Grzejnik elektryczny ścienny Warmtec EWE-1500 1,5 kW

CENA: od 379,00 PLN do 379,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 1

Elektryczny grzejnik konwektorowy z serii EWE marki Wartmec jest urządzeniem grzewczym świetnie nadającym się do ogrzewania zarówno powierzchni biurowych, jak i mieszkalnych. Zalety grzejnika konwektorowego EWE: elektroniczna regulacja temperatury w pomieszczeniu ze sterownikiem tygodniowym zabezpieczenie przed przegrzaniem zestaw montażowy w komplecie podłączenie za pomocą kabla zakończonego wtyczką ochrona antyzamarzaniowa funkcja wykrywania otwartego okna stopień ochrony IP24 5 lat gwarancji na elementy grzewcze Instrukcja obsługi -  https://warmtec.pl/instrukcje/grzejniki/instrukcja-obslugi-grzejnik-konwektorowy-warmtec-ewe.pdf Elektryczny grzejnik konwektorowy z serii EWE marki Wartmec jest urządzeniem grzewczym świetnie nadającym się do ogrzewania zarówno powierzchni biurowych, jak i mieszkalnych. Elementem grzewczym w urządzeniu jest niskotemperaturowa grzałka z radiatorem grzewczym, która pozwala na bardzo szybkie ogrzanie pomieszczenia. EWE oferowany jest w trzech mocach grzewczych: 1000 W i 1500 W. Urządzenie pracuje w czterech trybach pracy: komfortowy, ekonomiczny, ochrona antyzamarzaniowa, programowalny co pozwala na dogodne dostosowanie swoich potrzeb pod kątem ogrzewania pomieszczenia. W zestawie z grzejnikiem znajduje się uchwyt ścienny wraz z wszystkimi śrubami montażowymi, a sam grzejnik podłączany jest do prądu za pomocą kabla zakończonego wtyczką. Opcjonalnie do grzejnika można zastosować nóżki, co pozwoli na przenoszenie grzejnika w dowolnej chwili. Oferowane są dwa rodzaje nóżek: statyczne oraz nóżki z kółeczkami.  

Produkt w rankingach sprzedaży:

Jeśli lubicie wiedzieć co kupują inni, to przyda Wam się informacja, że w ostatnim miesiącu wśród wszystkich produktów z kategorii Grzejniki produkt Grzejnik elektryczny ścienny Warmtec EWE-1500 1,5 kW znajdował się na 45 miejscu w rankingach sprzedaży kanałów online. Jego średnia cena wynosi 379,00 zł, cena ta jest więc wyższa niż średnia w kategorii.

W kategorii Grzejniki aktualnie lepiej sprzedaje się NOVEEN FH 12 . Produkt ten jest tańszy o 87,06% od innych w kategorii Grzejniki a jego aktualna uśredniona cena wynosi 32,93 zł.

Jeśli przeanalizujemy wszystkie Grzejniki to okazuje się, że aktualnie najchętniej kupowanym produktem jest Esperanza Termowentylator 2000W GOBI (EHH001) .

Grzejnik elektryczny ścienny Warmtec EWE-1500 1,5 kW w rankingu sprzedaży urządzeń marki Warmtec w ogóle aktualnie znajduje się na 29 miejscu.

Nieco popularniejszym produktem Warmtec jest Hotelowa suszarka do włosów Warmtec P3 . Aktualnie najlepszym produktem marki Warmtec jest Mata grzejna WARMTEC DS2-20 | 2,0m2 170W/m2 .

Warmtec znajduje się na podium na 3 miejscu w kategorii Grzejniki. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Warmtec w tej kategorii jest Grzejnik konwektorowy Warmtec EWX 2000W .

Większym zainteresowaniem cieszą się Grzejniki Volteno. Na przykład Piecyk gazowy VOLTENO VO0286 .

Urządzenia Warmtec w kategorii Grzejniki są średnio droższe niż Grzejniki w ogóle.

Aktualnie Warmtec jest na pierwszym miejscu w następujących kategoriach:

Producent Warmtec > Grzejniki Warmtec

polecane sklepy

Wynik 1 - 1 z 1

Sortuj według: