Sprzęt biurowy

W tej kategorii znajdziesz wszystko to co jest potrzebne do prawidłowego funkcjonowania biura. Za pomocą menu znajdującego się po lewej stronie możesz określić dokładnie grupę produktów które Cię interesują. Mogą to być np: bindownice, faksy, telefonia itp. Pomoc przy dokonywaniu zakupów mogą stanowić opinie innych użytkowników.

Sprzęt biurowy - wszystkie kategorie

Aktualności / Poradniki

Akcesoria biurowe - czego nie może zabraknąć w Twoim biurze?

Efektywna praca to przede wszystkim odpowiednie, dobrze wyposażone stanowisko pracownicze, które powinno ułatwiać realizację codziennych czynności. Właściwie zorganizowana przestrzeń z dostępnymi pod ręką akcesoriami biurowymi to wydajność, komfort i precyzja wykonywania obowiązków służbowych. Czego nie może zabraknąć na Twoim biurku?

Artykuły biurowe i szkolne z programem lojalnościowym nawet o 100zł taniej !

Ile taniej wychodzą artykuły biurowe dla firmy z programem lojalnościowym? Jak działają programy lojalnościowe w dużych sklepach papierniczych? Co można zyskać? I ile trzeba wydać, by mieć z tego korzyść? Sprawdziliśmy to !

Kalendarze - czy są potrzebne?

Dostępność nowoczesnych aplikacji do organizacji czasu nie sprawił, że tradycyjne kalendarze odeszły w zapomnienie. Przydają się w życiu prywatnym, ale przede wszystkim w firmach. Książkowe pełnią rolę terminarzy i planerów. Ścienne - ułatwiają szybkie odnalezienie bieżącej lub nadchodzącej daty. Biurkowe usprawniają ustalanie terminów spotkań, robienie planów i notatek. Na jaki się zdecydować, zamawiając kalendarze reklamowe do firmy? Oto krótki przewodnik po dostępnych rozwiązaniach.

Polecamy nowe produkty z kategorii