LEGO DC Super Heroes 76188 - Batmobil

LEGO DC Super Heroes 76188 - Batmobil

CENA: od 0,00 PLN do 0,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: Nie znaleziono ofert

LEGO DC Super Heroes 76188 - Batmobil

Ten zestaw składa się z 345 elementów. Dedykowany jest dla dzieci w wieku od 7 lat.

Zestaw LEGO DC Batman: Klasyczny serial telewizyjny Batman — Batmobil (76188) oferuje dzieciakom pełną emocjonującej akcji zabawę w szykownym stylu oryginalnego serialu telewizyjnego o Batmanie z 1966 roku. Kultowy pojazd superbohatera ma mnóstwo ciekawych funkcji i można przyczepić go do obrotowej podstawki.Klasyczny pojazd Batmana z minifigurkamiImponujący model Batmobilu oraz minifigurki Batmana i Jokera z oryginalnego serialu telewizyjnego to dla dzieci okazja do niezliczonych przygód.Ten wspaniały pojazd ma otwierany bagażnik, w którym znajdziesz Bataranga i dodatkowe klocki do przebudowania maski — można zbudować ją z miotaczami klocków albo bez. Po zakończonej akcji Batmobil można ustawić na obrotowej podstawce, by ta niesamowita maszyna do walki z przestępczością wyglądała jak najlepiej pod każdym kątem.

 • Zestaw LEGO DC Batman: Klasyczny serial telewizyjny Batman — Batmobil (76188) oferuje miłośnikom superbohaterów pełną emocjonującej akcji rozrywkę w szykownym stylu oryginalnego serialu telewizyjnego o Batmanie z 1966 roku.
 • W komplecie złożony z klocków Batmobil, który można zbudować z miotaczami klocków albo bez, obrotowa podstawka oraz minifigurki Batmana i Jokera — wszystko w klasycznym stylu z lat 60.
 • Młodzi superbohaterowie mogą pędzić przez GOTHAM CITY Batmobilem Batmana,próbując złapać Jokera. Po zakończonej akcji pojazd można przyczepić do obrotowej podstawki z płytką informacyjną.
 • Produkt dla siedmiolatków i starszych dzieci. Doskonale sprawdzi się jako prezent urodzinowy lub świąteczny albo specjalny upominek dla fanów Batmana.
 • Batmobil ma ok. 6 cm wysokości, 20 cm długości i 7 cm szerokości i z łatwością można połączyć go z innymi zestawami LEGO DC Batman.
 • Oryginalny Batmobil z 1966 roku nie miał żadnych miotaczy, dlatego w zestawie są dodatkoweklocki, dzięki którym maskę samochodu można przebudować tak, by wyglądała identycznie jak w serialu.
 • Zestawy LEGO DC Batman zawierają fajne postacie, pojazdy, gadżety i broń, dzięki czemu inspirują dzieci do długich godzin kreatywnej zabawy w superbohaterów.
 • Elementy LEGO są zgodne z rygorystycznymi standardami jakości obowiązującymi w branży, dzięki czemu zawsze do siebie pasują i można je z łatwością połączyć i rozdzielić — i tak jest niezmiennie od 1958 roku.
 • Elementy LEGO są zrzucane, podgrzewane, zgniatane, skręcane i badane na wiele innych sposobów. Dzięki temu możesz mieć pewność, że spełniają rygorystyczne światowe standardy bezpieczeństwa.

Producent Lego > Klocki Lego

Seria klocków Lego Super Heroes > Klocki Lego Super Heroes

Produkt z roku 2021 > Klocki 2021

Wynik 1 - 0 z 0

Sortuj według: