Lodówka AMICA BK2265.4

Lodówka AMICA BK2265.4

CENA: od 1007,05 PLN do 1259,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 8

EAN: 5906006711474

KRAJ: Polska

Lodówka AMICA BK2265.4

Klasa energetyczna: A+
Nie lubisz wysokich rachunków za prąd? Wybierz mądrze klasę energetyczną! Pamiętaj, że lodówka pracuje przez cały rok – 24 godziny na dobę – a każda sekunda jej pracy to potencjalne oszczędności dla Ciebie. Ograniczając pobór prądu, troszczysz się też o środowisko. Ekonomia i ekologia w jednym!

Uniwersalne drzwi: L / P
Lodówka idealnie pasowałaby do Waszej kuchni, tylko drzwi otwierają się w niewłaściwym kierunku? Żaden problem! W lodówkach z funkcją BothSides door otwory montażowe znajdują się po obu stronach – dlatego drzwi będą otwierać się w tę stronę, w którą chcesz! A jeśli będziesz zmieniać ustawienie w kuchni lub się przeprowadzać? To uniwersalne rozwiązanie – możesz wygodnie przełożyć drzwi na drugą stronę w każdym czasie. Ty montujesz, Ty decydujesz!

Półka na butelki
Otwierasz lodówkę… a na ziemi ląduje szklana butelka, która właśnie wytoczyła się ze środka… Nie, jeśli masz specjalną Półkę na butelki! Dopasowany kształt półki utrzyma butelki na swoim miejscu, a przy okazji ułatwi Ci optymalne wykorzystanie przestrzeni w komorze chłodziarki. Półkę możesz złożyć i schować lub wyjąć, jeśli aktualnie jej nie używasz. Koniec z upychaniem butelek na siłę i nerwami przy każdym otwarciu lodówki!

DoorShelf
Problem ze znalezieniem ulubionej konfitury w lodówce? Drobne produkty porozrzucane na różnych półkach nie sprzyjają wygodzie użytkowania? Dlatego lodówki Amica wyposażone są w DoorShelf – zestaw balkoników idealnych do bezpiecznego przechowywania mniejszych gabarytowo artykułów, słoików czy butelek. Teraz zawsze będziesz wiedzieć, gdzie co jest – i będziesz mieć do tego stały i wygodny dostęp. Porządek i komfort, ot co!

Slide system
Zanim Twoja kuchnia stanie się w pełni piękna, trzeba się trochę namęczyć z montażem sprzętów w zabudowie… Chyba że Twoja lodówka wyposażona jest w ułatwiający to Slide system! To szczególne ułatwienie – cały ciężar drzwi i blendy zewnętrznej opiera się na specjalnym zawiasie suwakowym. Dlatego instalacja sprzętu w zabudowie to teraz pestka. Możesz cieszyć się swoją kuchnią szybciej i bez wysiłku!

Cicha praca
Dźwięki głośnej pracy lodówki potrafią być irytujące – zwłaszcza wieczorem albo gdy kuchnia połączona jest z salonem. Ale to już żaden problem! Lodówki Amica z funkcją Cichej pracy skonstruowane są tak, by jak najbardziej ograniczyć poziom hałasu generowanego przez mechaniczne elementy. Takie rozwiązanie zapewnia codzienny komfort wszystkim domownikom. Mniej decybeli, więcej rodzinnego spokoju.

Safety Glass
Nie wiesz, czy półki w lodówce wytrzymają większy ciężar? Spokojna głowa! We wnętrzu lodówek Amica wykorzystujemy technologię SafetyGlass – półki wykonane są z hartowanego szkła, co nie tylko zwiększa ich twardość i zmniejsza kruchość, ale zapewnia bezpieczeństwo. Bo nawet jeśli półka się zbije, nie rozpadnie się na drobne kawałki. Bezpiecznie nawet przy większym ciężarze!
*Zdjęcie ma charakter poglądowy i może nie przedstawiać dokładnego modelu produktu.

