Tłumik drgań WILSON Shock trap

Tłumik drgań WILSON Shock trap

CENA: od 0,00 PLN do 0,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: Nie znaleziono ofert

Tłumik drgań firmy WILSON. Wpina się łatwo pomiędzy struny zapewniając kontakt i naciskając na wszystkie ważne struny rakiety, zapewniając totalną redukcję drgań. Idealnie zapobiega "tenisowemu łokciowi".

Produkt w rankingach sprzedaży:

Jeśli przeanalizujemy sprzedaż w ostatnim okresie w kanałach e-commerce to okazuje się, że produkt Tłumik drgań WILSON Shock trap cieszył się sporą popularnością i znajduje się na 7 miejscu w kategorii Tenis - tenis ziemny biorąc bod uwagę wolumen sprzedaży. Jego średnia cena wynosi 24,60 zł, cena ta jest więc niższa niż średnia w kategorii.

W kategorii Tenis - tenis ziemny aktualnie lepiej sprzedaje się Piłki Wilson US Open (3 sztuki) . Produkt ten jest tańszy o 87,06% od innych w kategorii Tenis - tenis ziemny a jego aktualna uśredniona cena wynosi 22,58 zł.

Jeśli przeanalizujemy wszystkie Tenis - tenis ziemny to okazuje się, że aktualnie najchętniej kupowanym produktem jest Piłki Wilson Championship (4 sztuki) .

Tłumik drgań WILSON Shock trap w rankingu sprzedaży urządzeń marki Wilson w ogóle aktualnie znajduje się na 7 miejscu.

Nieco popularniejszym produktem Wilson jest Piłki Wilson US Open (3 sztuki) . Aktualnie najlepszym produktem marki Wilson jest Piłki Wilson Championship (4 sztuki) .

Wilson znajduje się na podium na 1 miejscu w kategorii Tenis - tenis ziemny. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Wilson w tej kategorii jest Piłki Wilson Championship (3 sztuki) .

Urządzenia Wilson w kategorii Tenis - tenis ziemny są średnio tańsze niż Tenis - tenis ziemny w ogóle.

Aktualnie Wilson jest na pierwszym miejscu także w następujących kategoriach:

Producent Wilson > Tenis - tenis ziemny Wilson

Podobne produkty: tlumiki drgan WILSON pro fell II Piłki Wilson us open 3 sztuki tlumik drgan HEAD smartsorb tlumik drgan HEAD smartsorb xs Rakieta do Squasha Wilson K 145 RAKIETA DO BADMINTONA WILSON K POWER + NACIĄG

Wynik 1 - 0 z 0

Sortuj według: