Cyfrowa ramka do zdjęć Philips SPF5008

Cyfrowa ramka do zdjęć Philips SPF5008 Duże zdjęcie

CENA: od 0,00 PLN do 0,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: Nie znaleziono ofert

Philips SPF5008 to nowoczesna i efektowna cyfrowa ramka o przekątnej ekranu LCD równej 8 cali i proporcjach obrazu 4:3. Nowoczesny wygląd, wyjątkowe czarne, błyszczące wykończenie idealnie dopełnią każde zdjęcie i dadzą niezatarte wrażenie ekskluzywności. Twoje fotografie będą wyglądały po prostu tak pięknie jak nigdy dotąd.

Wysokiej klasy ekran LCD w połączeniu z unikatową Technologią Imagen Pro wyświetla zdjęcia z niespotykaną dokładnością barw i detali. Dzięki unikatowej Technologi RadiantColor ramka Philips SPF5008 daje możliwość dopasowania mniejszych obrazów do formatu 4:3 poprzez rozciąganie kolorów z krawędzi zdjęcia do brzegów ekranu co eliminuje czarne pasy i wszelkiego rodzaju nienaturalne zniekształcenia. Urządzenie daje możliwość odtwarzania cyfrowych zdjęć w formacie JPEG (o rozdzielczości do 20 Mpix i wielkości pojedynczego zdjęcia nieprzekraczającej 10MB).Zróżnicowane tryby wyświetlania umożliwiają wyświetlanie zdjęć jedno po drugim, w postaci miniatur (w celu szybkiego wyszukiwania), lub też wyświetlanie ulubionych zdjęć w pokazach slajdów.Nowością jest możliwość losowego wyświetlania wielu zdjęć w formie kolażu. Ramka odtwarza zdjęcia z kart CF typu I, SD, SDHC Card, MMC, xD, Memory Stick, MS Pro, MS Duo i MS Pro Duo, a także co ważne z pamięci flash USB (typu pendrive). Posiada także możliwość odtwarzania filmów video w formatach MPEG1, MPEG4, MotionJPEG. AVI, MOV oraz muzyki MP3, która może być podłożona jako tło podczas np., pokazu slajdów.. Funkcja Kreator efektów fotograficznych umożliwia obracanie, powiększanie, przycinanie, a także dostosowanie tonacji kolorów na zdjęciu do wersji czarno-białej lub sepii. Ramka SPF5008 jest bardzo łatwa w obsłudze, może pracować jako samodzielne urządzenie dzięki czemu nie musimy już używać komputera aby pochwalić się naszymi fotografiami. Wbudowany timer pozwala zaprogramować porę uruchomienia i wyłączenia ramki o konkretnych godzinach, co daje możliwość ograniczenia kosztów zasilania ramki.

Produkt w rankingach sprzedaży:

Cyfrowa ramka do zdjęć Philips SPF5008 to produkt stosunkowo mało popularny, nie znajduje się w czołówkach rankingów sprzedaży w kategorii Ramki cyfrowe.

Urządzenie to aktualnie nie należy także do popularnych urządzeń producenta Philips.

Philips nie należy do najpopularniejszych marek w kategorii Ramki cyfrowe, Ramki cyfrowe Philips znajdują się dopiero na 10 miejscu. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Philips w tej kategorii jest Cyfrowa ramka do zdjęć Philips 7FF2FPA .

Większym zainteresowaniem cieszą się Ramki cyfrowe Intenso. Na przykład Ramka cyfrowa Intenso 7" Photoagent Plus 3906801 .

Urządzenia Philips w kategorii Ramki cyfrowe są średnio tańsze niż Ramki cyfrowe w ogóle.

Aktualnie Philips jest na pierwszym miejscu w następujących kategoriach:

Producent Philips > Ramki cyfrowe Philips

Fragment opisu producenta: Wkrótce potem laboratorium badawcze firmy Philips rozpoczęło prace, które zaowocowały wynalazkami wykorzystującymi promienie rentgenowskie i fale radiowe Zobacz więcej o producencie Philips

Wynik 1 - 0 z 0

Sortuj według: