Karta sieciowa USB TP-Link TL-WN823N

CENA: od 36,00 PLN do 59,80 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 10

Mini bezprzewodowa karta sieciowa USB TL-WN823N firmy TP-LINK została opracowana abyś mógł połączyć swojego laptopa lub komputer stacjonarny do sieci bezprzewodowej i cieszyć się wysoką wydajnością połączenia. Jej miniaturowe gabaryty sprawiają że jest wygodna i łatwa do przenoszenia. Ponadto obsługuje ona tryb SoftAP, funkcję nawiązywania zabezpieczonego połączenia jednym przyciskiem i posiada łatwe oprogramowanie konfiguracyjne, co sprawia że jest świetnym wyborem aby cieszyć się szybkimi połączeniami bezprzewodowymi.Połączenia w standardzie N z prędkością 300Mb/s - rozszerzony dostęp do sieciDzięki możliwości nawiązywania połączeń z prędkością do 300Mb/s i zaawansowanej technologii MIMO karta TL-WN823N zapewnia szybkie, niezawodne i pozbawione opóźnień połączenie, odpowiednie dla gier online oraz transmisji strumieniowej wideo. Ponadto TL-WN823N osiąga dużą wydajność łącząc się z urządzeniami działającymi w standardzie N, ale działa również z istniejącymi sieciami bezprzewodowymi działającymi w standardach IEEE 802.11b/g.Tryb SoftAP - łatwe bezprzewodowe udostępnianie InternetuTryb SoftAP umożliwia karcie pracę w roli bezprzewodowego punktu dostępowego. Po skonfigurowaniu tryb ten umożlwia użytkownikom łatwe udostępnianie połączeń przewodowych podłączonych do komputera stacjonarnego lub laptopa drogą bezprzewodową innym urządzeniom, takim jak laptopy, smartfony lub tablety.Nawiązywanie bezpiecznego połączenia jednym przyciskiemUrządzenie TL-WN823N dysponuje funkcją QSS zgodną ze standardem WPS i umożliwiającą użytkownikom szybkie nawiązanie bezprzewodowego połączenia zabezpieczonego szyfrowaniem WPA2 poprzez naciśnięcie przycisku WPS. Jest to łatwiejsze i wygodniejsze rozwiązanie niż standardowo stosowane zabezpieczenia - nie trzeba pamiętać hasła.Łatwość użytkowaniaZawarte na dołączonej płycie CD zoptymalizowane oprogramowanie konfiguracyjne firmy TP-LINK umożliwia użytkownikom ukończenie instalacji oprogramowania i skonfigurowanie sieci bezprzewodowej w ciągu kilku minut. Jego prosty i przyjazny w obsłudze interfejs sprawia że nawet początkujący użytkownicy mogą łatwo i szybko rozpocząć korzystanie z urządzenia TL-WN823N.Pozostałe parametry- Tryby pracy bezprzewodowej Tryb Soft AP- Tryb Klient (obsługa połączeń w trybie Ad-hoc oraz Infrastruktury)- Certyfikaty CE, FCC, IC, RoHS- Dopuszczalna temperatura pracy: 0 ~40 (32 ~104 )- Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40 ~70 (-40 ~158 )- Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, niekondensująca- Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, niekondensująca- Przycisk WPS (Wi-Fi Protected Setup)

Produkt w rankingach sprzedaży:

Karta sieciowa USB TP-Link TL-WN823N znajduje się na 10 miejscu wśród wszystkich Karty sieci bezprzewodowych i na 10 miejscu wśród Karty sieci bezprzewodowych TP-Link. Jego średnia cena wynosi 35,63 zł, cena ta jest więc niższa niż średnia w kategorii.

Na lepszej pozycji w tej kategorii znajduje się Karta sieciowa TP-Link Archer T6E AC1300 . Jak wynika z monitoringu cen, szczególnie w kanałach internetowych, średnia cena w tej kategorii to 84,81 zł, więc Karta sieciowa USB TP-Link TL-WN823N jest droższy od średniej o 69,12%.

W ostatnim czasie w kategorii Karty sieci bezprzewodowych największym zainteresowaniem kupujących cieszy się Karta bezprzewodowa TP-Link TL-WN725N .

Karta sieciowa USB TP-Link TL-WN823N w rankingu sprzedaży urządzeń marki TP-Link w ogóle aktualnie znajduje się na 46 miejscu.

Nieco popularniejszym produktem TP-Link jest Router TP-Link TD-W8961NB . Aktualnie najlepszym produktem marki TP-Link jest Wzmacniacz sygnału TP-LINK TL-WA850RE .

TP-Link znajduje się na podium na 1 miejscu w kategorii Karty sieci bezprzewodowych. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki TP-Link w tej kategorii jest Karta sieciowa TP-Link UE300 .

Urządzenia TP-Link w kategorii Karty sieci bezprzewodowych są średnio tańsze niż Karty sieci bezprzewodowych w ogóle.

Aktualnie TP-Link jest na pierwszym miejscu w następujących kategoriach:

Producent TP-Link > Karty sieci bezprzewodowych TP-Link

Fragment opisu producenta: Liczne nagrody przyznane od niezależnych czasopism na całym świecie bez wątpienia świadczą o wysokiej jakości produktów oraz o dbałości o klienta Zobacz więcej o producencie TP-Link

Wynik 1 - 9 z 9

Sortuj według:

Brak ocen

TP-LINK TL-WN823N TL-WN823N TP-LINK

Aktualizacja: 23/10/2020

Brak ocen

TP-LINK WLAN 300MBit USB Adapter Mini TP-LINK TL-WN823N

Aktualizacja: 23/10/2020

TP-LINK WN823N karta Mini WiFI N300 USB 2.0 TP-LINK TL-WN823N

Brak ocen

Karta TP-LINK TL-WN823N Media Markt

Aktualizacja: 23/10/2020