Emulsja do golenia Philips HS 800/04

CENA: od 43,59 PLN do 43,59 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 1

Produkt w rankingach sprzedaży:

Jeśli przeanalizujemy sprzedaż w ostatnim okresie w kanałach e-commerce to okazuje się, że produkt Emulsja do golenia Philips HS 800/04 cieszył się sporą popularnością i znajduje się na 1 miejscu w kategorii Pianki do golenia biorąc bod uwagę wolumen sprzedaży. Jego średnia cena wynosi 25,00 zł, cena ta jest więc wyższa niż średnia w kategorii.

Urządzenie to aktualnie nie należy także do popularnych urządzeń producenta Philips.

Nieco popularniejszym produktem Philips jest Prostownica PHILIPS BHS674/00 . Aktualnie najlepszym produktem marki Philips jest Odkamieniacz Saeco CA6700 250ml .

Philips nie należy do najpopularniejszych marek w kategorii Pianki do golenia, Pianki do golenia Philips znajdują się dopiero na 12 miejscu. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Philips w tej kategorii jest Emulsja do golenia Philips HS 800/04 .

Większym zainteresowaniem cieszą się Pianki do golenia Vichy.

Urządzenia Philips w kategorii Pianki do golenia są średnio tańsze niż Pianki do golenia w ogóle. Pianki do golenia Philips stają się coraz popularniejsze na przestrzeni ostatnich 3 miesięcy.

Aktualnie Philips jest na pierwszym miejscu w następujących kategoriach:

Producent Philips > Pianki do golenia Philips

Fragment opisu producenta: Royal Philips Electronics to jeden z największych na świecie producentów szeroko pojętej elektroniki użytkowej Zobacz więcej o producencie Philips

Wynik 1 - 1 z 1

Sortuj według: