Piekarnik Amica ED57687BA+ X-TYPE WiFi

Piekarnik Amica ED57687BA+ X-TYPE WiFi

CENA: od 1599,00 PLN do 1995,99 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 7

EAN: 5906006569440

KRAJ: Polska

Piekarnik Amica ED57687BA+ X-TYPE WiFi

Amica BakingPro System ®
Nasi projektanci zadbali o najmniejsze szczegóły, tak aby efekt końcowy pieczenia był rewelacyjny. Tak oto powstała jeszcze większa pojemność komory do pieczenia, dzięki czemu potrawy przygotowywane na kliku poziomach równocześnie mają jeszcze lepszą cyrkulację gorącego powietrza i są w idealnej temperaturze przygotowane prosto do podania na stół. Zwiększyła się też powierzchnia blach do pieczenia. W tym piekarniku po prostu przygotujesz więcej i szybciej, a dzięki nowoczesnej obudowie wentylatora piekarnik nagrzewa się błyskawicznie. System BakingPro spełnia marzenia idealnej i nowoczesnej kuchni.

WiFi - sterowanie smartfonem
Twój szef przychodzi dziś na uroczysty lunch do Twojego domu. Jesteś w pracy i nagle przypominasz sobie, że potrawa w twoim piekarniku jest surowa. Panika?.... nie tym razem! z nowoczesnym sterowaniem piekarnika za pomocą smartfona dyskretnie załączasz piekarnik i zachowujesz pełny spokój. Teraz już tylko czekasz, aż potrawa się upiecze. Dzięki dedykowanej aplikacji do sterowania piekarnika oraz innych urządzeń podłączonych do sieci, masz nad nim całkowitą kontrolę. Brawa dla technologii WiFi.

Wyświetlacz LED sensorowy z programami gotowymi (Tc)
Przejrzysty wyświetlacz LED z sensorowym sterowaniem pozwoli ci na intuicyjną obsługę pracy piekarnika. Do dyspozycji masz aż 19 gotowych programów pieczenia, dzięki którym nie musisz się martwić o czas i temperaturę pieczenia. Opracowane przez profesjonalnych kucharzy programy gotowe dobiorą odpowiednie parametry pieczenia do rodzaju dania by były zawsze idealnie wypieczone. Właściwy program wygodnie wybierzesz za pomocą pokrętła, sensorów lub nawet z poziomu smartfona*. Możesz nastawić czas włączenia i wyłączenia piekarnika. A jeśli posiadasz dzieci, to w szczególności docenisz blokadę rodzicielską, która zapobiega przypadkowym zmianom ustawień.
*funkcja dostępna w wybranych modelach.

Nagrzew w 3 min.
Błyskawiczne nagrzewanie piekarnika w 3 minuty do temperatury 150°C to nie bajka to piekarnik Amica! Kiedy czujesz, że ciągle goni cię czas, szukasz chwili wytchnienia z tą funkcją bardzo szybko podgrzejesz posiłek i już wkrótce wszystko będzie przygotowane co do minuty. Dobrze nagrzany piekarnik pozwoli lepiej upiec ulubione ciasto.

Równomierne pieczenie na kilku poziomach
Klęska urodzaju w ogrodzie? Nie martw się! Z nowo zaprojektowaną komorą piekarnika to pestka. Wkładasz owoce do piekarnika i suszysz je na wielu poziomach jednocześnie. Zimowym wieczorem kompot z suszek będzie jak znalazł. A wspólne rodzinne pieczenie stanie się prawdziwą przyjemnością, bo ulubione babeczki w ilości uwaga! stu sztuk upieczone na jeden raz wystarczą dla wszystkich miłośników słodkości.

Szeroki zakres temperatur: 30°C - 280°C
Na kolację ulubiona pizza italiana? Nie trzeba pędzić do pizzerii, można zjeść w domu, a pizzę upiec w piekarniku z wielowymiarowym zakresem temperatur aż od 280°C do 30°C. Rogaliki z ciasta francuskiego to nie problem, upieczone w idealnej temperaturze 200°(0)C . Pozostałe przygotowywanie posiłków takich jak odmrożenie mięsa czy zupy w 40-50 °(0)C to żadna trudność. Ciasto drożdżowe nie chce rosnąć? Nasze babcie miały piec kaflowy na którym ciasto wyrastało w mig, a my proponujemy nasz piekarnik, w którym drożdże poczują się „jak w domu”. W temperaturze 30 °(0)C ciasto wyrośnie znakomicie.

Prowadnice teleskopowe z funkcją STOP
Wysuwając rozgrzaną blachę z gorącą potrawą łatwo o poparzenie i ryzyko upuszczenia blachy. Nie w piekarnikach Amica! Wszystko za sprawą prowadnic, które wyposażone zostały w specjalne wybrzuszenia wyhamowujące wsuwanie i wysuwanie. Dzięki nim możesz w pełni bezpiecznie, bez ryzyka poparzenia, wsunąć i wysunąć nawet rozgrzaną i mocno obciążoną blachę.

Czyszczenie katalityczne
Pucowanie, polerowanie i ciągłe czyszczenie piekarnika….żmudne zajęcie. Mówimy basta! Nasze piekarniki Amica dzięki nowoczesnym, precyzyjnie przygotowanym prostokątnym panelom, radzą sobie z najmniejszymi zanieczyszczeniami. Chropowata powierzchnia paneli sprawia, że cząsteczki zanieczyszczeń przylegają do nich. By dokończyć proces czyszczenia wystarczy ustawić piekarnik na 250 stopni C i po 60 minutach wszystko gotowe!

Emalia łatwoczyszcząca EasyClean
Szorowanie piekarnika to zajęcie, za którym z pewnością nie przepadasz. By ułatwić proces czyszczenia, wnętrza piekarników Amica pokryte zostały specjalną Emalią łatwoczyszczącą EasyClean pozbawioną porów i zagłębień sprzyjających osadzaniu się brudu i tłuszczu. Od teraz czyszczenie piekarnika będzie bajecznie proste. Ułatwiaj sobie życie! Nie trać zbyt dużo czasu na sprzątanie! Spędź go z bliskimi lub rozwijając swoje zainteresowania.

Zimny front 35°C
Profesjonalnie zaprojektowany układ kanałów rozprowadzających powietrze wraz z pracą wentylatora to tym razem nie projekt klimatyzacji domu, ale nowoczesny system chłodzenia szyby w piekarniku Amica. Schłodzone powietrze, systemem kanałów, przepływa między szybami sprawiając, że temperatura zewnętrznej szyby osiąga poziom zaledwie 35 stopni. Z piekarnikiem Amica pieczenie jest bezpieczne. Zero oparzeń!

SoftClose - miękkie domykanie
Za sprawą tego rozwiązania trzaskające nieprzyjemnie drzwi piekarnika to już przeszłość! Zawiasy wyposażone zostały w specjalne tłumiki, sprawiając, że drzwi samoczynnie wyhamowują tuż przed całkowitym zamknięciem. SoftClose to komfort i bezpieczeństwo w Twojej kuchni.

Podwójne oświetlenie halogenowe boczne
Ciągłe sprawdzanie czy ciasto już urosło, czy pieczeń nie spalona, otwieranie, zamykanie piekarnika to męczące czynności. Na szczęście to już historia. Z idealnie dobranym halogenowym światłem umieszczonym w różnych miejscach piekarnikach to już koniec irytacji. Halogenki doświetlają całe wnętrze piekarnika, dzięki czemu widać co jest dopieczone, a co jeszcze musi urosnąć na kilku poziomach równocześnie. Prawdziwy luksus!

Gotowe programy pieczenia
Szukanie przepisów w książce kucharskiej jest żmudnym zajęciem. Z nowym piekarnikiem Amica masz Gotowe programy pieczenia jak na dłoni. Najlepsi kucharze doradzali nam w jakiej temperaturze najlepiej piec najbardziej znane potrawy. Dzięki ich doświadczeniu powstały Gotowe programy do pieczenia. Ktoś pomyślał za Ciebie, Ty już nie musisz. Włączasz piekarnik, wybierasz gotowy program i załatwione!

Klasa energetyczna: A+
Wszystkie rachunki idą w górę. Martwisz się? Nie z piekarnikiem Amica! Klasa energetyczna A plus pozwala na oszczędne korzystanie z piekarnika, przy maksymalnym jego wykorzystaniu. Lubisz dużo piec? Piekarnik Amica jest dla Ciebie! Przyjemność i oszczędność za jednym razem.