Pojemnik na warzywa i owoce
Przechowujesz różne artykuły na jednej półce? Nic dziwnego, że owoce czy warzywa mogą wtedy pachnieć inaczej. To dlatego, że w lodówce przenikają się zapachy wielu potraw. Ale jeśli do ich przechowywania wykorzystasz dedykowany Pojemnik na warzywa i owoce, już zawsze będą mieć taki zapach, jak powinny! Nie tylko optymalizujesz przestrzeń w swojej lodówce – teraz możesz zjeść pyszne i pachnące jabłko czy brzoskwinię zawsze wtedy, kiedy masz na to ochotę.

Oświetlenie LED
Troska o naturę i elegancja w jednym? Takie są lodówki Amica! Z diodami LED zamontowanymi w chłodziarce zobaczysz wszystko w lepszym świetle! Wykorzystując technologię LED, dbasz o środowisko i stan swojego portfela, bo zużywasz mniej energii. A jeśli doceniasz dobry design, elegancja białego światła spodoba Ci się szczególnie… Ekologicznie, ekonomicznie i ze stylem!

Automatyczne odszranianie
Koniec z traceniem czasu i energii na rozmrażanie lodówki! Automatyczne odszranianie chłodziarek Amica sprawia, że szron topi się i spływa do zbiornika w komorze kompresora, skąd następnie odparowuje. A skoro nie ma szronu, nie musisz już niczego rozmrażać dzięki temu masz więcej czasu dla siebie i bliskich.

MechanicalControl
Prościej być nie może – gdy chcesz ustawić temperaturę w chłodziarce i zamrażarce, po prostu przekręcasz wewnętrzne pokrętło. Stopniowa regulacja mocy chłodzenia jest wyjątkowo łatwa i intuicyjna, bo nie musisz się przejmować nastawianiem temperatury co do stopnia – wybierasz jeden z predefiniowanych poziomów. A dzięki umieszczeniu pokrętła wewnątrz lodówki na jej froncie brak zbędnych elementów.

Podstawka na jajka
Otwierasz drzwi… a z lodówki wypadają jajka i lądują na ziemi? Nie, jeśli Twoja lodówka wyposażona jest w specjalną Podstawkę na jajka! Oddzielone od innych produktów są doskonale zabezpieczone przed uszkodzeniem. I zawsze na swoim miejscu! Koniec z nerwami przy każdym otwarciu lodówki!

 • Półka na butelki (Bezpieczne przechowywanie produktów w szklanych butelkach. Dopasowany kształt półki utrzyma butelki na swoim miejscu, a przy okazji ułatwi Ci optymalne wykorzystanie przestrzeni w komorze chłodziarki.)
 • Pojemność zamrażarki netto: 50 l
 • Uniwersalne drzwi: L / P (W lodówkach z funkcją Uniwersalne drzwi L/P otwory montażowe znajdują się po obu stronach – dlatego drzwi będą otwierać się w tę stronę, w którą chcesz!)
 • Slide system (Drzwi lodówki nie są na stałe przytwierdzone do zabudowy meblowej dzięki czemu montaż i demontaż lodówki jest dużo łatwiejszy.)
 • Wysokość:: 144 cm
 • Pojemność chłodziarki netto: 162 l
 • Pojemnik na warzywa i owoce:: 2 szt. (W lodówce przenikają się zapachy wielu potraw. Ale jeśli do ich przechowywania wykorzystasz dedykowany Pojemnik na warzywa i owoce, już zawsze będą mieć taki zapach, jak powinny!)
 • Klasa klimatyczna: N-ST
 • Szuflady zamrażarki:: 2 szt.
 • SafetyGlass:: 3+1 szt. (Półki wykonane są z hartowanego szkła, co nie tylko zwiększa ich twardość i zmniejsza kruchość, ale zapewnia bezpieczeństwo nawet przy większym ciężarze.)
 • Oświetlenie LED (Wykorzystując technologię LED, dbasz o środowisko i stan swojego portfela, bo zużywasz mniej energii.)
 • Liczba drzwi zewnętrznych:: 2
 • DoorShelf:: 3 szt. (Zestaw balkoników idealnych do bezpiecznego przechowywania małych produktów, słoików czy butelek. Teraz zawsze będziesz wiedzieć, gdzie co jest – i będziesz mieć do tego wygodny dostęp.)
 • Podstawka na jajka (Zabezpiecza jajka przed uszkodzeniem. Gwarantuje wygodę i bezpieczeństwo użytkowania.)
 • Czas przechowywania w razie braku zasilania: 11 godz.
 • Cicha praca (Lodówki z funkcją Cichej pracy skonstruowane są tak, by jak najbardziej ograniczyć poziom hałasu generowanego przez mechaniczne elementy. Takie rozwiązanie zapewnia codzienny komfort wszystkim domownikom.)
 • Pojemność całkowita netto: 212 l
 • Wymiary:: 144x54x54 cm
 • Pojemność całkowita brutto: 215 l
 • Zdolność zamrażania: 3 kg/24h
 • Sterowanie: MechanicalControl (Pokrętło regulacji temperatury na którym znajdują się cyfry służące do dobrania odpowiednich nastawów temperatury w chłodziarce i zamrażarce.)
 • Poziom hałasu: 41 dB
 • Szerokość:: 54 cm
 • Czynnik chłodniczy:: R 600 a
 • Głębokość:: 54 cm
 • Automatyczne odszranianie (Technologia pozwalająca na samoczynne rozmrażanie chłodziarki bez konieczności jej opróżniania. Szron topi się i spływa do zbiornika skąd następnie odparowuje.)
 • Roczny pobór energii: 243 kWh
 • Klasa zamrażarki: */**
 • Klasa energetyczna:: A+ (Klasa A+ to klasa urządzeń, które zużywają stosunkowo mało energii elektrycznej , są zatem najbardziej opłacalne dla użytkownika.)

BK2265.4 Amica w rankingach sprzedaży:

Lodówka AMICA BK2265.4 to produkt stosunkowo mało popularny, nie znajduje się w czołówkach rankingów sprzedaży w kategorii Lodówki. Jego średnia cena wynosi 1 199,00 zł, cena ta jest więc niższa niż średnia w kategorii.

Urządzenie to aktualnie nie należy także do popularnych urządzeń producenta Amica.

Nieco popularniejszym produktem Amica jest Piekarnik Amica EBL 6411 . Aktualnie najlepszym produktem marki Amica jest Odkurzacz Amica Ora VM1032 .

Amica znajduje się na podium na 1 miejscu w kategorii Lodówki. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Amica w tej kategorii jest Lodówka Amica FK2415.3U .

Urządzenia Amica w kategorii Lodówki są średnio tańsze niż Lodówki w ogóle.

Aktualnie Amica jest na pierwszym miejscu także w następujących kategoriach:

Producent Amica > Lodówki Amica

Ustawienie do zabudowy > Lodówki do zabudowy

Fragment opisu producenta:

Na przestrzeni lat istnienia przedsiębiorstwa wielokrotnie zmieniano jego nazwę oraz strukturę

Zobacz więcej o producencie Amica

Podobne produkty: Lodówka AMICA fk2995.2ftx Lodówka AMICA fk2856.3fx Chłodziarka Amica kgc 15445 E Lodówka AMICA fk2695.2ft Chłodziarka AMICA EKGC 1615 Lodówka Amica fc1214.4 Lodówka AMICA fk2695.2ftx Lodówka Amica fk2965.3gaa Lodówka AMICA fk3216.4dfxi Lodówka Amica fd2015.4x Lodówka Amica fk2415.3u Lodówka Amica fy418.4dfcx Lodówka Amica fc1224.4 Lodówka AMICA fk3015.4utx Lodówka Amica ks15611r Lodówka Amica fd2015.4 Lodówka AMICA fd207.4 Lodówka Amica fc100.4 Lodówka Amica fd2325.3 Lodówka Amica kgc15632t

polecane sklepy

OCENA:

AMICA BK2265.4 BK2265.4 AMICA

Aktualizacja: 8/12/2021

OCENA:

Lodówka AMICA BK2265.4

Aktualizacja: 8/12/2021

Wynik 1 - 8 z 8

Sortuj według:

OCENA:

Lodówka AMICA BK2265.4

Aktualizacja: 8/12/2021

Brak ocen

AMICA BK2265.4 BK2265.4 AMICA

Aktualizacja: 8/12/2021

OCENA:

AMICA BK2265.4 BK2265.4 AMICA

Aktualizacja: 8/12/2021