Grzejnik elektryczny ścienny Warmtec EWE-1000 1 kW

CENA: od 369,00 PLN do 369,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 1

Elektryczny grzejnik konwektorowy z serii EWE marki Wartmec jest urządzeniem grzewczym świetnie nadającym się do ogrzewania zarówno powierzchni biurowych, jak i mieszkalnych. Zalety grzejnika konwektorowego EWE: elektroniczna regulacja temperatury w pomieszczeniu ze sterownikiem tygodniowym zabezpieczenie przed przegrzaniem zestaw montażowy w komplecie podłączenie za pomocą kabla zakończonego wtyczką ochrona antyzamarzaniowa funkcja wykrywania otwartego okna stopień ochrony IP24 5 lat gwarancji na elementy grzewcze Instrukcja obsługi -  https://warmtec.pl/instrukcje/grzejniki/instrukcja-obslugi-grzejnik-konwektorowy-warmtec-ewe.pdf Elektryczny grzejnik konwektorowy z serii EWE marki Wartmec jest urządzeniem grzewczym świetnie nadającym się do ogrzewania zarówno powierzchni biurowych, jak i mieszkalnych. Elementem grzewczym w urządzeniu jest niskotemperaturowa grzałka z radiatorem grzewczym, która pozwala na bardzo szybkie ogrzanie pomieszczenia. EWE oferowany jest w trzech mocach grzewczych: 1000 W i 1500 W. Urządzenie pracuje w czterech trybach pracy: komfortowy, ekonomiczny, ochrona antyzamarzaniowa, programowalny co pozwala na dogodne dostosowanie swoich potrzeb pod kątem ogrzewania pomieszczenia. W zestawie z grzejnikiem znajduje się uchwyt ścienny wraz z wszystkimi śrubami montażowymi, a sam grzejnik podłączany jest do prądu za pomocą kabla zakończonego wtyczką. Opcjonalnie do grzejnika można zastosować nóżki, co pozwoli na przenoszenie grzejnika w dowolnej chwili. Oferowane są dwa rodzaje nóżek: statyczne oraz nóżki z kółeczkami.  

Produkt w rankingach sprzedaży:

Grzejnik elektryczny ścienny Warmtec EWE-1000 1 kW to produkt stosunkowo mało popularny, nie znajduje się w czołówkach rankingów sprzedaży w kategorii Grzejniki kaloryfery.

Urządzenie to aktualnie nie należy także do popularnych urządzeń producenta Warmtec.

Warmtec jest stosunkowo popularny w kategorii w kategorii Grzejniki kaloryfery, Grzejniki kaloryfery Warmtec znajdują się na 6 miejscu. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Warmtec w tej kategorii jest Grzejnik elektryczny ścienny Warmtec EWE-2000 2 kW .

Większym zainteresowaniem cieszą się Grzejniki kaloryfery Dimplex. Na przykład Piec akumulacyjny Dimplex XLE050 (0,8 kW) .

Urządzenia Warmtec w kategorii Grzejniki kaloryfery są średnio droższe niż Grzejniki kaloryfery w ogóle.

Aktualnie Warmtec jest na pierwszym miejscu w następujących kategoriach:

Producent Warmtec > Grzejniki Warmtec

polecane sklepy

Wynik 1 - 1 z 1

Sortuj według: