Toaleta turystyczna Thetford Qube XGL 21L

CENA: od 0,00 PLN do 0,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: Nie znaleziono ofert

QUBEXGL Thetford w rankingach sprzedaży:

Jeśli przeanalizujemy sprzedaż w ostatnim okresie w kanałach e-commerce to okazuje się, że produkt Toaleta turystyczna Thetford Qube XGL 21L cieszył się sporą popularnością i znajduje się na 6 miejscu w kategorii Biwak, turystyka biorąc bod uwagę wolumen sprzedaży. Jego średnia cena wynosi 302,47 zł, cena ta jest więc wyższa niż średnia w kategorii. Warte odnotowanie jest także, że Toaleta turystyczna Thetford Qube XGL 21L systematycznie awansuje w zestawieniach sprzedaży w kategorii Biwak, turystyka.

W kategorii Biwak, turystyka aktualnie lepiej sprzedaje się Scyzoryk Victorinox Huntsman 1.3713 . Średnia cena tego produktu w sklepach to 180,86 zł i jest ona niższa o 22,25% od średniej ceny w kategorii Biwak, turystyka.

W ostatnim czasie w kategorii Biwak, turystyka największym zainteresowaniem kupujących cieszy się Termos na żywność ESBIT Food Jug 0,5L, 0,75 L, 1L .

Toaleta turystyczna Thetford Qube XGL 21L w rankingu sprzedaży urządzeń marki Thetford w ogóle aktualnie znajduje się na 2 miejscu.

Aktualnie najlepszym produktem marki Thetford jest Toaleta turystyczna Thetford Qube XG 21L .

Thetford nie należy do najpopularniejszych marek w kategorii Biwak, turystyka, Biwak, turystyka Thetford znajdują się dopiero na 8 miejscu. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Thetford w tej kategorii jest Toaleta turystyczna Thetford Qube MG 12L .

Większym zainteresowaniem cieszą się Biwak, turystyka Rockland.

Urządzenia Thetford w kategorii Biwak, turystyka są średnio droższe niż Biwak, turystyka w ogóle. Biwak, turystyka Thetford stają się coraz popularniejsze na przestrzeni ostatnich 3 miesięcy.

Producent Thetford > Biwak, turystyka Thetford

Podobne produkty: toaleta turystyczna Thetford qube mg 12L Termos LAMART lt 4016 Termos LAMART lt4021 lodowka turystyczna Sencor scm 2224 b Turystyczna wanienka dla dziecka miękkie dno Bestway 51134 lodowka turystyczna Sencor scm 2224bl Loap plecak axle 21l LAMART TERMOS lt4002 YL poj.1L. Loap plecak ripple 21l chlodziarka turystyczna mpm 28 cbm 08y

Wynik 1 - 0 z 0

Sortuj według: