Telewizor SAMSUNG QE85Q80A

CENA: od 9799,00 PLN do 11999,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 2

EAN: 8806092619098

KRAJ: Południowa Korea

z precyzyjnym obrazem i dynamicznym dźwiękiem dostrzeżesz każdy detal. każdy detal staje się niezwykle wyraźny. gęsto skoncentrowane strefy podświetlenia led natychmiast regulują każdą scenę i wydobywają z niej pełnię czerni i bieli. korzyści: bezpośrednie tylne podświetlenie procesor ai quantum 4k dźwięk podążający za obiektem (ots) quantum hdr 1500 supreme uhd dimming

Telewizor 4K

... Słowo "ultra" oznaczające coś najlepszego, największego w przypadku 4K się zdezaktualizowało. Aktualnie telewizory 8K też oznacza się słowem "ultra", czyli 8K UHD.
Najmniejsze telewizory 4K
Aktualnie najmniejsze telewizory o rozdzielczości 4K to telewizory o przekątnej 40 cali, a w zasadzie to już coraz trudniej takie znaleźć. Bo co w czasach gdy wszystko musi być największe jest najmniejsze. Jeszcze nie tak dawno za takie uchodziły telewizory 32 cale, ale dzisiaj typowy telewizor ma 50 cali.

Telewizor z TizenTV

Tizen to system operacyjny na bazie linuxa rozwijany głównie przez firmę Samsung. Pojawił się na w niektórych smartfonach, tabletach, smartwatchach. Wersja "TV" z kolei jest montowana w telewizorach produkowanych przez Samsunga. Tiznen TV umożliwia dostęp do wszystkich popularnych platform streamingowych, można też znaleźć gry. Uruchomienie menu Tizen TV nie przysłania wyświetlanego poprzednio obrazu, gdyż poszczególne jego elementy są widoczne jako trapezowe kafle w dolnym pasku ekranu. Można jednocześnie oglądać materiał wideo oraz szukać np jakiegoś filmu na Netfliksie. Prędkość działania system zależy od telewizora, ale Samsung zadbał o to aby nawet na słabszych modelach prędkość działania systemu był płynna. Oczywiście treści streamowane internetowo zależą od łącza internetowego jakim dysponujemy i ewentualne "lagi" czy kręcące się kółeczka to nie wina systemu tylko łącz.

Telewizor Samsung

Samsung jest zdecydowanym liderem na rynku telewizorów. W Polsce w 2021 roku 30% sprzedawanych telewizorów to telewizory Samsung. Lidera i pozostałych producentów dzieli przepaść, bo inny koreański producent, LG ma około 17 % rynku. Zauważyć jednak należy, że udział Samsunga na tym rynku stopniał bo jeszcze w 2019 roku telewizory Samsung stanowiły 40% wszystkich sprzedawanych telewizorów.

Producent Samsung > Telewizory Samsung

Zgodność z HD 4k UHD > Telewizory 4k UHD

Technologia TV QLED > Telewizory QLED Full Array > Telewizory Full Array Tizen TV > Telewizory Tizen TV

Przekątna ekranu 85" > Telewizory 85"

Rozdzielczość 4K > Telewizory 4K

Fragment opisu producenta:

W ofercie producenta znajdziemy telefony komórkowe, telewizory (LCD i plasma), sprzęt RTV (DVD, Blu-ray, kina domowe, odtwarzacze mp3 i mp4, dekodery cyfrowe), aparaty i kamery cyfrowe, sprzęt komputerowy (notebooki, monitory, dyski twarde, napędy optyczne, pamięci RAM i Flash), drukarki i urządzenie wielofunkcyjne oraz sprzęt AGD (lodówki, pralki, piekarniki elektryczne, płyty ceramiczne i indukcyjne, okapy, klimatyzatory i odkurzacze)

Zobacz więcej o producencie Samsung

polecane sklepy

Wynik 1 - 2 z 2

Sortuj według: