Torba na buty narciarskie

Do uprawiania sportów zimowych potrzebnych jest nam wiele specjalistycznych sprzętów. Jednym z nich są dość kosztowne buty narciarskie, o które trzeba szczególnie dbać. W celu uniknięcia uszkodzeń powstałych w trakcie transportu i podróży stworzone zostały specjalne, praktyczne i funkcjonalne torby na buty narciarskie. Komora toreb dostępnych na rynku mieści jedną parę obuwia w wielu rozmiarach (nawet do 48). Pokrowce zapinane są suwakami, czasem posiadają klapy chroniące przed dostaniem się do wewnątrz śniegu bądź deszczu. Wszystkie torby wykonywane są z wytrzymałych oraz nieprzemakalnych materiałów. Większość modeli posiada małe otwory zapewniające wewnątrz cyrkulację powietrza. Ponadto torby w swej podstawie mają otwory spustowe umożliwiające odpływ wody, która powstała z roztopionego śniegu. W podstawie, która jest usztywniana wbudowane są specjalne nóżki. Torby można przenosić w różnoraki sposób. Dostępne są z szelkami, uchwytami bądź pasami naramiennymi, których długość można regulować.

filtruj wyniki

Producent

wszystkie oferty

Wynik 1- 5 z 5

Sortuj według:

Kategoria: Torba na buty narciarskie

Sklep: Sportisimo

Brak ocen

Aktualizacja: 2/7/2020

Torba Tecnica SKIBOOTBAG umożliwia wygodny transport butów narciarskich. Ma łatwy dostęp do wnętrza i szeroki regulowany pas na ramię.

Kategoria: Torba na buty narciarskie

Sklep: Sportisimo

Brak ocen

Aktualizacja: 2/7/2020

Torba na buty narciarskie Elan E0174 z dwiema komorami, pasem na ramię i uchwytem górnym.

Kategoria: Torba na buty narciarskie

Sklep: Sportisimo

Brak ocen

Aktualizacja: 2/7/2020

Luksusowa torba Tecnica BOOT BAG W2 na buty narciarskie. Materiał wysokiej jakości i wytrzymałości zapewni Twoim butom bezpieczne przechowywanie. Główna komora na zamek z łatwym dostępem.

Kategoria: Torba na buty narciarskie

Sklep: Sportisimo

Brak ocen

Aktualizacja: 2/7/2020

Atrakcyjna torba na buty narciarskie Tecnica BOOT BAG z kieszenią boczną na gogle i rękawice.

Kategoria: Torba na buty narciarskie

Sklep: Sportisimo

Brak ocen

Aktualizacja: 2/7/2020

Plecak na buty narciarskie Tecnica FAMILY/TEAM SKIBOOT BACKPACK z dużymi kieszeniami odpowiedni dla sportowców i rodzin z dziećmi.

Ciekawostki

Torba na buty narciarskie to przydatny gadżet dla każdego narciarza ale również snowboardzisty. Zwykle wykonana jest z sztucznego tworzywa, jakiegoś rodzaju poliestru. Nie stosuje się skóry naturalnej, szczególnie ze względu na wagę. Torba na buty narciarskie zazwyczaj ma komorę główną, do której chowa się buty oraz niewielką kieszonkę na górze, gdzie można schować gogle, rękawice lub czapkę. Pokrowiec na buty na ogół jest rodzajem plecaka, ponieważ można go założyć na plecy. Funkcja ta bywa przydatna między innymi wtedy, gdy nie mamy gdzie schować naszych butów, w których przyjechaliśmy na stok – chowamy je wtedy do torby i wozimy na plecach podczas szaleństw na stoku. Niektóre torby na buty narciarskie posiadają też pasek naramienny, wtedy jednak nie pełnią funkcji plecaka. Dno torby jest specjalnie usztywnione aby ciężki ładunek jej nie odkształcał. Pokrowce na buty często są produkowane przez firmy, które zwykle produkują narty, np. Head, Rossignol, Atomic. Powierzchnia takiej torby jest w końcu doskonałym nośnikiem reklamowym.
Pokrowiec na buty narciarskie może być używany również jako torba na rolki czy łyżwy. Inni poszukiwani producenci tego asortymentu to Brugi, Blizzard, 4f, Fisher, Martes.