Antena dookólna TP-LINK TL-ANT2405C

CENA: od 19,00 PLN do 19,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 1

Produkt w rankingach sprzedaży:

Antena dookólna TP-LINK TL-ANT2405C znajduje się na 3 miejscu wśród wszystkich Anteny i na 1 miejscu wśród Anteny TP-Link. Jego średnia cena wynosi 37,49 zł, cena ta jest więc wyższa niż średnia w kategorii. W ciągu ostatnich 3 miesięcy produkt systematycznie poprawia swoją pozycję w rankingach.

W kategorii Anteny aktualnie lepiej sprzedaje się Antena Cisco Aironet AIR-ANT5135D-R . Aktualnie Antena dookólna TP-LINK TL-ANT2405C jest do nabycia w sklepach w cenie około 1,00 zł, przy czym warto zauważyć, że cena ta jest o 96,66% niższa niż inne podobne produkty.

W ostatnim czasie w kategorii Anteny największym zainteresowaniem kupujących cieszy się Media-Tech WIFI ANTENNA 12 MT4221 .

Antena dookólna TP-LINK TL-ANT2405C w rankingu sprzedaży urządzeń marki TP-Link w ogóle aktualnie znajduje się na 86 miejscu.

Nieco popularniejszym produktem TP-Link jest Router TP-LINK Archer D5 ADSL2 AC1200 . Aktualnie najlepszym produktem marki TP-Link jest Wzmacniacz sygnału TP-LINK TL-WA850RE .

TP-Link jest stosunkowo popularny w kategorii w kategorii Anteny, Anteny TP-Link znajdują się na 5 miejscu. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki TP-Link w tej kategorii jest Antena dookolna zewn. 9dBi TP-LINK TL-ANT2409B .

Większym zainteresowaniem cieszą się Anteny Asus.

Urządzenia TP-Link w kategorii Anteny są średnio droższe niż Anteny w ogóle.

Aktualnie TP-Link jest na pierwszym miejscu w następujących kategoriach:

Producent TP-Link > Anteny TP-Link

Fragment opisu producenta: Chińska firma TP-LINK (Twisted Pair Link) jest jednym z największych producentów urządzeń sieciowych do użytku domowego, jak i biurowego Zobacz więcej o producencie TP-Link

Wynik 1 - 1 z 1

Sortuj według: