Gra Xbox 360 Halo 3

itemprop= Duże zdjęcie

CENA: od 89,99 PLN do 89,99 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 2

Tej gry nie trzeba nikomu przedstawiać. Master Chief powraca! Nowa generacja, nowa grafika, nowe bronie, nowe pojazdy, nowe możliwości, nowi wrogowie, nowe zwroty akcji.

Wynik 1 - 2 z 2

Sortuj według:

ODST to samodzielne rozszerzenie trzeciej części tego bestsellerowego cyklu. Skierowane zarówno do fanów, którzy mieli już do czynienia z podstawową wersją Halo 3, jak również do nowych odbiorców. ODST można uznać za swego rodzaju odłam od całej serii, traktujący o nowej, „bocznej” historii.Głównym bohaterem jest Rookie, żołnierz typu Orbital Drop Shock Trooper, który ląduje w New Mombasie okupowanej przez rasę Convenant. Stanowi to znaczną zmianę w stosunku do poprzednich gier z serii, gdzie na pierwszym planie był słynny Spartan Master Chief. Nasza postać wyrusza więc na niebezpieczną wyprawę przeciwko licznej armii wroga.Możemy wyruszyć na samotną misję w kampanii dla pojedynczego gracza, bądź też dołączyć do innych fanów w rozgrywkach sieciowych. Jak sami autorzy dodatku podkreślają, multiplayer nie zmienił się w stosunku do poprzednich odsłon serii i należy rozpatrywać go w kategorii odrębnego produktu (w stosunku do ODST). W trakcie walk wcielamy się zatem po raz kolejny w Spartan, a areny, na których rozgrywamy potyczki, są w pełni kompatybilne z podstawową wersją gry.Postać głównego bohatera dysponuje znacznie mniejszą siłą w stosunku do możliwości Master Chiefa, co zasadniczo wpływa na rozgrywkę. Halo 3: ODST charakteryzuje się zatem znacznie większym podejściem taktycznym do starć z przeciwnikami. Grafika (generowana przy wykorzystaniu tego samego silnika, co podstawowa odsłona) dobrze oddaje mroczną atmosferę scenariusza. Na szczególną uwagę zasługują efekty specjalne, a zwłaszcza wybuchy.ODST, podobnie jak podstawowa wersja Halo 3, oferuje możliwość zachowywania filmów z rozgrywki i robienia screenshotów. Są również typowe rankingi najlepszych graczy, bawiących się w ramach Xbox Live.

Data premiery:6.07.2010;Dostępne tylko na Xbox 360:tak;Edycja:Cyfrowa;Funkcje sieciowe:tak;Funkcje sieciowe typ:dodatki do gry;Gatunek:strzelanka/FPS;Kod regionu:region 2;Nośnik:kod aktywacyjny;Platforma:Xbox 360;Przedsprzedaż (preorder):nie;Przedział wiekowy (PEGI):16+;Ratingi:Przemoc;Seria Classics:tak;Tryb gry:singleplayer;Twórca:Bungie;Tytuł gry (wariantowanie):Halo 3;Wersja językowa:angielska;Współpraca Kinect:nie;Wydawca:Microsoft Studios;Wyjście wideo HD:1080i, 720p;Wymagania sprzętowe:konsola Xbox 360;Wymagania systemowe:gra online sieciowa wymaga opłacania abonamentu Xbox Live Gold, wymaga połaczenia z internetem

Producent Microsoft