O nas

Kupujemy.pl to serwis uruchomiony w 2003 roku, który przeszukuje polskie sklepy internetowe i pomaga w znalezieniu najlepszych ofert. Jesteśmy pierwszą w Polsce porównywarką cen.

W chwili obecnej kupujemy.pl prezentuje oferty ponad 2000 sklepów internetowych.

W sieci istnieje kilkaset polskich sklepów internetowych, ponad sto sklepów oferuje sprzęt komputerowy, ponad sto innych zachęca do zakupu książek i multimediów. Jeśli więc chcielibyśmy znaleźć poszukiwany towar w atrakcyjnej cenie, nierzadko musielibyśmy przeszukać średnio sto sklepów internetowych. Oczywiście jest to niemożliwe, samo znalezienie i zweryfikowane adresów tych sklepów zajęłoby kilka dni. Czasami samo znalezienie sklepu oferującego poszukiwany towar nie oznacza sukcesu, istnieje bowiem duża liczba sklepów z nieaktualną ofertą, albo nawet firma, która założyła dany sklep już nie istnieje. Kupujemy.pl to również szansa dla sklepów internetowych, które dzięki naszej wyszukiwarce zyskują nowych klientów. Wyszukiwarki internetowe są najskuteczniejszymi narzędziami promocji serwisów i sklepów internetowych.

Zastrzeżenia

Informacje na temat nazw towar i cen pochodzą ze stron sklepów internetowych lub sprzedawców prezentujących cenniki na stronach internetowych. Były one uaktualniane w większości w ciągu ostatnich 24 godzin. Data aktualizacji każdego towaru znajduje się na liście wyników wyszukiwania pod nazwą sklepu.

Dołożyliśmy wszelkich starań aby wiernie odwzorować zawartość sklepów internetowych co do nazw towarów i ich cen. Nie możemy jednak zagwarantować, iż wszystkie informacje są w pełni zgodne z ofertami sklepów internetowych. Ewentualne różnice mogą być związane ze zmianami wprowadzonymi na stronach sklepu w okresie między naszymi aktualizacjami.

Nie gwarantujemy również prawidłowej klasyfikacji towarów do poszczególnych grup asortymentowych. Poszczególne sklepy w bardzo różny sposób klasyfikują swoje towary, stąd trudność w znalezieniu klucza, który pogodziłby w pełni klasyfikacje poszczególnych sklepów.

Ze swojej praktyki wiemy również, że same sklepy nierzadko na swoich stronach prezentują nieaktualne informacje.

Bardzo prosimy o zgłaszanie nam wszelkich nieprawidłowści.

Retail Info Polska Sp. z o.o., właściciel serwisu www.kupujemy.pl, nie ponosi żadnej odpowiedzialności za decyzje jakie użytkownicy serwisu podejmą na podstawie informacji i narzędzi udostępnianych na stronach www.kupujemy.pl