WD My Cloud Home 6TB wdbvxc0060hwt

CENA: od 1044,50 PLN do 1527,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 2

EAN: 0718037848259

KRAJ: USA

wd my cloud home to łatwy w użytkowaniu osobisty magazyn danych podłączany bezpośrednio do domowego routera wi-fi, dzięki czemu całą swoją kolekcję materiałów cyfrowych możesz przechowywać w jednym miejscu. twórz automatyczne kopie zapasowe zdjęć i filmów znajdujących się w twoim telefonie oraz bezprzewodowo kopiuj dane nie tylko ze wszystkich swoich komputerów pc i mac, lecz także z serwisów oferujących usługi w chmurze.korzyści: pojemność: 6 tb wszystko przechowywane i porządkowane w jednym miejscu szybka i prosta konfiguracja dostęp poza domem z poziomu urządzeń mobilnych automatyczne kopie zapasowe zdjęć i filmów przechowywanych na telefonie port usb umożliwiający importowanie zdjęć i filmów z urządzeń zewnętrznych wyszukiwarka plików opracowana z myślą o łatwym odnajdywaniu przechowywanych treści indywidualna, osobista przestrzeń dla każdego użytkownika funkcja pobierania zawartości z serwisów w chmurze z myślą o przechowywaniu wszystkich danych w jednym miejscu automatyczne kopie zapasowe danych ze wszystkich twoich komputerów pc i mac płynne odtwarzanie filmów z dowolnego miejsca szybkie i proste udostępnianie

MYCLOUDHOME Western Digital w rankingach sprzedaży:

WD My Cloud Home 6TB wdbvxc0060hwt to produkt stosunkowo mało popularny, nie znajduje się w czołówkach rankingów sprzedaży w kategorii Sprzęt sieciowy. Jego średnia cena wynosi 1 033,00 zł, cena ta jest więc wyższa niż średnia w kategorii.

WD My Cloud Home 6TB wdbvxc0060hwt w rankingu sprzedaży urządzeń marki Western Digital w ogóle aktualnie znajduje się na 43 miejscu.

Nieco popularniejszym produktem Western Digital jest WD My Cloud Home 8TB WDBVXC0080HWT . Aktualnie najlepszym produktem marki Western Digital jest Dysk zewnętrzny Western Digital Elements Portable 2TB USB3.0 .

Western Digital nie należy do najpopularniejszych marek w kategorii Sprzęt sieciowy, Sprzęt sieciowy Western Digital znajdują się dopiero na 24 miejscu. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Western Digital w tej kategorii jest Dysk sieciowy Western Digital My Cloud EX2 0TB (WDBVKW0000NCH) .

Większym zainteresowaniem cieszą się Sprzęt sieciowy Fibaro. Na przykład Inteligentne gniazdko Fibaro Wall Plug FGWPE-102 .

Urządzenia Western Digital w kategorii Sprzęt sieciowy są średnio droższe niż Sprzęt sieciowy w ogóle.

Aktualnie Western Digital najlepiej radzi sobie w kategoriach:

Producent Western Digital > Sprzęt sieciowy Western Digital

Podobne produkty: WD my cloud home 3TB wdbvxc0030hwt WD my cloud home 2TB wdbvxc0020hwt WD my cloud home 4TB wdbvxc0040hwt WD my cloud home 8TB wdbvxc0080hwt WD wd60purz Purple 6TB 3,5" serwer plikow Synology DiskStation ds216se serwer plikow Synology ds118 serwer plikow ASUSTOR as1004t Serwer plików ASUSTOR AS-204RS serwer plikow QNAP ts 451

Wynik 1 - 2 z 2

Sortuj według: