Kuchnia gazowo-elektryczna Amica 618GE3.39HZPTADPNAQ(XX)

Kuchnia gazowo-elektryczna Amica 618GE3.39HZPTADPNAQ(XX)

CENA: od 1388,00 PLN do 1776,99 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 6

EAN: 5906006554576

KRAJ: Polska

Kuchnia gazowo-elektryczna Amica 618GE3.39HZPTADPNAQ(XX)

Chłodny front (3 szyby)
Z pewnością choć raz Ty lub ktoś z Twoich bliskich poparzył się, niechcący dotykając rozgrzanej szyby piekarnika. Mając w domu kuchnię Amica, takie sytuacje nie będą miały miejsca. Drzwi piekarników wyposażone zostały w 3 szyby – wewnętrzna jest szybą refleksyjną, która odbija ciepło, zapobiegając nadmiernemu nagrzewaniu się szyby zewnętrznej. Zapewnij bezpieczeństwo w kuchni wszystkim domownikom.

Nagrzew w 4 min.
Wszystkie urządzenia AGD muszą robić wszystko szybciej i krócej, takie nastały czasy. Dlatego pieczenia w tym piekarniku nie musisz rozpoczynać od długiego procesu nagrzewania do zadanej temperatury. Nagrzeje się on do dowolnej temperatury w zaledwie 4 minuty.

Palnik Wok
Ta kuchenka gazowa wyposażona jest w mocny palnik z dwoma kręgami płomienia aby równomiernie nagrzać duży garnek lub patelnię. Taki palnik idealny jest do gotowania potraw w woku.

Prowadnice teleskopowe
Wnętrze piekarnika w tej kuchni wyposażone jest w prowadnice teleskopowe znacznie ułatwiające wkładania lub wyjmowanie potraw.

Stabilne ruszty żeliwne
W taj kuchni zastosowano mocne i wytrzymałe ruszty żeliwne, zapewniające odpowiednią stabilność nawet dla dużych, wypełnionych po brzegi garnków. Taki ruszt jest nie tylko wytrzymały ale również bardzo estetyczny. Dzięki podziałowi na dwie części, bez problemy ruszt taki można umyć w zmywarce.

Termoobieg
W piekarniku w tej kuchni w tylną ścianę wbudowano wentylator, stwarzając w ten sposób funkcję termoobiegu aby nagrzane powietrze równomiernie wypełniło całą komorę piekarnika.

Czyszczenie parowe
Ten piekarnik wyczyścisz za pomocą pary wodnej starym sprawdzonym sposobem – nie ma w nim specjalnych zasobników na wodę, ale wystarczy, że wodę wlejesz na blachę, włączysz piekarnik i poczekasz aż woda wyparuje. W ten sposób przypalone zabrudzenia staną się miękkie i łatwe do usunięcia.

Emalia łatwoczyszcząca EasyClean
Wnętrze piekarnika w tej kuchni pokryte jest łatwą do czyszczenia emalią, Ta powłoka jest bardzo gładka co znacznie ułatwia czyszczenie.

10 funkcji piekarnika
Piekarnik w tej kuchence ma sporo różnych funkcji, wpływając na jego wszechstronność. Z tych najważniejszych warto wymienić szybkie nagrzewanie oraz rozmrażanie.

Klasa energetyczna A
To urządzenie jest energooszczędne co potwierdza klasa energetyczna A. Piekarnik w tej kuchni zużyje mniej prądu niż piekarniki gorszych klas energetycznych.

Drabinki boczne
Na bokach komory piekarnik znajdują się demontowane drabinki boczne, na których można układać półki i ruszty. Taki demontaż ułatwia czyszczenia wnętrza piekarnika bo po wyjęciu drabinek zostają gładkie, łatwe do czyszczenie boki.

Równomierne pieczenie
Dzięki specjalnemu równomiernemu rozprowadzaniu powietrza, Twoje wypieki będą piec się stabilnie, nie będzie już sytuacji, że ciasto z jednej strony będzie przypalone a z drugiej surowe.

Rozmrażanie
Ten piekarnik nadaje się do rozmrażania potraw, wystarczy wstawić to co chcesz rozmrozić i wybrać z menu funkcję rozmrażania. Do rozmrażania można też użyć funkcji termoobiegu.

Wyświetlacz LED z kontrolą czasu pieczenia (Ta)
Ta kuchenka wyposażona jest w czytelny wyświetlacz LED, który przy wyłączonym piekarniku pokazuje aktualną godziną a gdy jest włączony pokazuje upływający czas pieczenia. Można też ustawić maksymalny czas pieczenia, po którym piekarnik się wyłączy.

Zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu
W tej kuchence płyta gazowa wyposażona jest w zawór bezpieczeństwa, który wyłącza dopływ gazu gdyby zgasł płomień w palniku.

Elektryczny zapalacz gazu w pokrętle
W tej kuchence nie trzeba używać dodatkowych zapalarek lub zapałek. Wystarczy wcisnąć i przekręcić pokrętło aby pojawił się iskra zapalająca gaz.

Nakrywa szklana
Wykonana z wysokiej jakości szkła nakrywa jest niezwykle wytrzymała. Zapewnia bezpieczeństwo i komfort użytkowania.

Szuflada na prowadnicach rolkowych
Pod komorą pieczenia znajduje się praktyczna szuflada do przechowywania blach i innych naczyń. Szufladę można wysuwać.

 • Powierzchnia płyty:: inox
 • Szerokość:: 60 cm
 • Zwiększona płaszczyzna robocza rusztu
 • Głębokość:: 60 cm
 • Pojemność piekarnika: 65 l
 • Przepisy na drzwiach (Praktyczny poradnik z parametrami pieczenia na wewnętrznej stronie drzwi.)
 • Podłączenie do zasilania: 230 V
 • Elektryczny zapalacz gazu w pokrętle (Aby uruchomić palnik wystarczy wcisnąć i przekręcić pokrętło.)
 • Prowadnice teleskopowe (Prowadnice ułatwiają wysuwanie blachy – nawet gdy jest rozgrzana i mocno obciążona.)
 • Kolor: Inox
 • Chłodny front (3 szyby) (Środkowa szyba odbija ciepło, zewnętrzna pozostaje chłodna.)
 • Rodzaj piekarnika:: elektryczny
 • Emalia łatwoczyszcząca EasyClean (Wyjątkowo gładka emalia, w którą nie wnikają zabrudzenia.)
 • Szuflada na prowadnicach rolkowych (Przestrzeń do wygodnego przechowywania garnków czy akcesoriów kuchennych pod komorą piekarnika.)
 • Grzałka górna: 900 W
 • 13,0 cm palnik WOK (Podwójny palnik jest idealny dla kuchni azjatyckiej – to większa moc i większe możliwości.)
 • Drabinki boczne (Możliwość pieczenia na dowolnym poziomie oraz wygodne wysuwanie i wsuwanie blach.)
 • Czyszczenie piekarnika: : Czyszczenie parowe (Para zmiękcza zabrudzenia, które bez trudu usuniemy gąbką z wodą i płynem do mycia naczyń - bez szkodliwej chemii.)
 • Wysokość:: 85 cm
 • Nagrzew w 4 min. (Piekarnik rozgrzewa się do 150°C w 4 minuty.)
 • Rozmrażanie (Szybkie rozmrażanie dania w piekarniku. Wystarczy wybrać na pokrętle funkcję Rozmrażanie lub Termoobieg bez zadanej temperatury.)
 • Grzałka dolna: 1100 W
 • Klasa energetyczna:: A (Niższe zużycie energii elektrycznej i, co się z tym wiąże, niższe rachunki.)
 • Szare wnętrze piekarnika
 • Stabilne ruszty żeliwne (Mocne i w pełni stabilne ruszty żeliwne pozwolą przesunąć garnek bez obaw, że wraz z nim przesunie się ruszt.)
 • Grzałka pierścieniowa termoobiegu: 2000 W (Danie wypieczone równomiernie, a każdy kawałek jednakowo apetyczny!)
 • Wyświetlacz LED z kontrolą czasu pieczenia (Ta) (Kontroluj czas pieczenia, dzięki piekarnikowi z wygodnymi przyciskami i pokrętłami.)
 • Równomierne pieczenie (Idealna dystrybucja ciepła sprawia, że dania wypiekają się równomiernie.)
 • Nakrywa szklana (Ochronna nakrywa zapewnia bezpieczeństwo i komfort użytkowania.)
 • 6,5 cm palnik średni: 2 szt.
 • Moc całkowita: 3,1 kW
 • Zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu (Kiedy płomień palnika przypadkowo zgaśnie, specjalny zawór automatycznie odetnie dopływ gazu, gwarantując bezpieczeństwo.)
 • Liczba funkcji piekarnika:: 10 (10 funkcji piekarnika, to jeszcze więcej możliwości pieczenia - od rozmrażania do grillowania.)
 • 4,0 cm palnik pomocniczy
 • Termoobieg (Równa temperatura wewnątrz całego piekarnika. )
 • Grill elektryczny: 2000 W (Pozwala na przyrumienienie potraw i opiekanie większych porcji mięsa.)

618GE3.39HZPTADPNAQXX Amica w rankingach sprzedaży:

Jeśli lubicie wiedzieć co kupują inni, to przyda Wam się informacja, że w ostatnim miesiącu wśród wszystkich produktów z kategorii Kuchnie gaz-el produkt Kuchnia gazowo-elektryczna Amica 618GE3.39HZPTADPNAQ(XX) znajdował się na 52 miejscu w rankingach sprzedaży kanałów online. Jego średnia cena wynosi 1 536,50 zł, cena ta jest więc wyższa niż średnia w kategorii.

W kategorii Kuchnie gaz-el aktualnie lepiej sprzedaje się Kuchnia gazowo elektryczna AMICA 617GES2.33HZPTANABM . Jak wynika z monitoringu cen, szczególnie w kanałach internetowych, średnia cena w tej kategorii to 1 141,08 zł, więc Kuchnia gazowo elektryczna AMICA 617GES2.33HZPTANABM jest droższy od średniej o 24,94%.

Jeśli przeanalizujemy wszystkie Kuchnie gaz-el to okazuje się, że aktualnie najchętniej kupowanym produktem jest Kuchnia gazowo elektryczna Amica 57GEH2.33HZpTa(Xx) .

Urządzenie to aktualnie nie należy także do popularnych urządzeń producenta Amica.

Nieco popularniejszym produktem Amica jest Kuchnia gazowo elektryczna AMICA 617GES2.33HZPTANABM . Aktualnie najlepszym produktem marki Amica jest Odkurzacz Amica Ora VM1032 .

Amica znajduje się na podium na 2 miejscu w kategorii Kuchnie gaz-el. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Amica w tej kategorii jest Kuchnia gazowo-elektryczna Amica 57GES3.43HZpTaDNA(Bm) .

Większym zainteresowaniem cieszą się Kuchnie gaz-el Beko. Na przykład Kuchnia gazowo-elektryczna Beko FSE62120DW .

Urządzenia Amica w kategorii Kuchnie gaz-el są średnio droższe niż Kuchnie gaz-el w ogóle.

Aktualnie Amica jest na pierwszym miejscu w następujących kategoriach:

Producent Amica > Kuchnie gaz-el Amica

Ustawienie do zabudowy > Kuchnie gaz-el do zabudowy

Fragment opisu producenta:

Firma wywodzi się z fabryki powstałej w 1921 roku, której nastawienie produkcyjne przez następne dziesięciolecia zmieniało się kilkukrotnie

Zobacz więcej o producencie Amica

Podobne produkty: Kuchnia wolnostojąca gazowo-elektryczna 58get2.43hzptadaif xsx Amica Kuchnia gazowo-elektryczna Amica 522ge3.43zptadna xx Kuchnia gazowo-elektryczna Amica 622ge3.33zptakdpna bm Kuchnia gazowo-elektryczna Amica 522ge3.33zptafpa xx Kuchnia gazowo-elektryczna Amica 58ggd1.23ofp xv Kuchnia gazowo-elektryczna BEKO fse51330dxds Kuchnia GORENJE k5352wh Kuchnia GORENJE k5352wf plyta gazowo elektryczna pc 631 x ha HOTPOINT Kuchnia BEKO fse52326dxd Kuchnia SMEG cpf9gmyw Kuchnia Beko csm52320dx Kuchnia gazowo-elektryczna KERNAU kfc 90093 ge ci x Kuchnia gazowo-elektryczna KERNAU kfc 50092 ge x Kuchnia AMICA 57GGH4.23ZPF(Xx) Kuchnia SMEG cc9gpx Kuchenka Amica gh75312 Kuchnia SMEG cpf9gmog