Kosiarki Victus

filtruj wyniki

Producent

wszystkie oferty

Wynik 1- 3 z 3

Sortuj według:

Kategoria: Kosiarki

Sklep: euroogrod

Brak ocen

Aktualizacja: 25/2/2020

Kosiarka ręczna bębnowa VR35 to nowe rozwiązanie wśród kosiarek do koszenia trawników. Urządzenie jest nowoczesne, ale też funkcjonalne, solidne i bezpieczne. Praca na działce z użyciem tej kosiarki to sama przyjemność.

Kategoria: Kosiarki

Sklep: euroogrod

Brak ocen

Aktualizacja: 25/2/2020

Kosiarka spalinowa VS48L65 jako bardzo nowoczesna propozycja wśród narzędzi ogrodowych, spełnia potrzeby ogrodników i działkowców, a także pomaga im w pielęgnacji trawników o dowolnej powierzchni, również bez względu na jakość trawy.

Kategoria: Kosiarki

Sklep: euroogrod

Brak ocen

Aktualizacja: 25/2/2020

Kosiarka spalinowa model VS53BS675 ukierunkowana jest na potrzeby pielęgnacji trawników. Przy jej użyciu można kosić małe i duże powierzchnie. To urządzenie atrakcyjne z wyglądu i bardzo funkcjonalne.

Aktualności / Poradniki

Ranking kosiarek 2019 - kupujemy.pl

Maj to szczyt sezonu kosiarkowego, to w tym miesiącu sprzedaje się ich najwięcej w całym roku. Przygotowaliśmy dla Was zestawienie, które kosiarki są najpopularniejsze, w jaki sposób się je sprzedaje. Nasze zestawienie przygotowaliśmy w oparciu o kanały online (dane porównywarki kupujemy.pl oraz allegro), wspomnieliśmy również jakie kosiarki sprzedają najpopularniejsze sieci handlowe.

Ranking kosiarek 2014

Przy wyborze kosiarki kierujemy się tylko i wyłącznie ceną, tak wynika z naszego rankingu kosiarek, przygotowanego na podstawie przeglądu ofert marketów budowlanych oraz danych internetowych.