11 funkcji piekarnika
Edis Morison kiedy w 1894 roku wynalazł jako pierwszy piekarnik nigdy by nie pomyślał, że będzie on mieć aż 11 funkcji. To dziś korzystanie z piekarnika ułatwia życie wielu ludziom. Potrzebujesz coś odmrozić, coś błyskawicznie podgrzać, zrobić szybkie danie z grilla lub tylko coś zarumienić. Piekarnik stoi przed Tobą otworem!

Zamknięta górna listwa drzwi
Szczególna zasługa dla projektanta drzwi piekarników Amica! W końcu ktoś pomyślał o zamknięciu górnej listwy drzwi. Dzięki temu drobne zanieczyszczenia nie dostają się do środka co zdecydowanie skraca czas przy czyszczeniu piekarnika. Konstrukcja listwy pozwala na szybkie i wygodne jej zdemontowanie jeśli zaistnieje taka potrzeba. Cóż za wspaniałomyślność!

Blokada programatora
Lubisz każdą wolną chwilę wykorzystać, by w Twojej kuchni lśniło? Czyszcząc piekarnik niechcący zmieniłeś lub wyłączyłeś ustawiony program. Jesteś podirytowany? Już nie musisz. Z funkcją Blokada programatora korzystanie z piekarnika stało się prostsze. Za pomocą jednego kliknięcia programator zablokowuje się, a Ty spokojnie możesz działać w kuchni nie martwiąc się, czy Twoje dziecko po raz kolejny dotknie programatora i wstrzyma pracę piekarnika. Prosto i praktycznie!

Łatwy demontaż drzwi
Lubisz ład i porządek w kuchni? To praktyczne rozwiązanie jest dla Ciebie. W szybki i łatwy sposób zdemontujesz drzwi piekarnika dzięki specjalnym zatrzaskom. Dostęp do wnętrza komory pozwoli wyczyścić najbardziej niedostępne miejsca.

Drabinki boczne
Dzięki zamontowanym w komorze bocznej piekarnika drabinkom w łatwy sposób włożysz blachy i z taką samą lekkością je wyjmiesz. Możesz dokupić także prowadnice teleskopowe, które przytwierdzone do drabinek pozwolą jeszcze praktyczniej korzystać z piekarnika. Drabinki w łatwy sposób można zdemontować, aby wnętrze piekarnika lśniło czystością i ponownie je założyć dzięki specjalnym zaczepom. Praktycznie i nowocześnie!

 • Grill elektryczny: 1500 W
 • Moc całkowita: 3,6 kW
 • Głębokość:: 57,5 cm
 • Pojemność piekarnika: 77 l
 • SoftClose - miękkie domykanie (Drzwi samoczynnie wyhamowują tuż przed zamknięciem - bez hałasu.)
 • Emalia łatwoczyszcząca EasyClean (Wyjątkowo gładka emalia, w którą nie wnikają zabrudzenia.)
 • Szyba przezroczysta
 • Czyszczenie piekarnika: : Czyszczenie katalityczne (Wkłady katalityczne dzięki porowatej powłoce wyłapują i usuwają tłuszcze oraz zanieczyszczenia powstałe w trakcie pieczenia.)
 • Liczba funkcji piekarnika:: 11 (11 funkcji piekarnika, to jeszcze więcej możliwości pieczenia - od rozmrażania do grillowania.)
 • Wyświetlacz LED sensorowy z programami gotowymi (Tc) (Steruj piekarnikiem za pomocą sensorów, wybieraj spośród 19 gotowych programów opracowanych przez szefów kuchni i ciesz się doskonałymi efektami pieczenia.)
 • Zimny front 35°C (Zewnętrzna szyba podczas pieczenia w temperaturze 180°C ma tylko 35℃.)
 • Liczba gotowych programów:: 19 (Opracowane przez profesjonalnych kucharzy idealne parametry pieczenia do danej potrawy.)
 • Kolor: Czarny
 • Grzałka pierścieniowa termoobiegu: 2100 W (Danie wypieczone równomiernie, a każdy kawałek jednakowo apetyczny!)
 • Sterowanie: sensorowe i pokrętłami
 • Łatwy demontaż drzwi (Drzwi i szyby piekarnika można w łatwy i samodzielny sposób zdemontować i wyczyścić.)
 • Klasa energetyczna:: A+ (Niższe zużycie energii elektrycznej i, co się z tym wiąże, niższe rachunki.)
 • Szerokość:: 59,5 cm
 • Podwójne oświetlenie halogenowe boczne (Nie musisz już otwierać drzwi piekarnika, by kontrolować stan przygotowania potraw na kilku poziomach – wszystko widzisz przez szybę.)
 • Liczba blach:: 2
 • Grzałka górna: 900 W
 • Blokada programatora (Blokada zabezpiecza przed niechcianą zmianą ustawień i umożliwia wytarcie panelu sterującego, nawet kiedy piekarnik jest włączony.)
 • Szeroki zakres temperatur: 30°C - 280°C (Szeroki wybór temperatur – od wyrastania ciasta do pieczenia pizzy.)
 • WiFi - sterowanie smartfonem (Zdalne sterowanie piekarnikiem za pomocą smartfonu.)
 • Drabinka suszarnicza
 • Zdalne sterowanie
 • Wysokość:: 59,5 cm
 • Zamknięta górna listwa drzwi (Zamknięta górna listwa drzwi nie pozwala zanieczyszczeniom dostać się do środka!)
 • Amica BakingPro System ® (Nowa konstrukcja piekarnika, która sprawia, że możesz piec więcej, szybciej, lepiej i wygodniej.)
 • Nagrzew w 3 min. (Piekarnik rozgrzewa się do 150°C w 3 minuty.)
 • Drabinki boczne (Możliwość pieczenia na dowolnym poziomie oraz wygodne wysuwanie i wsuwanie blach.)
 • Grzałka dolna: 1100 W
 • Rodzaj piekarnika:: elektryczny
 • Równomierne pieczenie na kilku poziomach (Precyzyjna dystrybucja ciepła sprawia, że dania wypiekają się równomiernie na wszystkich poziomach.)
 • Prowadnice teleskopowe z funkcją STOP: 1 szt. (Prowadnice ułatwiają pełne wysuwanie gorących, obciążonych blach, a specjalne hamulce zapobiegają ich cofaniu.)
 • Szyba refleksyjna
 • Przepisy na drzwiach (Praktyczny poradnik z parametrami pieczenia na wewnętrznej stronie drzwi.)

ED57687BA Amica w rankingach sprzedaży:

Piekarnik Amica ED57687BA+ X-TYPE WiFi to produkt stosunkowo mało popularny, nie znajduje się w czołówkach rankingów sprzedaży w kategorii Piekarniki. Jego średnia cena wynosi 2 019,00 zł, cena ta jest więc wyższa niż średnia w kategorii.

Urządzenie to aktualnie nie należy także do popularnych urządzeń producenta Amica.

Nieco popularniejszym produktem Amica jest Zmywarka Amica DIM404D . Aktualnie najlepszym produktem marki Amica jest Odkurzacz Amica Ora VM1032 .

Amica znajduje się na podium na 1 miejscu w kategorii Piekarniki. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Amica w tej kategorii jest Piekarnik AMICA EB7541HB FINE .

Urządzenia Amica w kategorii Piekarniki są średnio tańsze niż Piekarniki w ogóle.

Aktualnie Amica jest na pierwszym miejscu także w następujących kategoriach:

Producent Amica > Piekarniki Amica

Ustawienie do zabudowy > Piekarniki do zabudowy

Fragment opisu producenta:

Swoją pierwszą kuchnię gazowo-węglową firma wyprodukowała w 1957 roku

Zobacz więcej o producencie Amica

Podobne produkty: Piekarnik Amica ed57687xa + X-TYPE WiFi Piekarnik Amica ed57634wa + Q-TYPE WiFi Piekarnik Amica ed37219x X-Type Piekarnik Amica ed57529x X-Type Pyro Piekarnik Amica ed37619b X-Type Piekarnik elektryczny Amica ed47638ba + x type open UP Szuflada AMICA awdm6b X-TYPE Piekarnik Amica eb8551 FINE Piekarnik AMICA ed57636ba + Q-TYPE inteligentne gniazdko WiFi Gosund sp111 3450W 15A Gosund

Wynik 1 - 7 z 7

Sortuj według: