Piekarnik Amica ED37618B X-TYPE STEAM

Piekarnik Amica ED37618B X-TYPE STEAM

CENA: od 1449,00 PLN do 1449,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 2

Piekarnik Amica ED37618B X-TYPE STEAM

Amica BakingPro System ®
Nasi projektanci zadbali o najmniejsze szczegóły, tak aby efekt końcowy pieczenia był rewelacyjny. Tak oto powstała jeszcze większa pojemność komory do pieczenia, dzięki czemu potrawy przygotowywane na kliku poziomach równocześnie mają jeszcze lepszą cyrkulację gorącego powietrza i są w idealnej temperaturze przygotowane prosto do podania na stół. Zwiększyła się też powierzchnia blach do pieczenia. W tym piekarniku po prostu przygotujesz więcej i szybciej, a dzięki nowoczesnej obudowie wentylatora piekarnik nagrzewa się błyskawicznie. System BakingPro spełnia marzenia idealnej i nowoczesnej kuchni.

SoftSteam
Ciasta jak z cukierni, chleb… jeszcze lepszy niż z piekarni! Z SoftSteam – pieczeniu z dodatkiem pary – Twoje wypieki zawsze będą wyglądać i smakować wyśmienicie! Wystarczy, że nalejesz wody do specjalnej niecki. Dzięki parze pieczywo wyrasta lepiej i równomiernie, jest też bardziej puszyste i nie przesusza się. SoftSteam idealnie nadaje się też do podgrzewania potraw, które zachowują dzięki niemu swoją soczystość.

Wyświetlacz LED sensorowy z kontrolą czasu pieczenia (Ts)
Tu klasyczne rozwiązania łączą się z funkcjonalnością. Temperaturę i funkcję pieczenia w piekarniku ustawisz za pomocą ergonomicznych pokręteł, a dzięki sterowaniu sensorowemu precyzyjnie ustawisz czas pieczenia. Wyświetlacz zapamięta za ciebie, kiedy potrawę trzeba wyjąć z piekarnika – a nawet go wyłączy, kiedy nadejdzie właściwa pora! I jeszcze poinformuje o tym dźwiękiem.

Nagrzew w 3 min.
Błyskawiczne nagrzewanie piekarnika w 3 minuty do temperatury 150°C to nie bajka to piekarnik Amica! Kiedy czujesz, że ciągle goni cię czas, szukasz chwili wytchnienia z tą funkcją bardzo szybko podgrzejesz posiłek i już wkrótce wszystko będzie przygotowane co do minuty. Dobrze nagrzany piekarnik pozwoli lepiej upiec ulubione ciasto.

Równomierne pieczenie na kilku poziomach
Klęska urodzaju w ogrodzie? Nie martw się! Z nowo zaprojektowaną komorą piekarnika to pestka. Wkładasz owoce do piekarnika i suszysz je na wielu poziomach jednocześnie. Zimowym wieczorem kompot z suszek będzie jak znalazł. A wspólne rodzinne pieczenie stanie się prawdziwą przyjemnością, bo ulubione babeczki w ilości uwaga! stu sztuk upieczone na jeden raz wystarczą dla wszystkich miłośników słodkości.

Czyszczenie katalityczne
Pucowanie, polerowanie i ciągłe czyszczenie piekarnika….żmudne zajęcie. Mówimy basta! Nasze piekarniki Amica dzięki nowoczesnym, precyzyjnie przygotowanym prostokątnym panelom, radzą sobie z najmniejszymi zanieczyszczeniami. Chropowata powierzchnia paneli sprawia, że cząsteczki zanieczyszczeń przylegają do nich. By dokończyć proces czyszczenia wystarczy ustawić piekarnik na 250 stopni C i po 60 minutach wszystko gotowe!

Emalia łatwoczyszcząca EasyClean
Szorowanie piekarnika to zajęcie, za którym z pewnością nie przepadasz. By ułatwić proces czyszczenia, wnętrza piekarników Amica pokryte zostały specjalną Emalią łatwoczyszczącą EasyClean pozbawioną porów i zagłębień sprzyjających osadzaniu się brudu i tłuszczu. Od teraz czyszczenie piekarnika będzie bajecznie proste. Ułatwiaj sobie życie! Nie trać zbyt dużo czasu na sprzątanie! Spędź go z bliskimi lub rozwijając swoje zainteresowania.

Chłodny front (3 szyby)
Z pewnością choć raz Ty lub ktoś z Twoich bliskich poparzył się, niechcący dotykając rozgrzanej szyby piekarnika. Mając w domu piekarnik Amica, takie sytuacje nie będą miały miejsca. Drzwi piekarników wyposażone zostały w 3 szyby – wewnętrzna jest szybą refleksyjną, która odbija ciepło, zapobiegając nadmiernemu nagrzewaniu się szyby zewnętrznej. Zapewnij bezpieczeństwo w kuchni wszystkim domownikom.

Prowadnice teleskopowe Prowadnice teleskopowe z funkcją STOP
Wysuwając rozgrzaną blachę z gorącą potrawą łatwo o poparzenie i ryzyko upuszczenia blachy. Nie w piekarnikach Amica! Wszystko za sprawą prowadnic, które wyposażone zostały w specjalne wybrzuszenia wyhamowujące wsuwanie i wysuwanie. Dzięki nim możesz w pełni bezpiecznie, bez ryzyka poparzenia, wsunąć i wysunąć nawet rozgrzaną i mocno obciążoną blachę.

Podświetlane pokrętła
Z pewnością dbasz o to, by Twoja kuchnia urządzona była elegancko i funkcjonalnie. Podświetlane chowane pokrętła doskonale wpiszą się w wizję Twojej idealnej kuchni. Czerwone podświetlenie włączy się automatycznie przy jakimkolwiek ruchu pokrętłami. Dzięki temu bez problemu ustawisz pożądaną wartość, nawet przy słabym świetle.

Chowane pokrętła
Eleganckie i ergonomiczne chowane pokrętła pozwalają utrzymać panel sterowania w czystości. Chowane elementy nie ulegają zabrudzeniom. Od dziś panel sterowania będzie nie tylko funkcjonalny, ale i czysty.

Oświetlenie halogenowe górne
Nie musisz już otwierać drzwi piekarnika, by kontrolować stan przygotowania potrawy! Oświetlenie halogenowe górne sprawia, że wnętrze komory piekarnika jest doświetlone, więc wszystko widzisz. Wygodnie i bez utraty ciepła!

Klasa energetyczna: A
Wszystkie rachunki idą w górę. Martwisz się? Nie z piekarnikiem Amica! Klasa energetyczna A plus pozwala na oszczędne korzystanie z piekarnika, przy maksymalnym jego wykorzystaniu. Lubisz dużo piec? Piekarnik Amica jest dla Ciebie! Przyjemność i oszczędność za jednym razem.

11 funkcji piekarnika
Edis Morison kiedy w 1894 roku wynalazł jako pierwszy piekarnik nigdy by nie pomyślał, że będzie on mieć aż 11 funkcji. To dziś korzystanie z piekarnika ułatwia życie wielu ludziom. Potrzebujesz coś odmrozić, coś błyskawicznie podgrzać, zrobić szybkie danie z grilla lub tylko coś zarumienić. Piekarnik stoi przed Tobą otworem!

Zamknięta górna listwa drzwi
Szczególna zasługa dla projektanta drzwi piekarników Amica! W końcu ktoś pomyślał o zamknięciu górnej listwy drzwi. Dzięki temu drobne zanieczyszczenia nie dostają się do środka co zdecydowanie skraca czas przy czyszczeniu piekarnika. Konstrukcja listwy pozwala na szybkie i wygodne jej zdemontowanie jeśli zaistnieje taka potrzeba. Cóż za wspaniałomyślność!

Łatwy demontaż drzwi
Lubisz ład i porządek w kuchni? To praktyczne rozwiązanie jest dla Ciebie. W szybki i łatwy sposób zdemontujesz drzwi piekarnika dzięki specjalnym zatrzaskom. Dostęp do wnętrza komory pozwoli wyczyścić najbardziej niedostępne miejsca.

Drabinki boczne
Dzięki zamontowanym w komorze bocznej piekarnika drabinkom w łatwy sposób włożysz blachy i z taką samą lekkością je wyjmiesz. Możesz dokupić także prowadnice teleskopowe, które przytwierdzone do drabinek pozwolą jeszcze praktyczniej korzystać z piekarnika. Drabinki w łatwy sposób można zdemontować, aby wnętrze piekarnika lśniło czystością i ponownie je założyć dzięki specjalnym zaczepom. Praktycznie i nowocześnie!

 • Prowadnice teleskopowe: Prowadnice teleskopowe z funkcją STOP (Prowadnice ułatwiają wysuwanie gorących, obciążonych blach, a specjalne hamulce zapobiegają ich cofaniu.)
 • Chowane pokrętła (Elegancki wygląd i ułatwienie przy czyszczeniu frontu kuchni.)
 • Nagrzew w 3 min. (Piekarnik rozgrzewa się do 150°C w 3 minuty.)
 • Wyświetlacz LED sensorowy z kontrolą czasu pieczenia (Ts) (Steruj wygodnie piekarnikiem za pomocą sensorów i pokręteł, ustaw czas pieczenia, a piekarnik wyłączy się sam i poinformuje się o tym.)
 • Liczba blach:: 2
 • Pojemność piekarnika: 77 l
 • Kolor: Czarny
 • Amica BakingPro System ® (Nowa konstrukcja piekarnika, która sprawia, że możesz piec więcej, szybciej, lepiej i wygodniej.)
 • Zamknięta górna listwa drzwi (Zamknięta górna listwa drzwi nie pozwala zanieczyszczeniom dostać się do środka!)
 • Grzałka dolna: 1100 W
 • Oświetlenie halogenowe górne (Nie musisz już otwierać drzwi piekarnika, by kontrolować stan przygotowania potrawy – wszystko widzisz przez szybę.)
 • Równomierne pieczenie na kilku poziomach (Precyzyjna dystrybucja ciepła sprawia, że dania wypiekają się równomiernie na wszystkich poziomach.)
 • Łatwy demontaż drzwi (Drzwi i szyby piekarnika można w łatwy i samodzielny sposób zdemontować i wyczyścić.)
 • Podświetlane pokrętła (Eleganckie podświetlane pokrętła ułatwiają wybór ustawień.)
 • Grzałka pierścieniowa termoobiegu: 2100 W (Danie wypieczone równomiernie, a każdy kawałek jednakowo apetyczny!)
 • Czyszczenie piekarnika: : Czyszczenie katalityczne (Wkłady katalityczne dzięki porowatej powłoce wyłapują i usuwają tłuszcze oraz zanieczyszczenia powstałe w trakcie pieczenia.)
 • Głębokość:: 57,5 cm
 • Drabinka suszarnicza
 • SoftSteam (Pieczenie z dodatkiem pary sprawia, że ciasta są wyrośnięte i puszyste, a chleby chrupiące.)
 • Szerokość:: 59,5 cm
 • Grzałka górna: 900 W
 • Moc całkowita: 3,6 kW
 • Emalia łatwoczyszcząca EasyClean (Wyjątkowo gładka emalia, w którą nie wnikają zabrudzenia.)
 • Rodzaj piekarnika:: elektryczny
 • Chłodny front (3 szyby) (Środkowa szyba odbija ciepło, zewnętrzna pozostaje chłodna.)
 • Szyba refleksyjna
 • Wysokość:: 59,5 cm
 • Sterowanie: sensorowe i pokrętłami
 • Szyba przezroczysta
 • Klasa energetyczna:: A (Niższe zużycie energii elektrycznej i, co się z tym wiąże, niższe rachunki.)
 • Grill elektryczny: 1500 W
 • Drabinki boczne (Możliwość pieczenia na dowolnym poziomie oraz wygodne wysuwanie i wsuwanie blach.)
 • Liczba funkcji piekarnika:: 11 (11 funkcji piekarnika, to jeszcze więcej możliwości pieczenia - od rozmrażania do grillowania.)
 • Przepisy na drzwiach (Praktyczny poradnik z parametrami pieczenia na wewnętrznej stronie drzwi.)

Produkt w rankingach sprzedaży:

Jeśli przeanalizujemy sprzedaż w ostatnim okresie w kanałach e-commerce to okazuje się, że produkt Piekarnik Amica ED37618B X-TYPE STEAM cieszył się sporą popularnością i znajduje się na 45 miejscu w kategorii Piekarniki biorąc bod uwagę wolumen sprzedaży. Jego średnia cena wynosi 1 220,42 zł, cena ta jest więc niższa niż średnia w kategorii.

Na lepszej pozycji w tej kategorii znajduje się Piekarnik Amica EB8541 Fusion Soft . Jak wynika z monitoringu cen, szczególnie w kanałach internetowych, średnia cena w tej kategorii to 1 653,61 zł, więc Piekarnik Amica EB8541 Fusion Soft jest tańszy od średniej o 40,65%.

W ostatnim czasie w kategorii Piekarniki największym zainteresowaniem kupujących cieszy się Piekarnik LUND 68051 .

Urządzenie to aktualnie nie należy także do popularnych urządzeń producenta Amica.

Nieco popularniejszym produktem Amica jest Kuchenka mikrofalowa AMICA AMMB25E2SGB X-TYPE . Aktualnie najlepszym produktem marki Amica jest Odkurzacz Amica Ora VM1032 .

Amica znajduje się na podium na 1 miejscu w kategorii Piekarniki. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Amica w tej kategorii jest Piekarnik Amica EB7541B FUSION .

Urządzenia Amica w kategorii Piekarniki są średnio tańsze niż Piekarniki w ogóle.

Aktualnie Amica jest na pierwszym miejscu także w następujących kategoriach:

Producent Amica > Piekarniki Amica

Fragment opisu producenta:

Amica Wronki SA to największy polski producent sprzętu AGD wolnostojącego i przeznaczonego do zabudowy

Zobacz więcej o producencie Amica

Podobne produkty: Piekarnik Amica ed87389ba + x type steam Piekarnik Amica ed37616x x type openup Piekarnik Sharp ks 73s56bss Piekarnik Sharp k 61v28im1 Piekarnik Sharp k 61v28bm1

Wynik 1 - 2 z 2

Sortuj według: