Routery Cisco

routery cisco ceny

Cisco RV042-EU RV042-EU

Cisco RV042-EU RV042-EU

565.45 zł OleOle.pl
Bramka VoIP Cisco SPA112 2xFXS

Bramka VoIP Cisco SPA112 2xFXS

183.87 zł KGNET Piekary Śląski

Sortuj według

Wynik 1-20 z 60

Linksys Security Router 8-portowy - RV082

  Linksys Security Router 8-portowy - RV082
  • Cisco

Zaawansowany router Linksys z obsługą dwóch złącz WAN, firewallem oraz 8-portowym przełącznikiem 10/100.

od 1186.00





ofert: 1
porównanie cen »

Bramka VoIP Cisco SPA122 2xFXS

  Bramka VoIP Cisco SPA122 2xFXS

Funkcja Routera (NAT): Tak Gwarancja: 12 miesięcy gwarancji Ilość w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie: 20 szt. Informacje dodatkowe: Adapter SIP dla telefonów analogowych zapewniający doskonała jakość połączeń VoIP Kod ...

od 219.00





ofert: 6
porównanie cen »

Bramka VoIP Cisco SPA112 2xFXS

  Bramka VoIP Cisco SPA112 2xFXS

Funkcja Routera (NAT): Nie Gwarancja: 3 miesiące gwarancji Ilość w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie: 1 szt. Informacje dodatkowe: Adapter SIP dla telefonów analogowych oferujący wysokiej jakości rozmowy VoIP Kod Producenta: ...

od 183.87





ofert: 4
porównanie cen »
319.17

aktualizacja: 22/1/2017
Piekary Śląskie (siedziba)
sklep: KGNET Piekary Śląski



przejdź do sklepu »

Cisco router RV110W-E-G5-K9 ( Wi-Fi)

  • Cisco

Komputery≫Routery Ap Przeznaczenie do ::xDSLTypy połączeń:Dynamic Host Configuration Protocol (DHCP) serverPoint-to-Point Protocol over Ethernet (PPPoE)Point-to-Point Tunneling Protocol (PPTP)Layer 2 Tunneling Protocol (L2TP)Porty wan (ilość):1Porty wan ...

334.00

aktualizacja: 19/1/2017
Gdańsk (siedziba)
sklep: 4mm.com.pl



przejdź do sklepu »

CISCO RV110W-E-G5-K9 Router VPN Firewall

  • Cisco

Routery / Routery / Elementy Sieciowe / Podzespoły Pc

339.00

aktualizacja: 22/1/2017
Poznań (siedziba)
sklep: AFGcomputers



przejdź do sklepu »

Router Bezprz. Cisco RV110W-E-G5-K9

Switche / Routery

347.00

aktualizacja: 22/1/2017
Nowe Miasteczko (siedziba)
sklep: Foto-Best.pl



przejdź do sklepu »

Cisco router RV110W-E-G5-K9 ( Wi-Fi)

  • Cisco

Komputery≫Routery Ap Przeznaczenie do ::xDSLTypy połączeń:Dynamic Host Configuration Protocol (DHCP) serverPoint-to-Point Protocol over Ethernet (PPPoE)Point-to-Point Tunneling Protocol (PPTP)Layer 2 Tunneling Protocol (L2TP)Porty wan (ilość):1Porty wan ...

353.49

aktualizacja: 22/1/2017
Gdańsk (siedziba)
sklep: strefagracza.com.pl



przejdź do sklepu »

Cisco RV215W router WiFi 1xWAN 4xLAN VPN

Routery Xdsl / Sieci Bezprzewodowe Router VPN wyposażony w cztery porty LAN RJ-45 10/100 Mbps, jeden port WAN RJ-45 10/100 Mbps i dwie anteny zewnętrzne 1.8 dBi. Obsługuje łączność bezprzewodową IEEE 802.11b/g/n.EAN: 0882658505355Gwarancja: 24 miesiąceKod dostawcy: ...

366.90

aktualizacja: 22/1/2017
Sterdyń (siedziba)
sklep: azel-pol.pl



przejdź do sklepu »

Moduł Cisco GE SFP, LC connector, SX transceiver, MMF, 850nm, DOM

Moduły / Opcje Do Przełączników / Sieci Przewodowe Moduł Cisco GE SFP, LC connector, SX transceiver, MMF, 850nm, DOMMaksymalna temperatura pracy: 85 °CArchitektura sieci LAN: Gigabit EthernetEAN: 0882658340895Ilość gniazd SFP 1000Mbps: 1 szt.Kod Producenta: GLC-SX-MMD=Miejsce serwisowania: Incom ...

374.90

aktualizacja: 22/1/2017
Sterdyń (siedziba)
sklep: azel-pol.pl



przejdź do sklepu »
Moduł Cisco GE SFP, LC connector, SX transceiver, MMF, 850nm, DOM

Moduł Cisco GE SFP, LC connector, SX

Moduł Cisco GE SFP, LC connector, SX transceiver, MMF, 850nm, DOM...
392.93 zł esmont24

Moduł Cisco GE SFP, LC connector, SX transceiver, MMF, 850nm, DOM

Akcesoria Do Switchy I Konwertery / Sieci Przewodowe / Sieci Moduł Cisco GE SFP, LC connector, SX transceiver, MMF, 850nm, DOM...

392.93

aktualizacja: 22/1/2017

sklep: esmont24



przejdź do sklepu »

Cisco router RV215W-E-K9-G5 4x10/100 (Wi-Fi) Wireless-N VPN

Komputery≫Routery Ap Porty wan (ilość):1Porty wan (typ):RJ45Porty lan (ilość):4Porty lan (typ):RJ45Porty pozostałe (ilość):1Porty pozostałe (typ):USBVpn:TakVoIP:NieQoS:TakProtokoły routingu:Routing Information Protocol (RIP) w V1 i V2Zapora ...

404.00

aktualizacja: 19/1/2017
Gdańsk (siedziba)
sklep: 4mm.com.pl



przejdź do sklepu »

CISCO RV130-K9 Router VPN Firewall

  • Cisco

Routery / Routery / Elementy Sieciowe / Podzespoły Pc

482.00

aktualizacja: 22/1/2017
Poznań (siedziba)
sklep: AFGcomputers



przejdź do sklepu »

Cisco router RV130-K9-G5 ( VPN Firewall)

  • Cisco

Komputery≫Routery Ap Powód Wyprzedaży:Widoczne ślady użytkowania. Produkt sprawny z kompletem wyposażenia.Porty wan (ilość):1Porty wan (typ):RJ45Porty lan (ilość):4Porty lan (typ):RJ45Porty pozostałe (typ):USBVpn:IPsec/PPTP/Layer 2 Tunneling Protocol (L2TP) ...

503.42

aktualizacja: 22/1/2017
Gdańsk (siedziba)
sklep: strefagracza.com.pl



przejdź do sklepu »

Cisco RV 130 VPN Router, RV130-K9-G5

  • Cisco

Urządzenia / Bezpieczeństwo / Sieci Bezprzewodowe EAN: 0882658624896Kod dostawcy: RV130-K9-G5Architektura sieci: GigabitEthernetWiFi: NieStandardy: IPv6Funkcje: RouterMaks. ilość sesji: 12000Przepustowość zapory: 800 Mbit/sFunkcje zapory: - SPI Firewall- DoS prevention (Denial-of-service)- SYN ...

527.90

aktualizacja: 22/1/2017
Sterdyń (siedziba)
sklep: azel-pol.pl



przejdź do sklepu »
565.45

aktualizacja: 22/1/2017
Warszawa (siedziba)
sklep: OleOle.pl



przejdź do sklepu »

Cisco router RV110W-E-G5-K9 ( Wi-Fi)

  • Cisco

Routery 10/100 Mb/s RJ-45 (LAN): 4 szt. 10/100 Mb/s RJ-45 (WAN): 1 szt. Bezpieczeństwo: 64/128bit WEPWPAWPA2NATSPIfiltrowanie adresów MACfiltrowanie adresów IPzabezpieczenie przed atakami DoSWPSACL Cechy dodatkowe: UPnP Certyfikaty: ...

614.99

aktualizacja: 22/1/2017

sklep: mediabajt



przejdź do sklepu »

Cisco router RV215W-E-K9-G5 4x10/100 (Wi-Fi) Wireless-N VPN

Routery 10/100 Mb/s RJ-45 (LAN): 4 szt. 10/100 Mb/s RJ-45 (WAN): 1 szt. Bezpieczeństwo: WPAWPA2NATSPIzabezpieczenie przed atakami DoSWPSWPA-EnterpriseWPA2-Enterprise Cechy dodatkowe: UPnP Certyfikaty: ICCEFCCWi-FiC-TickcULUL Dopuszczalna ...

621.99

aktualizacja: 22/1/2017

sklep: mediabajt



przejdź do sklepu »

Cisco RV042 Cisco

  • Cisco

Routery / Sieci Przewodowe / Sieci I Komunikacja / Komputery

635.68

aktualizacja: 17/1/2017

sklep: e-vox



przejdź do sklepu »

Cisco router RV130W-E-K9-G5 ( Wi-Fi 2,4GHz)

Komputery≫Routery Ap Porty wan (ilość):1Porty wan (typ):RJ45Porty lan (ilość):4Porty lan (typ):RJ45Porty pozostałe (ilość):1Porty pozostałe (typ):USBVpn:TakQoS:TakZarządzanie:Web browser, Simple Network Management Protocol (SNMP) v3, Bonjour, Universal Plug and ...

636.00

aktualizacja: 19/1/2017
Gdańsk (siedziba)
sklep: 4mm.com.pl



przejdź do sklepu »
  • Cena:
Od: Do:

    Wybrane własności:
  • Producent: Cisco
    Wybrane własności:
  • Producent: Cisco

Powiązane tagi

Kod PKWiU dla Routery: nieznany

Strefa użytkownika



Zaloguj

Stwórz konto

Zresetuj hasło

Promowane sklepy

Wszelkie nazwy i znaki handlowe użyte w niniejszym serwisie internetowym są znakami zastrzeżonymi dla ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celu identyfikacji. Informacje na temat nazw towarów i cen pochodzą ze stron sklepów internetowych lub sprzedawców prezentujących cenniki na stronach internetowych.
Porównanie cen i ofert - dla każdej najtańszy sklep, najtańsza cena. Najlepsza cena, oferta, cennik, promocja, sklep - przeszukaj oferty, cenniki sprawdzając wszystkie sklepy, porównaj oferty, ceny, cenniki sklepów i wtedy zrób zakupy tanio i w promocji!
© copyrights Advanced Network Technologies Sp. z o.o., projekt i wykonanie graficzne Studiotg Agencja Interaktywna

Kategorie wyszukiwania

Serwis używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki zmień jej ustawienia. Zapoznaj się z polityką cookies.