz lodówkę SlimSize żeby optymalnie dopasować sprzęt do powierzchni, którą dysponujesz. Znajdź w kuchni miejsce na wszystko!)
  • Rolki jezdne (przód/tył): -/+
  • Zdolność zamrażania: 3 kg/24h
  • FlexiShelf (Teraz gdy coś się nie chce zmieścić, po prostu zaaranżuj przestrzeń w lodówce po swojemu! Przestawiaj i wyjmuj półki tak, jak tylko potrzebujesz!)
  • Pojemność zamrażarki netto: 63 l
  • VitControl Plus (Regulator poziomu wilgotności oraz taca zabezpieczająca przed przywieraniem owoców i warzyw do dna szuflady gwarantują dłuższą świeżość produktów.)
  • Klasa zamrażarki: */***

FK2635.3T Amica w rankingach sprzedaży:

Chłodziarko zamrażarka Amica FK2635.3T to produkt stosunkowo mało popularny, nie znajduje się w czołówkach rankingów sprzedaży w kategorii Lodówki.

Urządzenie to aktualnie nie należy także do popularnych urządzeń producenta Amica.

Amica znajduje się na podium na 1 miejscu w kategorii Lodówki. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Amica w tej kategorii jest Lodówka AMICA FK2995.2FT .

Urządzenia Amica w kategorii Lodówki są średnio tańsze niż Lodówki w ogóle.

Aktualnie Amica jest na pierwszym miejscu także w następujących kategoriach:

Producent Amica > Lodówki Amica

Fragment opisu producenta:

Z biegiem lat wronieckie fabryki stawały się coraz popularne, eksportowano je głównie do ZSRR, a później także do NRD i NRF

Zobacz więcej o producencie Amica

Podobne produkty: Chłodziarka Amica kgc 15446 E Chłodziarka Amica ekgc 16178 Winiarka wcf1k15b7.1 Amica Chłodziarka Amica kgc 15429 W Amica fk321.6gbdfaa Amica fm104.4aa Amica fk2515.4utaa Winiarka wcb1k54b24.1 Amica Chłodziarka Amica kgc 15730 E Amica fk2515.4utxaa Chłodziarka Amica ekgc 16169 Amica fk2856.2fx Amica fk218.4x Amica fk218.3xaa Amica fm1084.41aa zamrazarka szufladowa AMICA gs15600w Zamrażarka Amica fs101.3 chlodziarko zamrazarka Amica fk3556.2fzxaa chlodziarko zamrazarka Amica fk3356.2fx Chłodziarko zamrażarka Gorenje rk4161ps4

Wynik 1 - 0 z 0

Sortuj według: