Rowerek biegowy WeeRide Learn2ride

CENA: od 165,10 PLN do 165,10 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 2

Rowerek biegowy to idealne rozwiązanie do nauki jazdy na rowerze i utrzymywania równowagi. To fantastyczne rozwiązanie wygląda jak rower, ale bez korby i pedałów i ma na celu pomóc dziecku nauczyć się podstaw równowagi. Jak wiadomo podczas nauki jazdy na rowerze dziecko koncentrując się na pedałowaniu nie może zapanować nad kierowaniem i utrzymywaniem równowagi, co prowadzi do frustracji dzieci i rodziców! Dzięki WeeRide Learn2Ride dziecko nie musi się martwić o pedałowanie podczas gdy w tym samym czasie uczy się czuć dynamiki jazdy i balansowania ciałem. WeeRide Learn2Ride uczy jazdy na rowerze i daje dziecku dużo zabawy!...

Rowerek z kołami piankowymi

EVA to bardzo popularne tworzywo sztuczne, którego nazwa wzięła się od angielskiego ethylene-vinyl acetate. To tworzywo wykorzystywane w wielu gałęziach gospodarki, a koła rowerowe to wbrew pozorom zastosowanie niszowe. Najczęściej tworzywo to jest używane w podeszwach butów sportowych. Pianka EVA jest bardzo elastyczna i łatwa w obróbce - pewnie dlatego znalazła zastosowanie w dziecięcych rowerkach. Koła EVA mają mniejszą elastyczność niż klasyczne pompowane dętkami lub bez, ale z drugiej strony ten brak pompowanie jest ich ogromną zaletą. Poza tym, rowerek biegowy zwykle używany jest na drogach utwardzonych, gdzie amortyzacja nie ma tak wielkiego znaczenia.

LEARN2RIDE WeeRide w rankingach sprzedaży:

Rowerek biegowy WeeRide Learn2ride to produkt stosunkowo mało popularny, nie znajduje się w czołówkach rankingów sprzedaży w kategorii Rowerki biegowe.

Urządzenie to aktualnie nie należy także do popularnych urządzeń producenta WeeRide.

Producent WeeRide > Rowerki biegowe WeeRide

Rama aluminiowe > Rowerki biegowe aluminiowe

Średnica kółek 10 cali > Rowerki biegowe 10 cali

Rodzaj koła piankowe > Rowerki biegowe piankowe

Podobne produkty: rowerek biegowy Bobike balance bike rowerek biegowy ENERO stylus rowerek biegowy like a bike race

Wynik 1 - 2 z 2

Sortuj według: