Mop paskowy Vileda Super Mocio 3Action Velour

CENA: od 24,99 PLN do 24,99 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 1

Cechy produktu: Drążek 130 cm z otworem do zawieszenia Trzy rodzaje włókien czyszczących Włókna z wiskozy doskonale chłoną brud Wyjątkowa warstwa ścierna, usuwająca trudne zabrudzenia Mikrowłókna wchłaniające wodę i czyszczące nawet bez stosowania detergentów Końcówka z kształcie elipsy zwiększa powierzchnię myjącą i ułatwia dotarcie w trudno dostępne miejsca Możliwość prania nakładki myjącej Mop Vileda Super Mocio 3Action Velour jest innowacyjnym i najbardziej rozwiniętym technologicznie mopem występującym obecnie na rynku. Wkład myjący posiada trzy rodzaje powierzchni, które są gwarancją higienicznie czystej podłogi. Warstwa ścierna (czerwona) bez problemu poradzi sobie z usunięciem trudnych, zaschniętych plam. Aktywne mikrowłókna wchłaniają wodę i brud. Velour znajdujący się na zewnętrznych paskach doskonale zbiera i zatrzymuje brud. Elipsoidalna końcówka zwiększa powierzchnię czyszczącą i ułatwia dotarcie w trudno dostępne miejsca. Wkład można prać w pralce w temperaturze 60 °C. Mop sprzedawany w komplecie z drążkiem. Polecany w użyciu z nowym, ulepszonym Super Wiadrem.

Produkt w rankingach sprzedaży:

Mop paskowy Vileda Super Mocio 3Action Velour znajduje się na 53 miejscu wśród wszystkich Czyszczenie i na 24 miejscu wśród Czyszczenie Vileda. Jego średnia cena wynosi 39,79 zł, cena ta jest więc niższa niż średnia w kategorii.

W kategorii Czyszczenie aktualnie lepiej sprzedaje się Mop automatyczny Vileda Virobi . Aktualnie Mop automatyczny Vileda Virobi jest do nabycia w sklepach w cenie około 122,61 zł, przy czym warto zauważyć, że cena ta jest o 101,30% wyższa niż inne podobne produkty.

Jeśli przeanalizujemy wszystkie Czyszczenie to okazuje się, że aktualnie najchętniej kupowanym produktem jest Wkład do mopa Vileda UltraMax .

Mop paskowy Vileda Super Mocio 3Action Velour w rankingu sprzedaży urządzeń marki Vileda w ogóle aktualnie znajduje się na 44 miejscu.

Nieco popularniejszym produktem Vileda jest Wkład do mopa Vileda Super Mocio 3Action Velour . Aktualnie najlepszym produktem marki Vileda jest Wkład do mopa Vileda UltraMax .

Vileda znajduje się na podium na 1 miejscu w kategorii Czyszczenie. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Vileda w tej kategorii jest Wkład do mopa Vileda Easy Wring&Clean Turbo .

Urządzenia Vileda w kategorii Czyszczenie są średnio droższe niż Czyszczenie w ogóle.

Aktualnie Vileda jest na pierwszym miejscu także w następujących kategoriach:

Producent Vileda > Czyszczenie Vileda

Podobne produkty: Mop Vileda Super mocio soft Suszarka Vileda genius 70 Mop zestaw Leifheit Profi (55077) Mattel dc super hero girls Latająca Superbohaterka drh14

Polecamy nowe produkty z kategorii

Wynik 1 - 1 z 1

Sortuj według: